Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Nerealno mi je da se ovde uopšte raspravlja o izmišljenoj filozofiji iz hinduizma i budizma.

Najgori ljudi već vekovima najbolje prolaze na ovom svetu, kakva karma kakve gluposti.
To je samo tešenje fukare koja opravdala svoje pasivno ponašanje sa ''vratiće se njima/nama kad tad'', neće.

Svaki put kada smo nešto ovako upropastili to smo uradili sami, kao i juče.

Ajaks je uradio isto u polufinalu lige šampiona prošle godine, vodili su 2:0 i kad god su krenuli napred u drugom poluvremenu bili su opasni, ali su se povukli iako oni nisu stvoreni za to(a mi smo još gori u tome). I primili su tri gola i ispali. Tako smo i mi, kontrolisali utakmicu, morali da završimo sa bar još jednim golom, ali nismo, jer je pametnije tu igru pretvoriti u bunker.

Mentalitet naših igrača ali i fudbalera generalno je katastrofalan, koliko puta gledate utakmicu gde se ništa ne dešava dok ne padne gol? Gde timovi tek tada kreću u napad da izjednače a ovi kradu vreme, onda kada ovi izjednače ovi drugi krenu u napad a ovi prvi kradu vreme... Nema tu karme, sudbine i čega već. Ciganski fudbal, e to smo mi igrali od negde 75. minuta.

''Napad je najbolja odbrana'' je postalo malo kliše, ali to je bukvalno bila činjenica juče, imao si dokaz: prethodnih 75 minuta šansu nisu stvorili, a ti ih gazio sa svih strana, i onda odlučiš da sve to batališ i ''menjaš formaciju''? Čemu? Epa eto ti rezultata. A mi možemo samo da se nerviramo.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ne bukvalno karma. Mislim da niko nije mislio bukvalno. Eto ti si, na primer, upotrebio reč mentalitet (naših igrača). Možda je do mentaliteta koji nas, recimo, krasi godinama, da ne kažemo decenijama. Poenta je u tome da se neke loše stvari ponavljaju. (Naravno, ne samo nama. I ponekim drugim klubovima. Ali mi gledamo pre svega nas. Zašto je, na primer, Real klub koji dobija finala, a Juventus klub koji gubi finala? Činjenica. Lupam sad. Dajem banalan primer. Nije karma, nije sudbina, nije prokletstvo ili obrnuta stvar, ali nešto tu ima. Jeste loša stvar/dobra stvar koja se ponavlja i ulazi svima u glavu, hteli ne hteli.)

Laku noć. Mora se spavati.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Onako iskreno,bar za mene,taj je ciganin uvek bio i ostao,da je bilo i malo pameti i obraza i da vodeci sa juga tada nisu uzeli masne pare za to i dalje bi se pevalo Ti si prvi golman Radisaaaaa

Е нек си рекао. Ти си први голман Радиша?

Јел постоји имбецилнија песма која се певала? Радиша, који је правио киксеве и веће и значајније од овог синоћ? Да није било бусена био би директан кривац што нисмо ушли у ЛШ. После два дана дође циган за голмана и из есенције гробарства потекне такво ремек дело.

Песма која док кличеш човеку заправо га понижаваш! Песма којом каналиш и новог и старог голмана, а после месец дана новог дижеш у небеса кад одбрани Аршавину пенал и покаже мајицу после дербија.

Изгубили сте се у тој есенцији. Партизан нема дуго ту есенцију. Стојковић је најмање крив за то.

Уз скидање капе члановима форума који су и раније истицали да им Стојковић смета, осталима не би сметао да се оно није десило синоћ. Није било давно кад је цео форум кукао на управу да му продуже уговор.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Људи моји, па да ли је могуће да у последња 4 минута примимо 2 гола!??? Ја сам и даље у шоку! Ово је као неки ружан сан!
Мислим да у историји европског фудбала ниједан клуб овакве болне неуспехе не приређује и није приређивао својим навијачима!

Замислите да једног дана играмо финале Лиге Шампиона и на полувремену водимо 5:0? Ја мислим да би на крају било 5:6!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.822
Локација
underground
Mozda bi ta "karma" brze prosla kad bi jos neko stiso muda pa rekao ono sto i Stojkovic. Karma- Milko Djurovski like this
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.973
Локација
Kobasicarija "Venac".
Е нек си рекао. Ти си први голман Радиша?

Јел постоји имбецилнија песма која се певала? Радиша, који је правио киксеве и веће и значајније од овог синоћ? Да није било бусена био би директан кривац што нисмо ушли у ЛШ. После два дана дође циган за голмана и из есенције гробарства потекне такво ремек дело.

Песма која док кличеш човеку заправо га понижаваш! Песма којом каналиш и новог и старог голмана, а после месец дана новог дижеш у небеса кад одбрани Аршавину пенал и покаже мајицу после дербија.

Изгубили сте се у тој есенцији. Партизан нема дуго ту есенцију. Стојковић је најмање крив за то.

Уз скидање капе члановима форума који су и раније истицали да им Стојковић смета, осталима не би сметао да се оно није десило синоћ. Није било давно кад је цео форум кукао на управу да му продуже уговор.

ma zaboli me kurac i za krvna zrnca, traku na glavi, intimisanje sa loptom.
za mene je postao legenda onog momenta kad se ispisao po drzavi i srBstvu. da cujem ko je to od cistokrvnih grobara nacepio rezim(izuzimam Velikog petra grbica)? dule je iz sveta kosarke.
i naravno, treba nam novi golman. to je fakat.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
I naravno, kad ona druga polovina Srbije čoveka u pogrdnom smislu naziva ,,Mustafom,, i zviždi mu OBAVEZNO na svakoj utakmici kao golmanu reprezentacije, iako je 100 puta vadio tu reprezentaciju iz govana svojim odbranama dok su drugi šetali po terenu, i sve to (plus pokušaj prženja bakljama), SAMO zato jer je čovek došao u NAŠ Partizan, i šta sad treba da uradi ova naša polovina Srbije i to na forumu navijača Partizana?
Da potencira kako taj čovek ,,nije NAŠ,,?!
Taj čovek koji je svašta uradio u našu korist na terenu (i kiksirao ponekad, kao i svaki golman), i svašta hrabro rekao dok su svi drugi ćutali, i koga je policija čuvala radi ozbiljno ugrižene lične bezbednosti kad je prešao kod nas...pa ,,njihov,, nije sigurno, a naš je mnogo više nego neki ,,naši,, koji su svašta loše uradili po Partizan...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
To sto je branio za reprezentaciju dobro i sta vec me ne interesuje ni malo,ne gledam ih i bas me briga za istu.Pokazivanje majice je po meni bila greska i jos veci kanal za njega samog a to sto je odbranio penal mu spada u deo posla kojim se bavi.Sve u svemu nisam ga nikad voleo niti cu,jedva cekam da ode a ovo je pravi momenat za to,da ga bar vi koji ste ga prihvatili kao kapitena pamtite po dobru.Otisla je ova rasprava u pogresnom pravcu,svi ovde volimo Partizan na svoj nacin i ne bih vise o ovom.Pozdrav za sve.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kritikovati nekog da je los, da nije (ili nije vise) za Partizan, da je kiksara... je jedno, ali vredjati bilo koga ko nosi nas dres, pa zvao se on Stojkovic, Suma, Smiljanic, Urosevic ili ne znam kako... grobarijo, aj bar da probamo da ne budemo "mnogo isti"...
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Stojkovic ocigledno ima pad u karijeri, godine dolaze po svoje i treba da mu se polako priprema zamena ali do sada nas je daleko vise puta izvadio nego sto je bio smetnja, cak je jedno vreme bio nasa najjaca karika. Kad smo ranije imali teske rezultatske trenutke na ovom forumu se pisalo "ljudi nama sve treba osim golmana".
Sto se same utakmice tice evo subota je a meni u stomaku i dalje isti onaj mucan osecaj.....svi smo ovde naveli mnoge razloge koji su mozda doveli do onakvog ishoda ali ja se pitam da li je uopste moguce naci razlog, da li je uopste moguce izracunati i staviti na papir onaj finis utakmice..... Ono smo morali da privedemo kraju sve i da je debeli vuletic usao umesto Sume, a Stojkovic da je zabio glavu u zemlju.....2-0 i igrac vise 14 min pred kraj.....iz 4 sanse su nam dali 4 gola u dve utakmice.....a oni su se predali odavno ljudi moji pa procitajte samo izjavu njihovog trenera, nikakvo resenje nisu imali bili su zdrobljeni takticki, a kvota na nas 9 eeej bre 9........ Ne mogu i necu nikad da se pomirim sa tim....ovu tragicnu epopeju ne moze da izleci nista uvek ostane oziljak na dusi posle ovakvih utakmica....neverovatno kakav je Partizan klub.....kao da nismo sa ovog sveta....neverovatno. Partizan mora da napada uvek....ako to ne radi nebo ce da ga kazni....bez milosti.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sve ono sto sam pisao o Sumi u drugoj temi pre nekoliko dana, on je demonstrirao protiv AZ. Ali dobro, uzivajte bar u driblinzima...

Suma1.gif

Suma2.gif

Suma3.gif
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
E ova 3. situacija na nju sam mislio, tu nije dodao Sadiku. Za prvu sam i sam napravio gif, a za Sadika ne mogu naći situaciju gde je bio škrt. Suma 2 i Sadik 1, naravno kad toliko sebičnosti imaš dođe na naplatu. Moram pogledati celu utakmicu nema na sažetku, a nisam još spreman da je pogledam.

Škrtost pojedinih igrača nas je koštala prolaska grupe, ekipe u kojoj nema mesta protogonizmu bi grogirani AZ dotukle sa još 1 ili 2 gola i završile posao pola sata pre kraja, kao što je Slot izjavio već. Oni su iz očaja dali prvi gol.

Što se tiče Sava on je osposobio polovna kola koja nisu bila ni za gradsku vožnju i od takvih kola napravio mašinu sa kojom možeš ići i van granica države. Izvukao je maksimum iz ekipe i realno gledajući fali tu dobrih 4 5 igrača za nešto ozbijnije.

Šta je tu je, moramo Astanu pobediti iako ćemo igrati bez Natka, moramo osvojiti 3 boda i završiti grupu sa stilom zbog koeficijenta.
 
  • Like
Reactions: MAK

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Nisam nasao situaciju gde je Sadik bio nesto narocito sebican, ali jesam jos jednu sa Sumom u glavnoj ulozi.

Suma4.gif
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
ne pratim ništa ni medije ni šta navijači pišu, nemam snage
stojke i savo podrška puna
jebeno si mi sjebao dvesta godina života još da živim ovo ne bi prežalio jebeno
e moj partizane
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Što se tiče Sava on je osposobio polovna kola koja nisu bila ni za gradsku vožnju i od takvih kola napravio mašinu sa kojom možeš ići i van granica države. Izvukao je maksimum iz ekipe i realno gledajući fali tu dobrih 4 5 igrača za nešto ozbijnije.

Čak i da je ovo istina, a nije baš, to što je 'osposobio polovna kola' mu ne daje za pravo da kada 'van granica' ubedljivo vodi na trci, sam sebi probuši gume 5 metara od finiša svojim izmenama.

Na početku ove sezone su dovedeni Natkho, Sadiq, Asano i vratio se Suma, čitav napad i naši najbolji igrači ove sezone, ostatak naše ekipe (izuzev Strahinje Pavlovića) ne spada u ozbiljne fudbalere, ne znam šta je on tu ''osposobio''.

Mi već imamo tri poraza u LLL a često smo sezonu završavali sa toliko poraza ukupno.

Ovo se pretvara u strašan kult obožavanja trenera. Primera radi, Kiza Milinković je bio uspešniji od njega i u ''gradskoj vožni'' a i ''izvan granica države''. I tad smo morali mnogo bolje a i sad smo morali mnogo bolje.

Edit: evo, čovek nam objašnjava da je ovo logičan sled događaja, odlično.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Od stare slave se ne zivi ni u cemu pa ni u fudbalu. Stojkovic vec godinu i po ne brani na visokom nivou i to je jedina istina. Svaki put kad visoka lopta ili sut po golu iz daljine ide prema njemu ja strepim. I tako vec skoro 2 godine. Kao sto sam napisao u prvom postu minut nakon utakmice, da smo imali golmana zavrsilo bi 0-2, tu dileme nema.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ajmo ovako, ladne glave da se nadovežemo na tu izjavu Miloševića .
Čitao sam neku statistiku koja govori da su do prošlog kola Lige Šampiona, u većini klubova igrači sa najviše minuta odigrali između 1200-1500, nekih 13-15 utakmica.
Interesantno bi bilo videti presek proseka minuta igrača Partizana ove sezone. Sa Evropom, kupom, prvenstvom i reprezentacijama, čini mi se da je velika većina njih odigrala preko 20 utakmica.
Poređenjem proseka minuta sa ostatkom "evropskih" ekipa, možemo da vidimo koliko nama fali igrača u rotaciji.
To je ta gornja granica na kojoj egzistira Partizan celu ovu jesen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top