Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Kad je reč o gostovanju Mančester junajteda, 24. oktobra od 18.55, na severnoj tribini, u posebnom sektoru biće oko 1.500 navijača premijerligaša. Za revanš na Old Trafordu, 7. novembra, Partizan je trebovao oko 2.500 ulaznica, naručivaće se posredstvom Tiketlajna, po ceni od oko 5.300 dinara.(mozzart sport).

Znači samo preko Tiketlajna (za Ljude u Srbiji), a ko jebe ostale Grobare!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
Пошто ће све карте бити распродате то је за сваку похвалу. Знам један клуб који је бесплатно делио карте уз карнекс јетрену паштету и пепси колу па опет било слободних места.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Javio sam se Klubu, ali mi niko ne daje informaciju kako da dodjem do ulaznice. Ne mislim da mračim, nego sam jednostavno iznerviran jer ću zbog toga verovatno propustiti gostovanje Partizana.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Ovo je tvrdnja onog ciganskog pedera sa onom dziberskom brojanicom oko gronika, koja se ovde uzela kao aksiom, kao da smo mi busan kurac, nego smo imali srece sto nam je golman sve odbranio...
A mi sa svakom ekipom igrali ravnorpravno i bili bolji...

Igrali ravnopravno da, ali čovek je skinuo toliko zicera u Bernu i Beogradu protiv Bojsa što neki neće za ceo život. A nije da smo igrali neki lepršav fudbal da bi to sve nadoknadili.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Javio sam se Klubu, ali mi niko ne daje informaciju kako da dodjem do ulaznice. Ne mislim da mračim, nego sam jednostavno iznerviran jer ću zbog toga verovatno propustiti gostovanje Partizana.
U klubu rade kompletni idioti kad je u pitanju odgovor na email. Stoka mi nije odgovorila ni jednom u jedno 15 pokušaja. Javi se moderaciji, pre će ti ovi momci pomoći, od kluba nema ništa.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Javio sam se Klubu, ali mi niko ne daje informaciju kako da dodjem do ulaznice. Ne mislim da mračim, nego sam jednostavno iznerviran jer ću zbog toga verovatno propustiti gostovanje Partizana.
Ako cekas odgovor iz kluba i od toga zavisi da li ces da ides na Traford onda jednostavno i ne idi.. Ja se ponekad zapitam sta je s ljudima? Da li je toliko tesko guglati 10ak minuta i saznati sve?
Old Traford prima preko 75.000 a protiv Astane je bilo 50.783 sto je 25.000 slobodnih mjesta a tako ce biti i protiv nas.. Valjda uspijes da kupis kartu a da ne cekas nekog Velanca ili sl.da ti odgovori..
Da ne spominjem da 10% za goste je 7.500 a nas u Londonu u dva navrata nije bilo ni po hiljadu a ne 7.500..
Spremi lijepo 50ak funti, dodjes ispred stadiona bar sat-dva prije pocetka i neces imati problema.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore


Evo, meni se povraca iskreno kad vidim ovo.

Garantujem da bar polovina gledalaca na ovoj utakmici, nece vise krociti na stadion ove godine.
Svim pedercinama, kojima se dize patka na mancester, i trce da uzmu kartu na vreme da ne propuste 'spektakl', zelim sve najgore.

Gde su ti ljudi na Tofas? Na bilo koju prvenstvenu utakmicu u fudbalu?

Pored skoro 4000 sezonskih karata, nije se moglo skupiti ni 10,000 ljudi u najvecoj dvorani na balkanu, na premijernom mecu Partizana, koji ulazi u sezonu sa najvecim ambicijama, i odlicnim sastavom i vrhunskim trenerom na klupi.

Inace, svaka cast ljudima koji su bili.

ALi nema vecih govana od pozera i pederasa.

Jebo vas mancester, da vas jebo.

 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Evo, meni se povraca iskreno kad vidim ovo.

Garantujem da bar polovina gledalaca na ovoj utakmici, nece vise krociti na stadion ove godine.
Svim pedercinama, kojima se dize patka na mancester, i trce da uzmu kartu na vreme da ne propuste 'spektakl', zelim sve najgore.

Gde su ti ljudi na Tofas? Na bilo koju prvenstvenu utakmicu u fudbalu?

Pored skoro 4000 sezonskih karata, nije se moglo skupiti ni 10,000 ljudi u najvecoj dvorani na balkanu, na premijernom mecu Partizana, koji ulazi u sezonu sa najvecim ambicijama, i odlicnim sastavom i vrhunskim trenerom na klupi.

Inace, svaka cast ljudima koji su bili.

ALi nema vecih govana od pozera i pederasa.

Jebo vas mancester, da vas jebo.

Druze moras shvatiti da nema svako priliku i novcanih sredstava da gleda Partizan dva puta nedeljno i u kosarci i u fudbalu,da ne pricam za ljude preko Drine.Beogradjane treba da je najvise sramota,jer ne dolaze na male tekme a prvi su u redovima za velike utakmice.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Druze moras shvatiti da nema svako priliku i novcanih sredstava da gleda Partizan dva puta nedeljno i u kosarci i u fudbalu,da ne pricam za ljude preko Drine.Beogradjane treba da je najvise sramota,jer ne dolaze na male tekme a prvi su u redovima za velike utakmice.
Slazem se sa napisanim ali mislim da nije pisao o ljudima iz unutrasnjosti niti o navijacima Partizana uopste, nego o tkz. navijacima Mancestera kojih ovde ima dosta nazalost i kojih ce biti bar 5-10 hiljada na utakmici.
Jel ima UEFA neka pravila o humanom tretiranju publike?
Da li ce kao i obicno zatvoriti sektore R i S na 45 minuta posle utakmice ili ce se smilovati posto je evropska tekma i bice dosta vise ljudi?
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Druze moras shvatiti da nema svako priliku i novcanih sredstava da gleda Partizan dva puta nedeljno i u kosarci i u fudbalu,da ne pricam za ljude preko Drine.Beogradjane treba da je najvise sramota,jer ne dolaze na male tekme a prvi su u redovima za velike utakmice.

Naravno, ne govorim o njima.
Mislim da je jasno na kakve se odnosi moj upis.

Za mene je svaka utakmica Partizana praznik, i poseban dogadjaj. Tako ce biti i u subotu kada budem isao na Mornar, i iskreno ne mogu da docekam.
Grobarski pozdrav :ziveli
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Slazem se sa napisanim ali mislim da nije pisao o ljudima iz unutrasnjosti niti o navijacima Partizana uopste, nego o tkz. navijacima Mancestera kojih ovde ima dosta nazalost i kojih ce biti bar 5-10 hiljada na utakmici.
Jel ima UEFA neka pravila o humanom tretiranju publike?
Da li ce kao i obicno zatvoriti sektore R i S na 45 minuta posle utakmice ili ce se smilovati posto je evropska tekma i bice dosta vise ljudi?
Ne verujem da ce bas biti 5000 navijaca Mancestera,znam neke bliske ljude koji bas gotive Mancester i koji su bili par puta na Old Trafordu a sada nece ici jer im se ne svidja fudbal koji Mancester igra.Znam da su cigani prosle godine imali slicnih problema kad je Liverpul dolazio gde je bilo sigurno 6-7 hiljada ljudi koji su navijali za Junajted,mozda bude 2000-3000 ljudi koji su tu samo zbog Mancestera.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Kad budu vidjeli kako meljemo MU krenuce navijati za nas. A to je uvijek sa tim velikim timovima tako da nista ne cudi. Jedino ako neko bude otvoreno, onda zna se sta i kako.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ujak mi je zarazio tom ljubavlju prema Partizanu (i ako su i cale i deda navijali za isti)... Umotao me je u sal (onaj old old school) vuneni, crno beli.. dug skoro 2 metra! Celog me umotao u crno belo, dok jos nisam bio svestan da postojim, kasnije su mnoge stvari uticale na to da Volim Partizan u ovom i svakom sledecem zivotu. Posle Partizana i naravno komsinice (za koju tada nisam znao da je kurva), prvi klub za koji sam cuo je Manchester United... Nista ja o njima nisam znao, nego mi eto zvucalo bas mocno to ime, zvuci i danas, mocnije nego mnogi drugi objektivno veci klubovi... Imao sam na vise od 7 godina.. Malo kasnije, ma bukvalno se secam... Taj United igra protiv komsinice neki superkup.. a ja navijam za United kao za Partizan... Ferguson je tu, Smajhel, Irvin, Palister, Ins, GIgis, McClair, Hjuz (ne secam ih se vise ovako na prvu)... a treca garnitura Uniteda, zapamtio sam dobro, crni sorc, beli dres... Nisu oni u tome igrali protiv ciganke, ali ja sam to zapamtio, i negde valjda kao dete opravdao sebe sto navijam za Utd protiv "nasih"

Prolazile su godine, Engleski fudbal na trecem kanalu, mi pod mrtvim sankcijama, a ja kao pratim United.... Kaze mi Ujak jednom prilikom.. "sine, posle Partizana najveci klub na svetu je Barselona" a ja skocio ljutio "e nije nego Manchester United"... par nedelja kasnije oducila ih Barsa u LS 4:0... u Barsi Stoickov Romario, a ovamo Niki Bat, Skols klinac.. ipak je Ferguson izveo tu generaciju, njihovu generaciju iz njihove skole,,, pa me to dodatno asociralo na povezivanje sa nasim Partizanom....

Jeste ovo neki moj licni dozivljaj, ali pisem ovo iz neke ipak radosti sto igramo protiv njih... davno ja ne "osecam" to prema Unitedu... davno to vise nije onaj klub, oni igraci... cak sam taj neki vid simpatije prebacio na United of Manchester, koji je osnovan od strane nezadovoljnih navijaca... against modern football prica!

Mi u svom postojanju, ako se uzmu u obzir pobede protiv klubova koji su bili neki kurac nekad imamo Real 1955, United 1966, Celtic 1989 (Steaue obe i rumunsku i nasu ne racunam)...

Meni taj UTD nikako nije dzvedzda,,, vise mi je to Liverpul, al ajd to sam samo ja... Pobedom nad njima, napravili smo taj nas ipak najveci rezultat, velicanstvena je bila ta utakmica tada (deda pricao)..

Sve ovo napisah, jer ipak... veliko ime, veliki mec... i ako to mozda nisu ti igraci, to takmicenje...
pisace Partizan Belgrade - Manchester United 2:0 (opet nadam se).

Kad izadju u moj, nas Hram.. od mene ce dobiti kratak aplauz kao znak postovanja... posle toga navijacu za moj Partizan, zvizdacu Mancesteru! (Bicu vracen u neko snove iz detinjstva na kratko.... a onda cu videti neke retarde oko mene koji se snimaju za insta,,, back to reality!)

Jebes spektakl na tribinama (tesko je sa 4 frakcije)... zao mi je sto nece biti krcat Hram fudbala, ali se nadam spektaklu na terenu!
Kako to obicno biva, kvota na kisu je 1.01 i neka pada, da kisnu instagram debilii..

Ocekujem nase crno bele dresove na pruge, i njihove crvene sa belim sorcem (nadam se ne neka drecava sranja)...
Nekako mi fali i onaj lampas sad! da se to isprati kako dolikuje,, da se vratimo svi (mi koji nismo bili ni u planu) u neka vremena kad su ova dva kluba igrali za finale najveceg takmicenja. Poetski je nekako, velicanstveno je samo po sebi,,

Napred Partizan!

ps ( ne postoje veci debili od onih koji zive ovde a navijaju za neke unitede, barselone, juventuse itd... to su mi bukvalno najveci retardi u fudbalskom svetu, vise postujem ovoga sto navija za kurvu nego nekog retarda, kao za koga navijas - za baaarselonu... debilcine)
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Ako cekas odgovor iz kluba i od toga zavisi da li ces da ides na Traford onda jednostavno i ne idi.. Ja se ponekad zapitam sta je s ljudima? Da li je toliko tesko guglati 10ak minuta i saznati sve?
Old Traford prima preko 75.000 a protiv Astane je bilo 50.783 sto je 25.000 slobodnih mjesta a tako ce biti i protiv nas.. Valjda uspijes da kupis kartu a da ne cekas nekog Velanca ili sl.da ti odgovori..
Da ne spominjem da 10% za goste je 7.500 a nas u Londonu u dva navrata nije bilo ni po hiljadu a ne 7.500..
Spremi lijepo 50ak funti, dodjes ispred stadiona bar sat-dva prije pocetka i neces imati problema.

Ne znam zašto bih guglao koliko prima Old Trafford kada i ovako znam:confused-smiley-013: Evo objasniću ti šta je sa ljudima koji trazu pomoć ovde pa i preko klubova u vezi gostovanja. Mozda ljudi do sada nisu imali dobro iskustvo kada treba da idu na gostovanje, a nemaju već unapred ulaznicu i onda dodje neko i pravi se pametan. Jbte čudiš se što ljudi ne odu tek tako za Mančester iako nema nikakvih informacija kako do ulaznice.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Zovem tiketlajn non stop niko da se javi. Ortak nece da krene u Mancester bez karte,toliko jednostavno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top