Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ako ne uspemo ove sezone, onda naredne MORA TITULA da se osvoji.A to počinje ulaganjima od ovog zimskog roka u tim.Da se ima za rotaciju može poneki domaći.Ali pošto može više stranaca od sledeće sezone, onda dovesti još 3,4 stranca i to Portugalca.Da rešimo pitanje bekova, zadnjeg veznog, špica.
Nema nikakva dikusija da li treba pojačanja i da se ide na titulu.To mora da se uradi.Ali za to treba da se naprave uslovi a ne da nas jebu cigani kokeza i onaj surbatovic iz otpora a sve naredjuje vrhovni vođa.Pošto ova uprava nije kadra da obezbedi normalne uslove za osvajanje titule, onda treba da idu.A ko je pisao onaj tekst o navijacima Partizana i podelio na tribinama, treba da ga bude sramota.Eno cigani se nasladjuju.Ali takav tekst je i mogao samo cigan da napiše
Mi Grobari smo vaspitani da prljav veš ostaje u porodici!!!
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Prvih pola sata igre,to je pravi Partizan...visoko u presingu,na svakom pasu,svako dodavanje tacno,igra unapred,konkretnost,realizacija sve na pravom nivou!
Ostatak meca je odradjivanje posla,sa obzirom na svu potrosnju ove polusezone sto je i razumljivo.
Svaka cast Strucnom stabu na motivaciji i mobilizaciji ekipe!

Navijaci,ovo je broj koji treba da stalno prati igre Partizana....a onaj zanos i polet ekipe kod cetvrtog gola je pokazatelj kakav su vetar i snaga NAVIJACI PARTIZANA NASEM PARTIZANU.... moramo slozno i jako kao kad smo gazili ka duploj kruni nedavno
Grobari dozovimo se nasem Partizanu !
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Прелепо децембарско вече на ЈНА. Нисам се надао оволиком броју навијача. Остаје жал за испуштеном бар једном победом над АЗ-ом. Шта је ту је. Овај тим да је формиран почетком године, ми би вечерас размишљали о противнику на пролеће.

Могу да кажем да су после групне фазе ЛЕ иза нас (неки са истим бројем бодова, али лошијом гол разликом) остали: ПСВ, Фејнорд, Розенборг, ЦСКА, Лацио, Рен, С. Етјен, Бешикгаш, Б. Менхенгладбах, велика европска имена, клубови из јачих лига са мноооооого већим буџетима!!! Несрећно, али баш несрећно смо испали. Надам се да ће нам се ово вратити у годинама које долазе!

К'о ока два!!! :napred-partizan:
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Polish_20191213_000913565.jpg
Juce sam na forumu kukao kako mi ide na zivce policija na stadionu i danas su me pred utakmicu legitimisali na Autokomandi bez razloga.
Inace, sledi verovatan bojkot Partizanovaca..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.922
Лака вам ноћ Гробаријо!

sp-sadik.jpg
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Lepa pobeda za kraj. Partizan mora da igra kao da je 0:0 i kad vodi 3:0, jer drugacije ne ume.

Treba napomenuti da je Mancester Junajted jedino protiv Partizana izasao u najjacem raspolozivom sastavu.
I to nesto govori o potencijalu ovog tima.

Ako ne bude prevelikog busenja, ovaj Partizan moze i mora da osvoji LE naredne sezone.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Tek sam sad smoren, bolje reci utucen do kraj.jJer se moja tuga nastavlja,od prokletog haga ne mogu da se oporavim. Bas zbog toga sto je ova ekipa imala nesto, ranije eliminacije nisu mi nikad ovako tesko pale.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.549
Локација
Beograd
Dobro, za početak, prebrojali smo ove što ih interesuje Mančester, a ne Partizan, jebo vas Mančester!
Dakle, fudbalski to je hram, stadion JNA nije bio pun, ali oni koje interesuje Partizan, došli su...

Kao i velikim delom ove sezone, imalo je šta da se vidi, Partizan igra pravi fudbal, a za one koji se plaše da ne postanemo neka večita ,,sledeća sezona,, poručiću, kako god da bude, i kad god da se desi, MI kad osvojimo titulu biće to pravi razlog za slavlje, jer ćemo je osvojiti uprkos svemu i uprkos svima, a ne blagonaklonošću države, saveza, sudija i protivnika!

Sva sreća za protivnike da je Suma loš igrač (bar po tvrđenju određenih kolega ovde) inače bi protivnici najebali samo tako...ovako samo najebu kada ih mali ali tehničar sjebe...po ko zna koji put u ovoj sezoni... :D ...i da li su ,,oponenti,, Sume primetili koliko je igra bila drugačija kada je gosn tehničar noćas izašao napolje - Lazar Pavlović jeste talentovano dete, ali...od deteta do fudbalera razlika je bar gol, asistencija, potez koji nešto reši...ako Laki dobije i samo minut, mora u tom minutu da pokaže zašto mu je br.10 na leđima...
Sadik impresivan golgeterski, ali i fudbalski učinak ove sezone, a dečko napreduje...i napreduje...
Asano opet gol, a ,,motore,, ne gasi ni u 90.-om minutu kraja polusezone, a tek kad prođe pripreme...
Natho će takođe doći do daha i snage tokom priprema...
Lutovac baš ubojitog centaršuta, trudi se i pozadi...

Da, već ste sve napisali, stvarno, prelepo je bilo kada je publika ,,graknula,, - napadaj, napadaj, Partizane napadaj, a naš Partizan ,,brzopotezno,, dao gol!
Mogli smo da damo i više od 4 gola ( naravno, pa nije baš tako lako u Evropi doseći ni tu ocenu ,,vrlo dobar,, 4), ali nije ni čudo što smo malo ,,smanjili gas,, zbog Surdulice i ,,povukli ručnu,, (osim Japanca koji to ne zna jer je u Japanu sve automatik i robotizovano i vozovi šibaju 300 na sat...)
I... stvarno, ko su oni fantastični crnci sa Istoka koji su se pridružili navijanju?! :icon-biggrin:

I...
I onda dolazimo do još malo nekog navijanja...i...ne želim da se stavim ni na jednu stranu, niti pratim sve šta se dešava, niti čak i da pratim mogu da znam da li je to tako ili ovako, ali...

Izlazi kapiten i golman Partizana iz igre, čovek je povređen, ne možemo da znamo koliko, a Jug skandira ,,Splićani, Splićani,,...
Čekaj bre, navijač Partizana treba da bude na stadionu zbog Partizana, posle ide sve ostalo, dakle pozdravi kapitena, golmana i čoveka pa onda nastavi sa tim što imaš da ,,saopštiš,,...

A sad na Forumu saznajem da su ovi sa Istoka za vreme utakmice napustili stadion?!
Ne znam razlog, ne želim da vređam bilo kog navijača Partizana niti da se prepucavam s njima, a pogotovo da ,,prepucavanje,, Jug-Istok ide preko mene, ali kažem opet isto kao i za ove prethodne - navijač Partizana treba da bude na stadionu zbog Partizana...a kako će to da bude ako sa stadiona izađe pre kraja utakmice?!

p.s.
Da, bilo je izlaska sa JNA i onih ljudi koji nisu u frakcijama, ali utakmica je bila u duboko noćnom terminu, i ko nema auto ili pare za taxi, mora da jurca za poslednjim prevozom ili da posle negde hvata ,,noćni,, itd...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kada u 2 utakmice protiv direktnog rivala, u obe sa igračem više, ne uspeš završiti utakmicu pobedom, sa golom tj 2 gola prednosti onda se desi da ispadneš iz takmičenja. Sem te dve utakmice imali smo još jednu u kojoj nismo uzeli barem bod zasluženi, a mogu reći slobodno možda i sva tri, previše je to propuštenih utakmica...

Ne mogu biti nezadovoljan skroz, oprostili smo se ubedljivom pobedom od Evrope i to je jedino što je vredno komentara večerašnje utakmice. Pobednički mentalitet u evropi se gradi u ovakvim utakmicama, Astanu ne bih komentarisao tim koji je definitivno zalutao u takmičenje.

Jedino je Ludogorec prošao sa 8 bodova, sem nas sa 8 bodova ispalo je solidno ekipa (Mehenglabah, Jang Bojs, Standard, PSV), dok je Krasnodar ispao sa 9 bodova.

Što se tiče skandiranja ništa iznenađujuće, nije ovo prvi put da iz kopa partizanovaca kreće skandiranje protiv najvećeg rušitelja SD Partizan, skandiralo se i u domaćoj ligi i u evro kvalifikacijama, samo večeras je bilo skandirano duže pa je ostavilo veći utisak.

Sve u svemu zadovoljan sam napustio stadion, ovakav Partizan želi svaki navijač, anti đorovski. Ajde Savo sklopi tim po tvom ukusu imaš 2 prelazna roka pa da se nešto ozbiljnije napravi u evropi i naravno u domaćici titula da se vrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top