Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jebo majku samo da Mancester ne zasere veceras protiv AZ, da ih doceka 30.000 ludih navijaca i da konacno uzmemo taj neki pravi evropski skalp. Mislim da treba polako Stojketu da se trazi zamena, za onu tamo sezonu, vec je krenuo da prima golove koje ne bi trebao
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
@Walt,mislim da dugujes jedno izvinjenje Sadiku,Ozegovica si u nebesa kovao a ovog kudio,daj sad malo podrske i pohvala za brata Sadika :) Sadik je opet mogao da postigne jos koji gol,ali popravlja se. Pokazao je da ima potencijal i da nismo dzabe pricali od samog starta nas nekoliko kako moze biti nesto od njega. Svaka cast svima,svi su bili odlicni,neko vise,neko manje,ali za mene igrac utakmice Ostojic! Uzivanje je gledati ovakav Partizan. Posle dugo vremena.
 

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
16
Reaction score
37
Локација
Dijaspora voli Partizana
Jebo majku samo da Mancester ne zasere veceras protiv AZ, da ih doceka 30.000 ludih navijaca i da konacno uzmemo taj neki pravi evropski skalp. Mislim da treba polako Stojketu da se trazi zamena, za onu tamo sezonu, vec je krenuo da prima golove koje ne bi trebao
Kakve smo srece, izdominiracemo ih, napraviti 10 sansi i primiti neki usran gol :D
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ovo je prvi put da me nasa igra podseca na onu iz 2008. Kad se igra pravi fudbal onda i ova Astana na svom terenu lici na neku prosecnu linglong ekipu. Svaka cast!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kaže Savo upravo "Očekujem još bolji Partizan"
Jebote ladno planira da uzme LE:D
Ja ovonu evropi ne pamtim.

A cigani nevera!!! :D

Mi igramo strasan fudbal, milina za gledati.
Necu naglas da pisem sta sve mislim, ali samo neka momci ovako nastave.
U deset dana cetiri pobede, i to kakve...
Savo, strucni stab, kondicioni, svi momci na terenu, samo jedno veliko BRAVO!
Kako je malo potrebno da ti Partizan vrati osmeh na lice.
Sad za vikend treba poprilicno ispuniti hram, momci i strucni stab su to zasluzili.

Sadik, za kratko vreme od ograde tribine i kritika, potpuna transformacija, zelja, htenje, borbeni duh, golovi...bravo momcino, samo nastavi tako!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sadik je klasičan brat. Ovako dugo nismo igrali zapravo možda i nikad, iako je skandal kako u ova dva kola nismo dali 10 golova, i na tome mora da se radi.
Stojković je trenutno najlošiji deo tima, kako stari sve mu više zuje centaršutevi u 16, ceni daleke lopte, šta odbrani na refleks, odbrani, a i tu će polako biti sve lošiji s godinama.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ultraofanzivna formacija na terenu jer od naseg branjenja nema nista. Samo ovako mozemo da igramo . Steta sto nismo dali 5-6 komada jer sam opet morao da strepim zadnjih 6-7 minuta, bez potrebe.
Stojkovic je za veliku brigu jer osim situacija jedan na jedan sve ostalo je - los.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Mnogo smo jebeno jaki! Svaka čast na pobedi. :clap

Momci, danas nas fudbal nije kaznio, sledeći put neće biti tako velikodušan, zato pamet u glavu. Hajde još Voždovac pa na kratku, više nego zasluženu pauzu.

@MMM2909
Primao je on ovakve golove i ranije. Odavno je poznato da je bolje napraviti penal ili pustiti igrača sa njime 1 na 1 nego dozvoljavati šuteve sa 20-ak metara. Bilo je već priče pre par godina o tome, da li ima nekih problema sa vidom, šta li je, tek slučajno nije.

Ali, hajde da pustimo stručni štab da se bavi manama i greškama, red je da malo uživamo u pobedi na mestu gde mnogo jači to nisu uspevali.
 

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
16
Reaction score
37
Локација
Dijaspora voli Partizana
Sadik proradio, ceka se Asano da pocne raditi ono sto se od njega ocekuje.

A Stojke je oduvijek imao problem sa sutevima iz daljine...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Imao sam osecaj da gledam Partizan protiv novosadske ili niske kurve, potpuno smo ih razbili. Ali da ne krenu pljuvanja ova Astana nije ni malo naivna ekipa i AZ ce se muciti tamo, jednostavno smo bili previse dobri danas
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Ово постаје наш специјалитет. Уместо да лагано и потпуно заслужено победимо са 5:0, ми добијамо 2:1 и Стојке морао главом да спашава у 89. минуту (када је већ онако јефтино примио гол).

Одлична игра, пре свих Павловића и Урошевића. Ови напред - дали два гола, усрали још 7-8 потпуно чистих ситуација и десетак добрих напада који нису ни завршени шутом, већ лошим пасом.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Увек се потајно надам, али нисам очекивао овако добру игру и победу. Штета за изгубљена 2 бода против АЗ-а! Била би велика штета ако не презимимо.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top