Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Prosto je neverovano kad se pogleda nasa kos razlika u ABA Ligi, mi nakon 8 kola imamo +3 sa najmanje datih poena u celoj ligi.
Jos neverovatnije da se nakon toga dovodi bek koji je daleko od neke ozbiljne kosarke, uz to nije ni mlad pa da se ocekuje kakav,
takav razvitak u toku sezone.
U pocetku sam dosta ignorisao te price o tome da ce se traziti igrac za alibi, ali kako stvari odmicu sve vise izgleda ide u tom pravcu.
Nadam se da gresim...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Mislim da ce da se da sansa Trifunovicu. bar se nadam. Tako mi deluje nekoliko kola vec da je prelomio. A da Reding popunjava minute na 2-3. Posto ovo nema logike.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ovog je Trinkijeri hteo i prosle godine cini mi se, pa je ipak Renfro dosao...
Ne znam zasto bas njega i zasto sada, jer ako ga vec toliko ceni sto ga letos nije potpisao...
Sigurno je da ako i zvanicno dodje, da nam nece dati instant kvalitet koji smo ovde prizeljkivali, jos jedan igrac za rotaciju koja je i onako velika... jedino ako je Pejners skroz otpisan pa da uz Trifunovica i njegovo razigravanje to bude ta sedmorka za pozicije 1-2-3
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Zanimljiv intervju, na stranu stranka u kojoj je, dosta škakljivih pitanja.

Nekoliko zanimljivih ću izdvojiti. Zašto Partizan ćuti na činjenicu da u istoj ligi učestvuju i "Zvezda" i FMP, a po aktima lige ta dva kluba ne mogu da budu istoj ligi? Zašto to pitanje ne smete da pokrenete u institucijama ili vam ne daju da talasate sa vrha države?

Zašto arena a ne pionir? Po čijoj odluci ili direktivi je zaključen ugovor sa arenom ako nas stalno premeštaju, nije u redu prema ljudima sa sezonskim koji su skupo platili?

Zašto Ostoja Mijailović ćuti na potkradanje Partizana? (Podgorica, četvorokorak)

Da li ste postavljeni u klub od strane Aleksandra Vučića da klub sigurno ne bude prvi a da se abolirate od pojedinih procesa protiv vas?

Ostoja je sam napomenuo da je video jedno pitanje za elektronsku prodaju karata, izgleda se čita forum. :D
Iskren da budem pozitivno sam se iznenadio pitanjima iako smo svi očekivali botovska.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja bih se zahvalio Ostoji na svemu sto radi za Pertizan do sada.
Kakva sam ocekivanja imao...
Osvrnite se samo na Pekovica, daleko mu lepa kuca.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Mozda dovedemo peticu sutera?:D Salu na stranu iako znam za Redinga,nesto nisam u proslosti obracao paznju na njega,te cu se morati osloniti na statistiku,iako je to nezahvalna stvar kad se oslanjas samo na nju.A statistika kaze,da u karijeri ima bolje procente za tri i od Kilpatrika i od Bela,koji su bili u opciji,i da je prosle sezone imao preko 42%.Naravno da nece biti nosilac igre,nego covek u rotaciji,suludo bi sad bilo traziti nosioca,a na stranu sto ga je nemoguce naci medju slobodnim agentima u decembru.Moracemo sacekati da vidimo kako ce ovo ici,.Mnogo ljudi je sklono preranom odusevljavanju,npr kad se dovede Parahuski,ili razocarenju kao sad,a ono se ispostavi drugacije.
Ratko Varda like this.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
"Trazimo sutera, cekamo sutera, treba nam kamion sutera" Tako pricaju 3 meseca i onda dovedu igraca na zalasku karijere koji nikad nije ni vazio za klasicnog sutera. Ko je ovde lud?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Odmah da kazem ne branim Ostoju nego iznosim cinjenicu. Nije on selektirao ekipu nego trener, prema tome nije Ostoja dosao i dao spisak igraca Trinikjeriju i rekao "evo ovo ti spisak igraca snadji se inace to moj fantazi tim hehehe". Trener je birao, sport direktor realizovao i kraj price. Predsednik je osigurao pare, nadam se da je osigurao i da sve ovo nije na teku. Zasto je Trinkijeri izabrao Redinga to je drugo pitanje. Meni nije jasan prelaz sa Kilpatrika na Redinga od kud toliki zaokret u kratkom periodu. Ako posmatramo Bella i Redinga onda ima smisla, jer se radi o slicnim igracima. Nisam nesto zadovoljan ali nisam ni poprimio ciganski mentalitet pa da imam nagon za pljuvanje bilo cega. Ako Reding potpise dobice neki kredit i podrsku da pokaze sta zna i umije. Predlazem i ostalima malo vise ljubavi i vere prema klubu i igracima, bice vam kasnije zao.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.314
Reaction score
10.881
Локација
underground
Pa sad,ja sam samo na portalima video za Kilpatrika,onaj strani novinar je odmah pomenuo Redinga dok se jos u nasim novinama, i drustvenim mrezama pominjao Kilpatrik.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
iskusno izbegava teska pitanja, to jest odgovara ih po istom sablonu.

Ali mora se priznati da deluje kao skolovan covek za razliku od 99% sns govana..

Obojica lepo pricaju, i Ostoja & Ostoyahh :D
Prelazna ocena za emisuju u svakom slucaju. Ako stvarno bude izlazio na petnaest dana i odgovarao, objasnjavao...lep korak napred. Brzi jaci bolji.


Smiriti strasti na relaciji kk i fk, pretuzno je.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.373
Reaction score
37.767
Jebeš šut, jel' igra on odbranu? Ako je spreman da pegla, da spustimo protivnike još niže, a u napadu ćemo da ubodemo po nešto, kao i do sada.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.150
Локација
Академија
Одакле ти инфо? Остоја рече ако Рединг прође прегледе да ће данас после подне клуб да изда званично саопштење о доласку. Још ништа не објавише. Нестало тонера на штампачу или је нешто друго у питању?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top