Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kakve veze ima gde je otišao... a ja sam ubedjen da je poguran da ode, jer mi prosto nema teorije da je ovaj bolesnik koji se pita bukvalno za svaku živu sitnicu u zemlji, mirno podneo gubitak te, vec upisane titule.

Maloumnik koji spucava milione u svoju mezimicu, koji salje avion drzavne kompanije po trenera, u pola noći saziva vanredne sednice kluba, postavlja rukovodstvo, zove igrace i trenere, sugeriše sudskim organima da opstruiraju medjunarodnu istragu o namestanju, zaleze kod evropljana protiv kazni, ugurava ih 2x zaredom u ls...
To su nenormalni uslovi, a da li treba u to sumnjati? - videti pod: izjave Save Miloševića i nekih naših igrača, o uslovima i ravnopravnosti u borbi za trofeje!

Marko nam je tada doneo jednu od najdrazih titula, koju je većina ljudi davno prezalila, i umesto da ga velicamo, mi ga mazemo govnima jer se odlučio da ode odavde.
Da je iskljucivo svojevoljno napustio klub za koji ga zabole, ne bi i dalje potencirao svoju privrzenost prema njemu i govorio da ce se vratiti opet kad bude drugacije vreme i uslovi!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.927
Потпуна замена теза. Нађите Николићеве интервјуе са краја сезоне, како прича да ћемо следеће године бити још јачи, како се креће на припреме, планови за нову сезону, Гробари ово, Гробари оно и онда одједном, оде човек у Орбанов клуб.

Апсолутно нико њему ништа не би замерио да се није позивао на то гробарство и да није ложио масу.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne zaslužujemo mi grobari bolje, mi smo za Đukića i njemu slične anemične trenere. Dok je trener bio Marko bio sam miran što se tiče derbija, jebali smo ih kako smo stigli, koliko mi je krivo što nismo ubedljivije slavili, a mogli smo onaj derbi u rupi što smo dobili 1:3. Nama treba sinjor, mi smo Partizan mi idemo po protivnika i ostale floskule.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja sam ovu temu prežvakao kada je otišao i mrzi me da pišem ponovo, a nisam se ni za jotu pomerio od tog stava.
Čist profesionalac i to je skroz ok.
Veze nema sa grobarstvom i partizanštinom, i da ne prodajemo muda za bubrege odlazak nije imao nikakve veze sa pritiscima iako nama zvuči romantičarski... Opet i naša je krivica, uradio je potpuno isto i vojvodini kada je došao kod nas.
Ostavio je moj klub na cedilu da ga ja gledam kako se muči, dok je on bezbedno uživao u orbanovoj zvezdi... To je logika, maltretiraju mi dete u školi, odo u inostranstvo da ne gledam to jer ne mogu ništa da uradim. I Đurđević je doneo titulu, samo je to bilo iskrenije, zna se ko je i šta je i odakle je došao...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
A zasto mislis da taj klub koji ja volim isto koliko kao i ti, zasluzuje ista bolje, kad ga je oterao kao poslednje govno na polusezoni??
Kad kazem klub mislim na ljude koji su vodili i vode Partizan...

valjda on treba da dozvoli da se neko posere po njemu, sve to zaboravi, a onda kad dodje ponuda kojom resava svoju egzistenciju l, da kaze neka hvala??

svi igraci i treneri nikad nisu imali bolje navijace, klib u srcu, i na prvu jacu ponudu zapale da bi pobegli odavde....

i sad je Marko Nikolic najkrivlji...

No, misljenje je kao dupe, svi ga imaju...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da je toliko moralno uzvišen ne bi se vraćao. Vratio se jer je Partizan bio najbolja ponuda.
Čini mi se da ga branite po defaultu a da uopšte ne čitate postove.
Ja sam ga prvi branio kada su ljudi imali idiotske zamerke da je rasista, dok je bio u radu priželjkivao sam ga, forum je baza podataka može se sve proveriti...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nije kriv ni Marko ni lopovska uprava ni niko sem nas Grobara za situaciju.Dozvolili smo da ćutimo na ovakve stvari.Da cigani pod kontrolom db drže tribinu.Zato svi mi treba i dalje da ćutimo i reč da ne napišemo o ovome, dok ne skupimo muda i to pokažemo onamo gde treba.
Nemoj da lažemo sami sebe.Gde je pevanje protiv vrhovnog vođe?
Gde?
I tu pre svega mislim na vas iz Beograda.Jer ste vi ovo morali da rešite.
Ma bolje da ćutim, ne mogu da se nerviram
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.048
Локација
Академија
Човек је радио оно што навијачи највише воле, освајао титуле и добијао дербије. Саваки гол на дербију је искрено славио. Видело се да у њему има жара, жеље за победом. Знао је како да мотивише играче да дају максимум у утакмицама против цигана. По неким стварима много је подсећао на Дулета или је само успео вештом глумом да нас на њега подсети. Познато је да су ценили један другог. Освојио је дуплу круну, успео циганима из руку да отме намештено првенство. Све би било као у бајци да није онако отишао. Ко зна, можда су и њему као Станоју ономад рекли да не мора Партизан сваке године да узме титулу. А можда се само полакомио на лову и лепе услове у неважној иностраној лиги, где је мислио да ће моћи у свој CV лако да упише још неки успех. Праву истину никада нећемо сазнати а она је негде између ове две претпоставке, при чему није нужно на њиховој математичкој средини.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
sigurno najdraza titula koju pamtim..

Eto njega uskoro ovamo na reanimaciju i nece mu smetati ni drzava ni neuredjena liga, samo se nadam da ce to biti radnicki, ns drolja ili tako nesto, a ne Partizan.

Najdraza titula, ali ces jednog od najzasluznijih za taj uspeh da saljes u Radnicki ili staru nemoralnu damu?!

Dodji Nikolicu, preuzmi cigane iz Nisa i zavrsi na tabeli ispred Partizana. U inat moralnim gromadama VVV i najvernijoj publici, koja dolazi u STOTINAMA na utakmice.

Dodji, obasjala te svetla velegrada.
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
marko nikolic nam je doneo duplu krunu u nemogucim uslovima i to niko nikada nece ponoviti.
karao cigane gde ih video.
otisao jer mu je postalo jasno da ce mu lopine prodati celu ekipu i da ce psihopata uciniti sve da njegova ciganska kurva osvoji 10 titula za redom.
ko god kritikuje ovakvog trenera je licemeran.
da mu se napuse kurca takvi, a pisebno stojance
 
Последња измена од уредника:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.927
Константно се замењују тезе. Марка Николића обожавам, донео ми је најрадоснију фудбалску титулу коју памтим. Донео је титулу у немогућим условима, усеравао цигане, сјајан тренер са ауторитетом, успео је да направи беспрекорну машину од Леонарда и Ђурђевића... Има много позитивних ствари код њега. Али баш због тога, зато што није био сурови професионалац, зато што је био ,,један од нас", апсолутно имам право да сматрам да је појео говно онаквим одласком.

Врло добро се сећам шта је причао на крају сезоне и шта је причао пре него што је отишао, а то је потпуно у нескладу са његовим одласком. Конкретне разлоге не знамо и о томе може да се спекулише, али отказ добио није.

А кад смо већ код ,,гробарства", ево суровог професионалца на делу:


 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.287
Локација
Београд
Марко Николић је краљ и просто не могу да верујем да има навијача Партизана који имају негативно мишљење о њему.
Хвала ти за дуплу круну и усеравање цигана на сваком вечитом дербију у којем си нас ти водио!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...marko nikolic nam je doneo duplu krunu u nemogucim uslovima i to niko nikada nece ponoviti...

Ti nisi normalan. Uzeće Savudin duplu ove sezone

Posle svega navedenog, da li je u redu podsmevati se njegovom radu posle Partizana, kao da je u pitanju neki nasumično odabran cigan?
Mislim, neka radi ko šta hoće, pitam onako...

Naravno da je u redu, osim tog poređenja sa ciganima.
Gugl puta više cenim Ješu, od svakog Nikolića, Stanojevića, itd...
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
marko nikolic nam je doneo duplu krunu u nemogucim uslovima i to niko nikada nece ponoviti.
karao cigane gde ih video.
otisao jer mu je postalo jasno da ce mu lopine prodati celu ekipu i da ce psihopata uciniti sve da njegova ciganska kurva osvoji 10 titula za redom.
ko god kritikuje ovakvog trenera je licemeran.
da mu se napuse kurca takvi, a pisebno stojance
Kad postoje ljudi koji ne mogu shvatiti poentu foruma, odnosno da je to mjesto gdje se razmjenjuju različita mišljenja, a ne mjesto gdje se napušavaju drugi neistomišljenici, onda se takva igračka treba oduzeti takvim ljudima. Uz prilično obimnu istoriju prekršaja, jedino možeš dobiti trajni ban sa ovog foruma!
 
Top