Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.006
Da mi je neko pricao da ce se navijaci jednog velikog Junajteda plasiti nas partizana ne znam sta bih rekao.

Kada je moj pokojni otac '66 išao na utakmicu protiv pomenutog Junajteda, išao je sa samo jednom mišlju u glavi: Da im jebemo nanu naninu. Isto kao što je išao na revanš sa Spartom i na sve ostale utakmice te godine na kraju krajeva.

Ja ne vidim ni jedan razlog zašto bi ova generacija igrača sa Old Traforda bila u boljem položaju od svojih prethodnika. Idemo mi njima da jebemo nanu naninu, pa kako nam bude. ;) ;-)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Ako je to tako sto onda ne pise da je zapad takodje u prodaji na sajtu? Briga o navijacima, 0
Zapad je pušten u prodaju i rasprodat.
Kapacitet JNA je posle poslednje LŠ, smanjen na 28.200, treba oduzeti za Engleze 2000 i dodati tampon zone. Zbog toga je u prodaju pušteno 23500 karata.

Istoka ima još jako malo i to samo sektor za Partizanovce.

Ajmo crno-bela bratijo razgrabitete još to malo preostalih karata, nemoj da vam posle bude žao što niste uživo gledali rasturanje Mančestera!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
1966 - 40, 50 hiljada... sad 23500??

nije mi dobro, i dalje...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Svako od nas ima obavezu da obrati paznju na covjeka do sebe i da na svaki gest, skandiranje, transparent koji bi mogao da nasteti Partizanu, ukaze, spreci i oduzme ili blagovremeno obavjesti redarsku sluzbu (ako ona bude postojala). Ja se ne bojim iskrenih navijaca Partizana kojima i sam pripadam, strah me onih koji se predstavljaju kao navijaci Partizana.

Sve sto je do navijaca na toj utakmici sa Manchesterom je da pokazu ljubav prema klubu, pobjedili ili izgubili. Sto se igraca tice, jedino sto je bitno je to da odigramo pravi fudbal kakav se nekad igrao u hramu fudbala stadionu JNA. A ne da tamo kao neke picke ciganske da se branimo i cekamo da nas usere luda sreca, jer nama se to nece desiti. Ako se neko sjeca utakmice sa Interom u BG 90e godine, kakvo je to kidanje bilo. Hocu opet do da gledam!

VOLIM PARTIZAN KAO OCI SVOJE!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
1966 - 40, 50 hiljada... sad 23500??

nije mi dobro, i dalje...

I ponovo nije kapacitet 23.500, nego je toliko karata pušteno u prodaju.
Dodajte na tu cifru sponzorske karte, karte za goste, tampon zone izmedju gostujućih i naših frakcija.
Ne pitamo se mi puno kod smanjivanja kapaciteta, UEFA se pita. Smanjili su nam kapacite posle poslednje LŠ sa 32.100 na 28.200.
Stadion nam je neuslovan i zbog toga UEFA insistira na smanjenom kapacitetu.

Lepo izgeda slika ispod, kad je na JNA uspevalo da se smesti i preko 55.000 duša, ali to su davna bezbrižna vremena u svetu fudbala, koja se nikada više neće vratiti.
Plus verujem da bi većina nas popizdela da u takvim uslovima gleda utakmicu :)

Screenshot_20191011-232311_Instagram.jpg
 

Roykeane

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
5
Reaction score
5
Локација
Banja luka
Kad je reč o gostovanju Mančester junajteda, 24. oktobra od 18.55, na severnoj tribini, u posebnom sektoru biće oko 1.500 navijača premijerligaša. Za revanš na Old Trafordu, 7. novembra, Partizan je trebovao oko 2.500 ulaznica, naručivaće se posredstvom Tiketlajna, po ceni od oko 5.300 dinara.(mozzart sport).
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
I ponovo nije kapacitet 23.500, nego je toliko karata pušteno u prodaju.
Dodajte na tu cifru sponzorske karte, karte za goste, tampon zone izmedju gostujućih i naših frakcija.
Ne pitamo se mi puno kod smanjivanja kapaciteta, UEFA se pita. Smanjili su nam kapacite posle poslednje LŠ sa 32.100 na 28.200.
Stadion nam je neuslovan i zbog toga UEFA insistira na smanjenom kapacitetu.

Lepo izgeda slika ispod, kad je na JNA uspevalo da se smesti i preko 55.000 duša, ali to su davna bezbrižna vremena u svetu fudbala, koja se nikada više neće vratiti.
Plus verujem da bi većina nas popizdela da u takvim uslovima gleda utakmicu :)

Погледајте прилог 7099
Legendarna fotka, tri puta ura za plavokosu gospodju u donjem levom uglu koja je na stadion dosla direktno ispod haube ( frizerske). Cista partizanstina.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da je ovo država u kojoj bi sport bio propisan zakonom kojim treba da bude, pa da naš Partizan ima moderan stadion od 35 40 hiljada ljudi. A ne ovo smanjujemo kapacitet na 23500 domaćih navijača jer je uefa tako preporučila.
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Nije mi jasno odakle ta cifra od 17k prodatih. Ceo istok i zapad su planuli (za istok ostalo mozda 150 karata) jug vecinu i sever polovina ukupno pustenih. Mislim da ako se karte rasprodaju u naredna dva tri dana da ce otvoriti jos nesto.
Često udjem da vidim kako ide dinamika prodaje iz razloga jer vecu utakmicu verovatno necemo imati u skorijoj buducnosti, a pogotovu ne sa ovako pristupacnim cenama karata. Ako sada podbacimo i ne napunimo stadion do poslednje stolice, necemo nikad.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Pa, postoje ,,tampon zone,, između stranih navijača i domaćih navijača, pa, možda i po koja ,,tampon,, stolica između domaćih navijača i domaćih navijača, tako da je nemoguće da se ispuni sve do poslednje stolice, u obavezi smo da neke stolice budu prazne, a o tome da će UEFA opet da nas jebe oko zakrčenih prolaza (jer oni garant neće biti prazni) i da ne pričam...
Nije ovo 1966.-a...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
817
Reaction score
2.740
Локација
.
Da ne idem u off puno ali da se nadovezem. Donekle i razzumem zasto uefa zahteva na ne zakrceniim prolazima. Desilo mi se na jednoj utakmici u masi da mi ne bude dobro , u tom trenutku bude malo jebena situacija uspanicis se ne mozes doci do vazduha, a ovako kad su cisti prolazi lakse je izaci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top