Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Cabster

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
3
Reaction score
1
Локација
Germany
Ovog izgleda bas detaljno pregledaju, valjda ce do kraja godine utvrditi da li je zdrav ili ne...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Objektivno niko nema prevelika očekivanja od njega :D
On je bio veoma dobar igrač, problem je u tom bio, ugojio se, nije više ni eksplozivan, nadam se da ga šut služi bar. Dobra stvar je da je jak na lopti uvek bio. E sad kako će to izgledati, i da li on nekoga menja, to niko sem Trinkijerija ne može da zna. Ali svakako je pismeniji od svakog iz naše spoljne linije.
Opet mislim da se problem selekcije teže rešava, i da bi ekipa bolje izgledala da je jasnija hijerarhija i da recimo Volden igra 30 minuta, nego da održavamo neki tempo sa tom minutažom gde svi igraju 15 20 minuta, ali srećom niko me ne pita :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni jedini logičan odgovor može biti da je doveden zato što nam je pozicija tri baš slaba. Pejners ne pruža partije kakve se od njega očekuju, Rade igra toplo hladno. Sa njim na terenu možemo dobiti više prostora za šut ostalih bekova. (Pejdža prvenstveno, nadam se da će i Volden svoje procente podići)

Opet me ne može niko ubediti da ovoj ekipi ne fali jedan lider koji ima šut, ali očigledno ova ekipa je po Trinkijevom ukusu i on ne želi da dovede takvog igrača. Još taj centar pa da vidimo na šta će nam igra ličiti, od januara nemamo prava na grešku.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Cigan sport prenosi da AEK raskida ugovor sa Jankovicem, i da ce on od vikenda ponovo biti nas igrac.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
A sta cemo sa srBskom kosarkom? Ipak je Lary Birch ''pstativac.
Redinga kao da su odveli u cigan malu na pregled i pregleda ga ciganka:buhaha, bar 7 godina srece da donese, ako nista;)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nadajmo se najboljem... Hajde već kada je tu, neka neko baci tepih o karakteristikama, prednostima, manama i sl....

Sad videh na zvaničnoj FB Partizana da je potpisao ugovor.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Redži Reding je novi košarkaš Partizana NIS

Iskusni bek je nakon obavljenih lekarskih pregleda potpisao ugovor sa crno-belima.

dobrodosao_NOVI_09.jpg


Redži Reding je novo pojačanje Partizana NIS! Iskusni bek je prošao sve lekarske preglede u Beogradu i potpisao ugovor sa crno-belima. Novi košarkaš Partizana rođen je 18. jula 1988. u Filadelfiji, a studirao je na prestižnom Vilanova Univerzitetu.
Tokom seniorske karijere, Reding je nastupao za kiparski Engomis, kao i za nemačke timove Tibingen, Albu i Bajern, odnosno turske prvoligaše Darušafaku i Turk Telekom, u čijem je dresu igrao protiv Partizana prošle sezone.
Redži Reding je zadužio crno-beli dres sa brojem 15 i već danas će se priključiti treninzima.

(Izvor: KK Partizan NIS)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Od lekarskih pregleda za K.K. samo je teža fudbalska proba za F.K. u Zemunelu...
Dobrodošao Redži, i sad kad si prošao ovo možeš da apliciraš i za astronauta jednog dana...
Al' prethodno imaš neka bitna posla sa ,,komšinicom,, i ,,regionom,, kao i u Evrokupu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top