Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Veliki smo.
Arena bez bar 15000 koji pevaju iz sveg glasa je lose, arena sa 9000 i frakcijama go kurac. Al ajde valjda ce imati malo pameti da shvate to.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svaka cast momci. Kakav povratak nakon jako loseg ulaska u mec.

Prva cetvrtina ocajna, bez energije i bez odbrane, 27 primljenih poena i delovalo je kao izgubljena situacija ali... Druga cetvrtina vec bolje, treca odlicno krenula pa smo malo popustili u zavrsnici iste a poslednja cetvrtina furiozna za nas. Zagorac maestralan, Novica fantastican, Volden fenomenalan, Gordic kad je najvise trebalo da se povuce i da se vratimo u mec - odlican... Zivnuo je napokon i Parahuski i bio jako koristan veceras... Ali bilo je igraca koji su podbacili a to su bili Pejdz i Nikola Jankovic... Pejdz sve sto je mogao zasrao je, a Nikola Jankovic na sjajne asistencije za kucanje toliko metiljav da je ocajno reagovao kod svih tih situacija... I naravno opet utakmica bez Tomasa i opet pobeda. Jako bitno.

Dobili smo bitnu utakmicu kuci pred 9.854 gledalaca ( sajt Evrokupa). Solidna poseta sasvim ali verujem da ce biti i bolja iz meca u mec. Idemo dalje.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Reče komentator da je nešto menjano. Do danas sam bio ubedjen da je to naše larpurlartističko podjebavanje Arene.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.081
Локација
ante portas
Delovalo je jezivo u prvom.
Na kraju je ispalo dobro.
Čudna utakmica.
Zagorac brutalna partija.
Kakav bi igrač bio da stalno igra na ovom nivou.Pakao.
Nadam se da je konačno napunio rezervoar za ovu sezonu.
Novica podsetio na stare dane :respect
Ono kad je odbranom telom isterao onog Amerikanca u aut = definicija Partizana
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
je l neko u svom životnom veku doživeo OVO??? (vidi sliku) Ne znam gde bih stavio ovo pa rekoh ovde... Inače bravo za momke! GINU za dres! Po meni je ova ekipa bolja od one "Pariz 2010" ali ne bih se usudio da kažem i od generacije 91... Ipak se tad igrala "neka druga" košarka! Meni je ipak "hajlajts of d najt" bilo kad je Trinki POLUDEO kod njihove trojke za 79:74! Bravo LEGENDO!!!!Partizan Evropa.JPG
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ma tako je bre! Gledam u kolima prvo poluvreme(vozim) na telefonu i hocu da izgorim. Stizem na drugo... I krece prepoznatljiva igra, prepoznatljiva borba, na momente i prepoznatljivo navijanje. Bravo momci! Bravo Trinki!
Zamolio bih sve koji su pisali da je Novica mator, da bezveze uzma mesto u 12 da, u najmanju ruku, povuku REC!
Ubica nije samo za svlacionicu, nije samo za stvaranje ambijenta, ubica je i trener na terenu. Ubica je PARTIZANSTINA! :partizan-fan:
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Prelepo je gledati kako rastemo psihički, kako postepeno cvetamo kao tim, kakav karakter imamo! Prostora za napredak ima na pretek. Ovo tako miriše na Duletovo vreme, nadajmo se da će i navijanje ispratiti ovaj tim kako dolikuje.

Bravo Rade, momče, neka ti ova partija postavi standard koji ćeš slediti u važnim utakmicama. No Novica, no party! Dva kapitena u punom sjaju.

Bravo!!! :partizan-fan:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.366
Reaction score
37.722
Bravo bre!!! :clap

Nekoliko utisaka:
  • Vila Promaja - ja tu halu nikada neću svariti, možda je do mene, ali sumnjam.
  • Odbrana u prvom poluvremenu - da smo je igrali malo bolje mogla bi se nazvati kriminalnom.
  • Kapiten :respect
Nismo uspeli da izgubimo ovo, mada smo se dugo trudili. Odlična reakcija u drugom poluvremenu, biće to još bolje kako vreme prolazi.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Bilo bi dobro da ubuduce ovako kao u 2/2 gazimo od pocetka do kraja da se pristedi ovo malo zivaca Partizanovaca koji su nam preostali :)
I jos koliko rezerve ima u ekipi - Tomas, jos malo bolji Parahovski, neki doprinos Pejdza...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Odlicno drugo poluvreme, jedino mi nekako hvala Vanja bas bi mu odgovarala ova ekipa da uskoci umesto Page.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Od soka nove dvorane i toga da nema navijanja super smo spustili do kraja poluvremana i onda bili mnogo bolji. Kako su ovi Turci ubacivali u prvom imao sam osjecaj da imaju 90 posto suta iz igre.

Iako je Zagorac odigrao vrhunski, meni je najbolji veceras bio Novica. I to ne samo sto je kapiten ili nekih ranijih zasluga. Ovo veceras je bilo tako da je meni djelovalo da kad je god na terenu, mi igramo bolje, makar on ne dao poen/asistenciju/odigrao odbranu. Uzivancija za gledati.

A dobar je bio i Parahuski, Jaramaz vec standardno, kao i Gordic. Ostale cekamo da jos pojacaju.

kakvih nam je par uslo u drugom poluvremenu izgleda su obruci smeksali :D

Rece komentator da su mijenjali za Final Four te sa tvrdjim obrucima i da su ovo meksi.

Ima li ko link da je ostao ,,ziv'' da pogledamo konferenciju?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Лоша игра и атмосфера у 1/4 касније много боље. Браво прије свега за Новици, Радету. Одлично Горда, Волден, Мозли, пробудио се Параховски.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.844
U onih par minuta zadnje cetvrtine, kada je Kapiten odrzao cas Partizanstine, srce mi je bilo veliko od ponosa toliko da sam mislio da ce puci. I sad dok pisem ovo, najezim se. Ko se nije isto tako osecao, neka preispita navijacko opredeljenje.
Novica je Legenda, s pravom. To je istinska legenda, igracka, ljudska, srce vece od Everesta.
Duh sa sekirom veceras kao da se borio protiv Helingena, igrao je fantastično.
Volden dobar, puno očekujem od njega.
I ostali uz uspone i padove, cestitke na pobedi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Jbg, ko sad koga zajebava?
Ne znam ko koga zajebava, ali Gordic cekao u redu u tiketlajnu, bilo nas desetak sigurno. Dosao da pokupi karte za neko svoje drustvo, ja se celo vreme zajebavao da Ostoja treba da trci oko karata a on da odmara, jedan momak ga pitao za Tomasa i on rece da ce da igra bez problema, kao to je bezazlena povreda.

Inace atmosfera u areni previse fensi za moj ukus. Uplasio sam se da ce biti poluprazno jer je bilo tako malo do pred pocetak utakmice. Kasnije se lepo popunilo ali je i dalje bilo slobodnih mesta. U parteru na zapadu je samo u prvom redu bilo bar 4-5 slobodnih stolica.

Meni je junak utakmice Zagor, pogadjao kad god je bilo zajebano. Mozli rastura, svirali su mu dva faula totalno bez osnova.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Pobjeda Partizana nije izmamila osmijeh na lice ni srpskom, ni turskom predsedniku.

Tofas-GOTOVO.png
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
:šal Novica i Zagor DA, ali i Volden 4 trojke u bitnim trenutcima... .u stvari TIM !!!
neznam za vas , ali ja imam utisak posle svake od ovih pobeda u nizu da mozemo jos 50% bolje i jace ?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
je l neko u svom životnom veku doživeo OVO??? (vidi sliku) Ne znam gde bih stavio ovo pa rekoh ovde... Inače bravo za momke! GINU za dres! Po meni je ova ekipa bolja od one "Pariz 2010" ali ne bih se usudio da kažem i od generacije 91... Ipak se tad igrala "neka druga" košarka! Meni je ipak "hajlajts of d najt" bilo kad je Trinki POLUDEO kod njihove trojke za 79:74! Bravo LEGENDO!!!!Погледајте прилог 7035

Ništa dok to ne vidim u takmičenjima iznad. Opet Istanbul i Hejsel u najmanju ruku. Tu Partizan pripada, ovo je samo trenutno ovako jer smo limitirani od strane malih ljudi i bednika bez života.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top