Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Jebala nas arena da jebala... ko je pravio ovaj raspored sedenja. I sa navijacima iza klupe je klimava atmosfera ali sad. Katastrofa.
P.s uz svo postovanje forumasa koji sede iza klupe, morala je neka frakcija da bude pored terena. Pritisak nula.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ovo je uzas od atmosfere
A to utice na igru...
Moramo cvrsce u odbrani
I glasnije na tribinama
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Pa necemo samo Ec da igramo u Areni.
KATASTROFA od organizacije i odluke.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ko bi rekao da cemo na kraju zabeleziti ovako ubedljivu pobedu,posle onako loseg prvog poluvremena,mada bilo je i ocekivano da im stane sut. Ono sto je najbitnije,upisana jos jedna bitna pobeda i materijalizovan brejk iz Italije i sve to bez Tomasa koji itekako fali. Zagorac ubio,alal vera. Dace Bog jos ovakvih partija ove sezone.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Ma bravo momci kako su ih rasturili u drugo poluvreme svaka vam cast.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Prvo poluvrijeme katastrofa lose.
Drugo solidno.

Ova igra mora da se popravi, inace....

Gordic je klasa. Steta sto se igra ne gradi oko njega.
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
Bravo Partizane! Prava privilegija gledati Novicu kako vuce ekipu! U pocetku malo grca, ali drugo poluvreme ok. Danas odlicni Rade, Tori i naravno Novica. Bice mucenje gledati Bircu i Pejdza protiv malo cvrscih ekipa koje umeju da igraju odbranu. Ako ih krenu trojke i moze da ispadne nesto, ako ne lepo neka odgledaju drugare, kako isti ne bi morali da peglaju njihove gluposti! Slavimo veceras drugari, pa da se od sutra okrecemo Primorki!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Imamo baš pravu ekipu. Nijedan igrač mislim da nije rupa iako može i mora bolje.

Zagor sjajan. Gordić vrlo odgovoran. Novica jeste ubica! Kapitenski. Niko nije smetao, svako je imao svoj doprinos. Mora odbrana čvršće i požrtvovanije ali jako bitna pobeda, pritom bez Tomasa.

BRAVO, MOMCI!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.141
Локација
Академија
На почетку све је слутило на најгоре. Лоша игра, шркипа патика, нема навијања... али друго полувреме маестрално. Одлични Загорац најозбиљнији кандидат за MVP кола. Солидан и Гордић. Новица :clap.
Јављајте ви из хале како је то све изгледало на лицу места. Преко тв-а је на моменте навијање било одлично.
2/2 у ЕК. Идемо даље.

Још један куриозитет као против Игокее. Поново мањак шутева ван рекета сем тројки.
12.jpg
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Bravo momci! Novica i Zagor pokidali!
Ne razumem se u košarku i verovatno ću sad da lupim, ali ja sam do poslednje četvrtine imao utisak da mi nemamo ni jednu uigranu akciju... Ulaz ili trojka pa ako uđe uđe... Odbrana u prvom sačuvaj Bože, 50 poena nam utrpali...
Drugo mnogo bolje, četvrta četvrtina već gaženje!
Idemo dalje!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Engleski komentator kada je Novica drugi put uneo onog ledjima do kosa pred kraj: "Velickovic is like a shark smells blood in the water and go for a kill..." Samo da Zagorca zdravlje posluzi, dobijamo sledeceg velikog igraca u nizu, ima decko sve sto mu treba za to...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ponovicu ono sto sam pisao cini mi se posle osvojenog Superkupa. Partizan ove sezone igra tako, bas kao sto pisete. Ide utakmica u egalu, eventualno blagi plus ili minus. I samo kad im dune, popnu se na +15 sa takvom lakocom da je to milina gledati.
Svaka cast na pobedi. Jako bitna utakmica i jako bitno za ekipu da u EK vezu dve jako, jako bitne pobede i dve dobre utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top