Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
@Војвода Путник
Jbg, nedostatak termina, odlagali smo dva kola...

Kako god, to mora da se odradi rutinski sa drugom ekipom. Neka momci stisnu zube, pregaze Voždovac, pa na zasluženu pauzu. Doduše, mučeni Natho pauzu videti neće, ali takav mu horoskop. ;) ;-)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911

Opet dobar naslov :D

Doduse, ne znam da li je za temu FK Partizan, posto je o utakmici MUTD-AZ ceo tekst, ali valjda jeste.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
Dobro,ovaj put je naslov za nasu utakmicu manje-vise korektan.

Dobar je tvoj predlog u svakom slucaju. Svakodnevno se objavljuje niz debilizama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd

Ovaj naslov je mnogo više debilan nego iole korektan - ne može ,Jedinstvo, Mančesta da nas ,,pošalje,, na prvo mesto, jer smo mi igrali utakmicu pre njih i osvojili neke bodove te ,,izbili,, ili ,,zaseli,, na to prvo mesto, nisu nas oni ,,poslali,, tamo...i, kako bi uopšte i mogli to da učine?!
Oni su mogli samo da nas preteknu, da su pobedili...ali, eto, nisu...

Da bi novinarski naslov bio bar korektan mora da ima neki smisao, logiku, a ne da bude nebulozan...
Imamo mi temu za to, Partizan i mediji, ali kada ste već ovde počeli, ajd i ja da kažem koju pre spavanja...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Očekujem jednu veoma tešku utakmicu protiv Voždovca.
Igrači će biti premoreni.
Vidim da im je pomeren let za 5+6 sati.
Voždovac nam je veoma neugodan protivnik.
Samo da upišemo 3 boda.
1-0 potpisujem!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Cim se Vozdovac onako sklonio ciganima, znaci da ce protiv nas cupati i rukama i nogama.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Pogledajte prvi gol cigana protiv vozdovca...degenerik sam na drugoj stativi ,niko ga ne cuva,lopta naravno leti ka njemu,covek sam kao duh i daje gol...dalje nisam ni gledao...mada nije za ovu temu,ali ajde...pobedicemo mi i ovo ...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
E baš zato je bitno da nas u nedelju bude pun stadion, da momcima damo vetar u leđa, a protivniku i sudijama već šta im sleduje. Još 90 minuta kidanja, pa za većinu zaslužen odmor.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
Kako me istripova Ostojić u ovoj izjavi: "Za dva dana ponovo na veštaku...". :D


Već sam pomislio da ludim ili da su cigani iz FSS opet mudrovali nešto i menjali domaćinstva. Ali dobro, dešava se lapsus, posebno posle tolike potrošnje.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.040
Локација
Академија
Ми од дербија играмо константно најбољи фудбал ове сезоне. У пакленом ритму се нижу утакмице. Ваљда ће Саво одморити кога треба за меч против Вождовца а да се то не осети у игри превише. Свима би добро дошао бар још дан одмора након победе и скоро 12 сати путовања до Астане и назад. Мислим да једино Здјелар може сутра да игра на истом нивоу као јуче. Физички је најспремнији дефинитивно.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Tek sto se zahuktao a vec mora pauzirati zbog zutih kartona, sta cemo bez Sadika u spicu protiv Vozdovca? Morace Gigic da igra od pocetka...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ми од дербија играмо константно најбољи фудбал ове сезоне. У пакленом ритму се нижу утакмице. Ваљда ће Саво одморити кога треба за меч против Вождовца а да се то не осети у игри превише. Свима би добро дошао бар још дан одмора након победе и скоро 12 сати путовања до Астане и назад. Мислим да једино Здјелар може сутра да игра на истом нивоу као јуче. Физички је најспремнији дефинитивно.
Mi smo protiv Malatije kuci odigrali vrhunsku utakmicu, total fudbal, protiv Moldea onaj drugi gol sto bi Zvonko Mihajlovski rekao "jugoslovenska skola fudbala" (reakcija na 3.gol ciganima u derbiju 8.marta 97' akciju zavrsio Ivan Tomic). Igramo mi lijepo za oko jos od ljetos, samo sto kuburimo sa zavrsnicom, a i to ce se vratiti.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911

Ovaj naslov je mnogo više debilan nego iole korektan - ne može ,Jedinstvo, Mančesta da nas ,,pošalje,, na prvo mesto, jer smo mi igrali utakmicu pre njih i osvojili neke bodove te ,,izbili,, ili ,,zaseli,, na to prvo mesto, nisu nas oni ,,poslali,, tamo...i, kako bi uopšte i mogli to da učine?!
Oni su mogli samo da nas preteknu, da su pobedili...ali, eto, nisu...

Da bi novinarski naslov bio bar korektan mora da ima neki smisao, logiku, a ne da bude nebulozan...
Imamo mi temu za to, Partizan i mediji, ali kada ste već ovde počeli, ajd i ja da kažem koju pre spavanja...

Za nasu utakmicu manje-vise korektan. A ovu vest sam vec prokomentarisao kao genijalan naslov. Ova vest je o utakmici Junajted-AZ. Za Astana-Partizan je relativno OK naslov. To sam napisao. Generalno smo saglasni :D

Sto se njiva ligasa tice, zavisi samo od voljnog momenta da li cemo da ih preoremo. Nisam nikakav strucnjak za fudbal, ali odavno bolje nismo izgledali. Lici na moderan fudbal.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top