Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.716
Локација
underground
Imas opciju da cutis,ko posle finala domaceg prvenstva,ili da dizes larmu.Ni jedna opcija nece verovatno popraviti stvari,ali ja sam ipak vise u fazonu da dizes larmu,dok nije kasno.To ne znaci da ne treba da radimo na sebi,i kao sto rekoh,ako sudjenje ne bude jos gore od onog prekjuce,ja verujem,da ih mozemo dobiti na kraju sezone,u bar jednoj od dve ili tri utakmice u PG
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ako nam Redzi Reding ne resi muke u sutu spolja nece niko.Sacuvaj boze.

Inace smo trenutno tim sa najmanje postignutih poena u celoj ovoj i ovakvoj ABA ligi :oops: to nismo uspeli ni sa Vrabcem i Andricem u timu.Zasluge idu treneru,Berta je sutirao kod Duleta dok mu ruka ne otpadne,pogodi 10 u nizu i kaze coach uspeo sam ,a Dule ga pita sto si stao... Trenutno igramo kriminalnu kosarku i ne vidim sta moze da se mnogo promeni posto se vidi da uopste tim ne napreduje vec procenti padaju iz kola u kolo.

Sto se tice slanja zalbe EL povodom lopovluka u Podgorici ,nema leba od toga,usrani Bartomeu nije reagovao posle onog hrkljusa u proslom finalu ,a ne sad.Pokrali nas i krasce nas u ligi u kojoj jedan "covek" ima pravo da vodi dva kluba,to nije nista novo ,pored toga ako budemo trecinu ubacivali od ovog sto sada promasujemo svi ce moci da nas uhvate sto kaze Dule za "koleno".
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Daj da dovedemo ovih majstora kosarke iz Mornara, postizu ljudi skoro 90 poena po utakmici. Berta je za njih mala maca.
I Mutu da postavimo na klupu, garant ima da prebacimo 100 u proseku.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Razni instrumenti postoje za borbu,na raznim nivoima.
Najbolje rezultate daju oni primitivni koji nemaju teret "održavanja nivoa" i "gospodskog manirizma".
samo je potrebna strategija na početku kako bi se to sprovelo u delo.
Po obrisima naslućuje se delovanje naše uprave,a tu nije uključen taj deo odbrane Partizana već se vodi računa o
suprimiranju kanala koje dovode do gneva prema našem divnom vođi. I moram priznati taj deo plana sprovode fenomenalno.
Nastankom našeg Youtube kanala sam se poradovao da ćemo imati glasilo koje će jebati majku na ovakva dešavanja kao što je bilo u Podgorici,prozivkama da više para uloženo u Partizan nego u Limene...ali svakako "nivo gospodstva"je odličan argument za odabir tihog diplomatskog rešenja koje je delotvornije(tako kažu) od akumuliranje gneva prema nekom koje donosi "nezdravu sportsku atmosferu"(tako kažu)
Moramo se navići na gaženje i pišanje onoga što nas je determinisalo,tj ono što smo verovali da jesmo....jer nismo.
Ostali smo samo - klub sa bogatom istorijom.I ništa više.
Šta više kritika i bodrenje za napredak kako ne bi bio kancer u timu
igrači definišu kao atak na njihovu ličnost a navijači sve više koriste ciganisanje u fazonu -ko te dovede,napolje iz Partizana i razne neprimerene prozivke na račun trenera i igrača.
Nismo ono što smo bili na svim nivoima .
I ako dođe taj Reding nije garancija da neće biti dobar? Ako uopšte dođe...Šta ste se nakačili za njega. I Parahovski i Pejners po "recenziji" su bili dobri igrači za Partizan pa cvrc. Da imamo para do neba siguran sam da opet bi bio problem uklopiti i napraviti neku hemiju.
I neka pobeđujemo sve utakmice sa 30-28 ja ću biti zadovoljan
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Postavlja se pitanje na koji nacin da obezbjedimo fer sudjenje?

1) Da Ostoja sudijskim trojkama preda kljuceve nekog finog auta?
2) Da kidnapujemo sudije i ugradimo im cip u glavu koji ce da explodira ako budu tendeciozno sudili?

Ocigledno je da mehanizam za uspostavljanje fer sudjenja u svim utakmicama ne postoji. Institucije da rade svoj posao nebi dosli do ovog problema. Ono sto je najvaznije 95% navijaca Partizana nebi podrzalo da mi radimo neke poslove ispod zita oko sudjenja i da postoji takva solucija. Bilo bi pozeljno da se glasno i jasno kaze u javnosti da nismo slijepci pa da ne vidimo sta se radi a i to da necemo dovjeka trpit takav tretman. Pogotovo sam to ocekivao od Tegeltije medjutim i on me malo iznevjerio sa stavom da je bilo gresaka na obije strane. Da bilo je na obije strane, 2 u korist Partizana i najmanje 8 u korist Buducnosti. Jel to isti tretman?

Prema tome ostaju nam samo dvije solucije.

1) Da treniramo i napredujemo do te mjere da kad dodje ono najvaznije rasklopimo sve protivnike tako da sudije ne mogu umjeriti utakmicu u nekom pravcu.
2) Da navijaci vrse pritisak koliko god je moguce i na svaki nacin tokom utakmice, prvenstveno svojom brojnosti a zatim i svojim navijanjem.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Tegi potvrdio da ukoliko Reding prodje preglede potpisuje u toku dana.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Znaci jos jedan Pejners u timu... hm...
Aj' da vidimo na sta ce da lici, mozda i iznenadi, al' daleko sam od optimiste.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Fun fact-Pejners je prošle godine u turskom šampionatu bio efikasniji od Redinga. Meni je fascinirajuće da mi od leta tražimo beka i uzmemo čoveka koji je slobodan bio svo vreme. Njegov plus je što može igrati i na 3 i što može da kreira ali mi to već imamo na 3..

Meni se isto čini ovo kao neki alibi transfer doveli smo vam "zvučno" ime, eto vam ga. Izložio sam se kao mali majmun da će doći neko kome je šut najjača strana, vrlina kako god.. Ne želim da pljujem možda će on itekako biti koristan po tim, ali da je to što nam je potrebno za nešto više i za igrača koji nam fali ne znam..

I opet mi nekako u spoljnoj liniji fali neko ko bi bio lider, kad nikog ne ide da povuče, da trojku ili poludistancu usled praznih minuta ili kao u Podgorici neizvesne završnice..
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Ljudi,Reding je sjajan defanzivac,ofanzivno nije bas najbolji,ali moze da pogodi suteve.Problem jeste trenutno sut za tri ali ako mislite da smo trebali da potpisemo Killpatrika ili nekog drugog misleci da ce to da popravi sut za tri prevarili ste se.Imamo igrace u spoljnoj i unutrasnjoj linije gde svako moze da pogodi sut za tri.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Kao sto rekoh neki dan, alibi potez luckastog italijana. Sve mi se vise muce njegove konfernecije. Samo da dug nije 10 meleona

Covek ozbiljno poceo da razocarava. Tim mu igra nepovezano,sutiraju se trojke bez selekcije i do besvesti,neke igrace je jako lose skautirao pre dovodjenja...jedino sto valja je odbrana zaista ,sve ostalo razocaravajuce.Novinar ga pita na sta lici ovaj sut vec nedeljama,on kaze treba nam kamion sutera i dovede Redinga...zaista neverovatan potez.Dovesti Redinga timu koji ne moze vola da ubode je protiv prirodni blud. Ne znam...videcemo...

@Marko98
Bratski daleko od toga da smo mislili da ce jedan igrac da prebaci 90% za tri poena,ali nama je neophodan igrac koji ne sme da ostane sam na 3 poena,na taj nacin se ostavlja prostor vise za pas vise,ovako lagano mogu svi da nas brane ispod bloka i da udvajaju jer nemamo niti jednog killera koga ako ostavis samog kaznjava.To ne moze u ozb kosarci.
Igra odbranu? Pa do sad smo primali 60 poena ,sta ce nam ? Da igramo do 40 ? Problem je napad ,a ovaj tu ne moze da pomogne. Izgubili smo od Buducnosti jer su nas sudije krale,jeste.Ali da smo u stanju da od 25 suta pogodimo bar 7-8 za tri ta utakmica bi se zavrsila 65-80. Ali prosto nema ko da da kos vise.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Sledi čaršav...Verovatno moj poslednji upis na forumu....
Prvo BiH zahvalio moderacijii zbog bana i ukazivanje na krsenje pravila ...
Eto javno se izvinjavam sto mislim da je debilno da neko na ovom mestu ima Nik simbola svega negativnog sto dolazi iz železnika....
Drugo,izvinjavam se vaskolikog moderaciji sto pomislih da je postala mekana dopuštajući kojekakvim kizama i početnicima da pljuju po KKP....Banujući me,ubedili me suprotno....eto,tri Bambija za moderaciji....
Ljudi,nemate pojma koliko ste srećni sto možete u Arenu,Pionir,u Hram....Mi na 5000km od kuće mozemo jedino nekakve turnire da pravimo,uplaćujemo novac,da u Grobarskim obeležjima odemo do Kecman arene kad gostuje FMP,da I'm se najebemo majke,da pozdravi i predsednika itd....
Možemo i da dobijemo ban na forumu(smajli koji vrištiplaleištasvene)....
Ono,realno,za onakvo pljuvanje kao i svakom Ciganu
u stvarnom životu bili bi prosuti zubi,al dobro....
Da ne odem u off :) ,KKP da se podrzi,da se podrzi Novica jer ima gen,čuvar je vatre,a mozda se pojavi i neki novi dirigenta da uz odobrenje moderaciji jebe ljude u mozak pa počne da ubedjuje da je drugačije....Da se KKP domogne finala EK,jer eto ima nas koji u to veruju ...Da bi mozda još jednom u zivotu odrali dlanove i grla za svoj KKP....
Dogodine u Tel Avivu....
P.s.Veliki pozdrav Bratu Jasmini sto me je dovela ovde,Bratu Silviji(zna zbog čega),Oplencu,Jokanu,Mou i ostalim nazadnim Grobarima :) ....Stojančetu,naravno...Uzivanje čitati analize....
Pozdrav i moderaciji,pozdrav i prekoputašima koji se tolerišu ovde....
Malo makar treba da vas je sramota ...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.716
Локација
underground
Mozda dovedemo peticu sutera?:D Salu na stranu iako znam za Redinga,nesto nisam u proslosti obracao paznju na njega,te cu se morati osloniti na statistiku,iako je to nezahvalna stvar kad se oslanjas samo na nju.A statistika kaze,da u karijeri ima bolje procente za tri i od Kilpatrika i od Bela,koji su bili u opciji,i da je prosle sezone imao preko 42%.Naravno da nece biti nosilac igre,nego covek u rotaciji,suludo bi sad bilo traziti nosioca,a na stranu sto ga je nemoguce naci medju slobodnim agentima u decembru.Moracemo sacekati da vidimo kako ce ovo ici,.Mnogo ljudi je sklono preranom odusevljavanju,npr kad se dovede Parahuski,ili razocarenju kao sad,a ono se ispostavi drugacije.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Izvukao sam Redžijevu prošlogodišnju statistiku iz turskog šampionata, na 27 utakmica igrao je 21,7 minuta ; beležio 7,6 pts, 3,5 as, 2,5 sk. Što se tiče šuta: za 2 60% ; za 3 34,8% ; FT 64%.

Evo ovo je post od nedelje, daleko od toga da on nema šut ali...

A evo i statistika iz evrokupa iz prošle godine doduše samo 5 utakmica je igrao.
26.6 minuta po utakmici, 11.8 poena; 4.6 as; šut za 2 59%; za 3 47%; FT 90 %. Opet ovo je uzorak od 5 utakmica što je po meni premalo, realnost je prvenstvo.
 
  • Like
Reactions: Zex
Статус
Затворена за писање одговора.
Top