Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Pa, mislim da je i Marko kao i taj na avataru člana @zive ipak trebalo da sačeka da ga posete najverniji i da mu objasne da treba da ode...
a stvarno je cava, ni šamare nije dobio pre nego je otišao...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Uostalom, da je ostao kod nas verovatno bi isto dobio otkaz dosad. Ne vidim sta je tu čudno. Svaki trener kad tad dobije šut kartu.

@Jasmina
Jokanu valjda jesu pretili navijači ako se dobro sećam? Nisam siguran.. mislim da jesu posle Apoela.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Živimo u zemlji u kojoj uprava kluba sugeriše svom treneru da mu nije u interesu da osvoji titulu!! I to u vreme pre psiho delije vrhovnog vodje svega i svačega, cigana koji je visio na šipci severne tribine, odlazio na gostovanja i učestvovao u tucama...

Kakve pritiske, i ucene i ko zna šta sve ne, je tada trpeo i Marko i verovatno i svi iz našeg kluba... saznace se tek kada ova psihopata sidje sa vlasti i toliko oslabi, pa se ljudi opet okuraze da iznesu svoje mišljenje bez straha od posledica, a mediji budu smeli to i da objave!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne zajebavajte, otišao čovek za pare u ligu maltene namešteniju od naše.
Nemam ništa protiv to je sasvim legitimno, sem jedne stvari, što je prodavao muda za bubrege da o kurčevim grobarstvu.
To je ko da je DV posle početka uzdizanja KKP otišao u london tauers i onda da ga žalimo.
Pošteno, samo da si hteo da budeš trener borio bi se da odeš u klub a ne u orbanovu prćiju...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Čovjek je jednom oteran, a drugi put je otišao pod jako sumnjivim okolnostima, a ovdje se pljuje kao da nas je ostavio da umremo.

Dosao kad su ga natjerali iz uredjene lige, prosipao nam Duletove fazone godinu dana i nagulio u uredjenu ligu.

Svaka cast za rezultate, sigurno najdraza titula koju pamtim...

Nemojte da ga poredite sa Jokanom, nema smisla, znate i sami da to nema veze sa vezom. Jokan je postupio gospodski i taj odlazak je nasa srsmota.
Marko Nikolic nas je sve izlozio ko mlade majmune, igrao na emociju, na Grobarstvo i nagulio... Svi smo sd ponadali da je jedan od nas i da konacno u fudbalu imamo nekog barem slicnog Duletu.

I nemojte o jadnom Marku Nikolicu koji je morao otici i koji ni iz Madjarske ne smije da prozbori koju o situaciji u srpskom fudbalu (onaj jedan mlaki intervju ne racunam, mora to puno konkretnije i cesce da bi se napravilo kakvo-takvo pokrice za onoliko patetisanje o Grobarstvu).
Ako nece da se vraca u ovaj brlog, sta ga sprecava da ogoli cara? Da ga nece ubiti neko? Ne vidim da Duletu i Tegiju drze pistolj pored glave...

Eto njega uskoro ovamo na reanimaciju i nece mu smetati ni drzava ni neuredjena liga, samo se nadam da ce to biti radnicki, ns drolja ili tako nesto, a ne Partizan.

Pretece me Stojance...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Top