Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Zanimljiva moralna dilema - Nikolić vs. neki drugi koji su zbog svog ličnog interesa konstantno srali po Partizanu godinama (nismo gled'o, al mi je sin rek'o™️).
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
"Kad postoje ljudi koji ne mogu shvatiti poentu foruma, odnosno da je to mjesto gdje se razmjenjuju različita mišljenja, a ne mjesto gdje se napušavaju drugi neistomišljenici, onda se takva igračka treba oduzeti takvim ljudima. Uz prilično obimnu istoriju prekršaja, jedino možeš dobiti trajni ban sa ovog foruma!"

Ban dobio momak zbog jednog napusavanja i istorije prekrsaja..a poslednji put napisao nesto 2014e? Ban ok, ali DOZIVOTNI..

Svetla velegrada
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Covek je izmedju ostalog u svom postu napusio i pizdoustog psihopatu, za to se daje titula ispod nika, a ne dozivotno iskljucenje sa foruma. Suspenzija da, ali ne i dozivotni ban. Neka guli mesec dana i to je to, mislim da je posteno.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kako je moderator-dželat jedan od onih koji ne mogu da oproste Ćelavom odlazak, a da se ne bi osjetio miris pristrasnosti, bilo bi ok da se kolega pomiluje.
 
  • Like
Reactions: ZM
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne znam šta se dešava s ovim forumom ali definitivno postoji globalni problem sa čitanjem postova.
Ovo je jedna od milion situacija gde se drugačiji stav ni ne čita, nego se po defaultu lupeta sa postovima "eto sad ni XY ne valja", "mi grobari nismo za bolje XYZ vrati se", "nije ni čudo šta nam se sve dešava", itd...
Što je najgore istu situaciju sam prošao pre koji mesec oko idiotske stvari, kritike dovođenja gaudloka, masovno se pisalo "sad vam gaudlok ne valja nek se vrati Andrić"...
Na ovom forumu su vređani DV, Danilović, Divac, Šoškić, Đorđević, Kićanović, Vladica, Moca, Ilić i mnogi drugi, ali ako neko dirne nekog koga se gro foruma direktno seća u dresu partizana skaču ljudi kao opareni.
Aj ovako poslednji put.
Argumentovano, ko hoće da čita neka čita:
1) Sumnjam da je na forumu postojao veći poštovalac lika i dela Nikolića, čak sam se i sa Lazarom sa kojim se slažem oko gro stvari sukobljavao oko njega ( doduše argumentovano), kao što rekoh forum je baza podataka, dok je bio u radu, pisao sam da nama takav trener treba
2) Argument doneo titulu. Manite me dečijih priča, ne dam nikom za pravo da mu je ta titula draža nego meni. Niti je u ovo u sukobu sa zahvalnošću bilo kom igraču i treneru zbog te titule.
3) On jeste bio i dalje je veliki orator. Dvoglavi je to lepo primetio u prvom mandatu, voleo je da priča da podilazi navijačima, na kraju je do toga došao da nam je postao "ćelavi rasista" novi DV, ikona, pevao pesme sa JNA, mislili smo da je početak nečeg velikog.
4) Po stoti put, određen rezultat meni ne određuje kvalifikaciju nekog kao osobe, brdo sportista koje ne volim su doneli svašta nešto lepo mom klubu, a brdo sportista koje neizmerno cenim su svašta nešto odnosili, evo samo mali primer taj koga držim na avataru je bio na avataru i kada nam je odneo top 16 promašenim slobodnim bacanjima. Da gutam svašta nešto zbog rezultata, moj klub sigurno ne bi bio Partizan.
5) Pokušajte da pročitate sporo i slog po slog. Nemam. problem. sa. tim. da. sportista. Partizana. ode. za. boljom. ponudom.
6) Imam problem sa dve stvari, kada neko pređe iz nekog profesionalizma u grobarstvo i kada ostavi partizan na cedilu, na početku priprema.
7) Meni je lično jednu od omiljenih titula u košarci između svih ostalih doneo i Gagić. Isto tako mi je i odneo svojim dezerterstvom u sred sezone. Znam da će odgovor na ovo biti "ne mogu se njih dvojica porediti", "ne može se porediti kraj sezone sa početkom", itekako može, samo malo razmislite o efektu na klub koji pratite i volite.
8) Ne pljujem ga. Pljuvanje bi bilo spominjanje njegovog lizanja sa upravom u drugom mandatu, sa istim ljudima koji su ga šutnuli, raznim Đilasima i raznim talovima i nekim još gorim pričama. Ono što je zanimljivo, meni to ne smeta, znam da trener u Partizanu mora razne stvari da radi sem svog posla.
9) Bitno je gde je otišao. Jer nemam razumevanje da mi neko kenja o uređenosti fudbala u kini, bahreinu, mađarskoj gde uzmeš da treniraš orbanovu kučku... I onda još počne da priča o tome kako je ovde sve stresno, pa svesni smo mi toga. Majstore, pa mi živimo od toga. Samo taj stres izvlači najbolje iz tebe, iz koga ne izvlači, taj Partizanovac nije, i tu i tada se odao. Ja poštujem priču gde svako želi da radi svoj posao na miru, ali je onda glupa priča o grobarstu. Samo "objektivni partizanovci" zamišljaju taj idealni svet... "Da si korektno rekao, dobio sam priliku da radim u evropskom fudbalu u ligi petice, šestice, sedmice, u organizovanom klubu, ljudi to je prilika jednom u 100 godina, vraćam se kada budem bio još bolji." A ne da te školuje Đukić u mađarskoj zvezdi...
10) Postoje 3 vrste Partizanovaca koje ne podnosim: takozvani Krstić, Krstajić partizanovci veliki Srbalji koji vole da se u ime srpskog sporta iseru po svom klubu, nesposobni koji znaju da ne znaju ali hoće da pune svoj usrani CV trenirajući Partizan, takozvani Drulović partizanovci, i treći koji kenjaju o grobarstvu ali nemaju problem sa tim da budu profesionalci kad im treba i ostave partizan prvom prilikom na cedilu.
11) Prestanite sa pričama "on je radio u ovoj državi, protiv ove vlasti" i sličnim baljezgarijama. Ja živim u ovoj državi, upoznat sam sa sistemom vrednosti, i gledam kako taj isti Partizan tavori u svakom takmičenju koje igra. Kada ja prvi budem prestao da pratim ovaj klub i počeo da pratim West Ham i Minesotu i lepo uživam u relaksiranom fudbalu i košarci, onda će taj argument da stoji. Dotle svako ko ostavi klub na cedilu pod tim izgovorom me podseća na onu čuvenu iz Simpsonovih "ne mogu da gledam dete kako plače" i zatvori vrata. Jebem mu mater ako ti neko maltretira porodicu, ne odeš u mađarsku sam, nego ostaneš tu sa njima, mogao ne mogao da im pomogneš. A postoji i druga mogućnost, da ti nikad nisu bili porodica.

Tako da ko hoće argumentovano da razgovara nek pročita, ja drugačije ne mogu.
Ove postove "kako vas nije sramota", "malo poštovanja", "sad ni marko ne valja" ni ne čitam...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Stojane, "znamo" se toliko godina ovde, i nikad nismo imali nikakav sukob, bas suprotno... ali, ako mogu drugarski da ti kazem, ne bi bilo lose da procitas i te postove, jer si nesto brate mnogo nadrkano, drsko i sa visine, poceo da se obracas mnogima na forumu. ;) ;-)
:ziveli
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sve je to ok i ja sam prvi zbog toga više puta odbio moderatorsku poziciju jer mislim da ne ide uz mene, ali koliko sam upoznat nikom se nisam ja prvi obratio pa da je to relevantno za ovu raspravu, niti mi je bilo ko na nešto od onoga gore argumentovano odgovorio...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@ Stojanče
Tvoja početna premisa i ključ svega je da je on sigurno otišao za boljom ponudom. To čvrsto braniš. Odakle ti argumenti za to ?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne mogu da ti odgovorim na to sem da mi veruješ na reč. Hajde da kažem da imamo neke zajedničke poznanike od kojih znam to i neke druge stvari, ali opet s moje strane je to neozbiljan argument jer ne mogu da ga dokažem. Postoje i neke cifre tih dana u novinama, tako da smatram da nije pod znakom pitanja da je bio veći novac.
Ali s druge strane to nije moja početna premisa, novac je bio jedan od faktora. Možda je bio jedan od faktora i to što vi pišete ( nije hteo da učestvuje u Vučićevo šaradi), meni je iskreno sam razlog manje bitan, a gore sam opisao i zašto ( broj 11)...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Mi Partizanovci moramo od tog Partizana da ostavimo nesto i mladjima. I oni treba da imaju svoje heroje. Heroji mog detinjstva su Pedja Mijatovic, Buda Vujacic, Sasa Ilic, Dragan Ciric... Kome ce ovi klinci danas da se dive? Zato mislim da mi ovde treba da gradimo oreol heroja oko pojedinih ljudi koji su nam doneli velike radosti. A ne odavde da ih rastacemo na proste cinioce.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ja nikako ne mogu argumentovano da odgovorim, jer i posle svega što si naveo, meni još uvek nešto iznutra govori da neke stvari nisu u redu.
Naravno da tebi to moje "iznutra" ništa ne znači, ali potpisujem da se tako većina oseća.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Ја сам се на форум и укључио да бих размењивао мишљења са онима који воле Партизан а не да по разним медијским порталима читам шта крцунија и разни (по)четници паламуде. Треба прихватити туђе мишљење па иако је оно супротно од сопственог, нарочито ако је аргументовано.
Подсетићу само да је Дуле био спреман да остане за 1 (словима ЈЕДАН) евро годишње али су га ипак отерали. Он је би спреман да ризикује и оно мало здравља што му је преостало како би остао да се бори у клубу за који је знао да неће моћи да види титулу под оваквим околностима. Е то је гробарство. Када је отишао у ЦСКА оставио је наследника који је комотно наредне две сезоне узимао све трофеје. Е сад то упоредите са Николићем и његовим одласком. Ми од његовог одласка не можемо да се саставимо и последице тога ћемо осећати још ко зна колико. Због тога се не могу поредити Дуле и Марко. Хвала му на дуплој круну и победе у дербијима али за гробарство треба мало више од тога.
Некако ми се чини да Николићева прича у Партизану још није завршена али нешто не верујем да ће се вратити док је актуелна управа на челу клуба. Све су то добро тренери којима је Партизан дао много Јокановић, Станојевић па и Николић, али ниједан од њих не жели да се врати. То довољно говори о стању у нашем клубу и фудбалу уопште.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@Stojanče
Vjeruj mi na riječ, slab je argument, ali imam saznanja da je vršen pritisak na njega. Rekao mi je neko, ne mogu ti reći ko, ne mogu ti reći gdje, jer ćeš odmah znati o kome se radi.
I šta ćemo sad?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
@zigy

Рече ми један чоек
на једном месту,
код једног чоека,
једну ствар,
не могу ти рећи ђе,
одма' би се сетио који је....

:D


@Nemanja-950 конкретно у овој сада расправи нико али се он раније често спомињао као "фудбалски Дуле" или као неко ко би то могао да постане.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ми од његовог одласка не можемо да се саставимо и последице тога ћемо осећати још ко зна колико. Због тога се не могу поредити Дуле и Марко.

Daj druze, uozbilji se... bas smo zbog njega sad ovakvi i trpimo posledice! Da je on ostao, uprava uopste ne bi prodala Leonarda, Djurdjevica, Skuletica i ostale, jer sto bi, sve nase uprave su poznate po tome da prvo cuju sta ima trener da im kaze i koji su mu planovi, pa tek onda polako i planski odradjuje transfere, sa dugorocnom vizijom!
Zlonamerno je reci da smo sad ovakvi zbog Marka Nikolica!
Tj. i nije bas, jer je on kriv za titulu zbog koje je bolesnik poludeo i zarekao se da se vise Vozdovac nece ponoviti, pa otada nama redovno namesta 4. mesto na tabeli, a svojima 98% utakmica sve dok ne pobegnu na +25, tad dozvoli da se neka odigra i posteno!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Daj druze, uozbilji se... bas smo zbog njega sad ovakvi i trpimo posledice! Da je on ostao, uprava uopste ne bi prodala Leonarda, Djurdjevica, Skuletica i ostale, jer sto bi, sve nase uprave su poznate po tome da prvo cuju sta ima trener da im kaze i koji su mu planovi, pa tek onda polako i planski odradjuje transfere, sa dugorocnom vizijom!
Zlonamerno je reci da smo sad ovakvi zbog Marka Nikolica! ....
Нисам рекао да је он крив за то већ да је од његовог одласка уследио пад који, нажалост, још увек траје.
 
Top