Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dopada mi se način razmišljanja svih ljudi koji dečka razapinju i teraju. Vrlo je trezven i racionalan i nimalo subjektivan.

Pošto je inače za Žileta bilo pametno da ostane u klubu koji je tad imao preko dvadeset bodova zaostatka u šampionatu, bez uprave, bez bilo kakve ideje o budućnosti kluba, u klubu koji je promenio tri trenera za skoro godinu dana, u klubu koji ga je iscedio do poslednjeg mogućeg atoma jer:
1) nije bilo ni rostera sa više od 15 upotrebljivih igrača
2) nije postojala bilo kakva taktika u igri (u stvari, bila je taktika da on, Abubakar i Brašanac igraju sami protiv svih i da on sve pokriva i na beku i u napadu i da probija, centrira, šutira)
3) je igrao na SP za mlade u NZ i bio ključni igrač + kvalifikacije + ligaške utakmice + obaveze sa seniorima + LE

Samo napred, i treba da ignorišemo to što mu je tad ponudu poslao klub koji ne samo što voli klince iz naše akademije ili kluba (Fejsa, Sulejmani, Markec, itd.) već i iste te klince nagrađuje ozbijnom minutažom a oni njih nagrađuju ili ozbiljnim transferima ili ozbiljnim sportskim uspesima. Pritom, to je klub koji verovatno ima najuspešniju transfer politiku od bilo kog kluba van liga petice (Di Maria, David Luiz, Žoao Feliks, itd..)

I skroz je nebitno to što smo isključivo zahvaljujući njegovoj individualnoj kreativnosti, uz nekolicinu izuzetaka, bili tad u igri za prolaz do samog kraja, sa ekipom koja realno nije imala šta da traži nakon trećeg kola kvalifikacija, jer su neki ljudi mislili da može da se dvaput uđe u LŠ bez ijednog uloženog evra u prelaznom roku..

Još je nebitnije to što su sa suprotne strane ove rasprave debelo krme kome je najžalije to što smo ispali iz Evrope zbog novca, a ne, gle čuda sportskih motiva, lik koji zajedno sa njegovim kvislinškim saradnicima jedva čeka svaku moguću priliku da isisa svaki evro iz kluba koji može i ubaci u svoj džep (dokle god se ne primeti) i naš savršeni bivši sportski direktor koji je ostavio klub u još gorem stanju od onog u kom je bio kad je Živković otišao. Kako bilo ko može da veruje u bilo šta što priča neko iz tria VVV ili Ilievu je meni skandalozno (pogotovo priča za malu decu o "blanko čeku ponuđenom pred kamerama").

Ovde su svi nekako istrpeli i Markovića i Pantića i Ožegovića pa se nije dizala ovolika kuka i motika ali eto, zbog Živkovića sad nastaje opšti pokolj.

Da se razumemo, njegov otac je veliko govedo (ne zbog ugovora već zbog brojnih drugih intimnijih priča koje potvrđuju ovu tezu) i slažem se sa skoro svima ovde da nam nije potreban, ali ne zbog toga što su tu u pitanju emocije, već što smo na tim pozicijama dobro pokriveni, a na desnom beku i poziciji rezervnog napadača, na primer, UOPŠTE nismo dobro pokriveni.

Manite se emocija u fudbalu, lepo ih je imati ali je rezultat svetinja a svako ko može da nam pomogne u ostvarivanju istog je za mene dobrodošao...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pošto je inače za Žileta bilo pametno da ostane u klubu koji je tad imao preko dvadeset bodova zaostatka u šampionatu, bez uprave, bez bilo kakve ideje o budućnosti kluba, u klubu koji je promenio tri trenera za skoro godinu dana, u klubu koji ga je iscedio do poslednjeg mogućeg atoma jer:
1) nije bilo ni rostera sa više od 15 upotrebljivih igrača
2) nije postojala bilo kakva taktika u igri (u stvari, bila je taktika da on, Abubakar i Brašanac igraju sami protiv svih i da on sve pokriva i na beku i u napadu i da probija, centrira, šutira)
3) je igrao na SP za mlade u NZ i bio ključni igrač + kvalifikacije + ligaške utakmice + obaveze sa seniorima + LE
Ima ona stara poslovica.. u muci se poznaju junaci... mislim lako je nama sa tuđim kurcem glogove mlatiti, ko zna šta se tu oko njega zbivalo, al da je ispao sisa jeste....
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Moze slobodno da dodje, jer verujem da moze mnogo jos da pokaze. Ali naravno pod uslovima naseg FK, bez mesanja tatice i raznih secikesa. Znaci mozes doci, pustamo te kada mi odlucimo i kraj. Mali je odlican igrac, ali ga je tatica sjebao.
Moze da dodje, al samo kao cirkuska mecka da na centru terena stoji na lopti pre meca.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nama su krila Asano i Markec, a ovaj moze da dodje, potpise ugovor na 4 godine i sjedne pored Stevanovica dok se ova dvojica ne prodaju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Jedino kako Zivkovic moze da se iskupi je da dodje i odigra za dzabe minimum dve sezone.....i to da potpise takav ugovor da mora da nam plati dva miliona ako vec u prvoj sezoni ne postigne odredjeni broj golova i asistencija. Medjutim, posto je to nemoguce slobodno neka ode preko puta u vodjin bordel jer se takva familija bas uklapa u to drustvo.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi mislim da Zivkovic kolika god gnjida i on i tata bili nema realnu zelju da dodje u Srbiju i muze nekoga dalje,oticice u neki klub na zapadu koji ga hoce ili ce da sahrani karijeru za pare u Arabiji ili Kini.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.912
Reaction score
21.616
Većina je prihvatila Stojkovića kao našeg, tako da...
Daleko od toga da želim da dođe, ali je istina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.436
Reaction score
40.869
Локација
Žrnov
@ZatucaniZapadnjak

ispinovao si za sve pare, ali ovo mi je posebno zapalo za oko i prilično ti diskvalifikuje sve konstatacije.
Ovde su svi nekako istrpeli i Markovića i Pantića i Ožegovića pa se nije dizala ovolika kuka i motika ....

ne znam gde si ti spavao i šta si radio kad smo se ovde krvili - a nije da se i sada ne zakačimo, istini za volju.

Andrija Živković je ispao smrad prema klubu koji ga je stvorio. i sve što je potigao i odigrao, i reprezentativne partije, bilo je zahvaljujući Partizanu.

sad može da dođe, ali da plati sam svoje obeštećenje i da plati da igra. Ako ne - neka mu tata osnuje klube, recimo InterŽile, pa nek se lopta do mile volje.

jedno od većih mojih razočarenja. malo je igrača koji su dupetom ovako zatvorili vrata, kao on.

fuj!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.868
Reaction score
10.913
Ууу јако бих волео да дође. Лично бих му загорчао живот макар ми забранили улазак на ЈНА или одредили забрану приласка Јовицином гованцету.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Poštujem tvoje mišljenje. Ne slažemo se, sve okej.

Partizan je veći od svih nas, uključujući tih "smradova". Moja ljubav prema Partizanu je veća od uprave ili bilo čega. Pogotovo je važan, a možda i najvažniji rezultat Partizana. Ako Živković može da poboljša naš rezultat, neka dođe. Ja mislim da nam nije potreban i slažem se da ne treba da dođe. Ali prosto ne volim selektivnu pravdu i emociju prema igračima koji nisu popularni i koji su napustili klub, i pogotovo ne mogu skoro ni u jednoj situaciji da zamislim sebe kako verujem triu fantastiku. Uostalom, nije on već njegov otac, a mi ionako nikad nećemo saznati zvaničnu verziju događaja. Vrlo je moguće da ja grešim, ali pokušavam racionalno da sve sagledam.

Toliko.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Pa da, kad moze toni bler savetodavno da unapredjuje Srbiju sto da ponovo ne zaigra ciganska mecka pred nasim vratima?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.740
Bio sam jedan od onih koji ga je podrzao, onako na prvu loptu, i bio apsolutno na njegovoj strani. Ispao sam kreten, i to priznajem, jer sam apriori podrzao momka koga su govna izdajnicka koja vode klub probala da nesto zajebu.
Nisam bio u pravu u njegovom slučaju, i to priznajem. Malo govance pickasto, sa sve ocem seljacinom retardiranom. Dalje od Partizana!
A glede fantomke sa flekom, alijas #51...
Odavno se nisam ovako nasmejao. Ovde, na ovom forumu, se prešlo preko njegovog dolaska, i nije se dizala tolika frka!? :buhaha Ne moras pitati moje istomisljenike, ali slobodno pitaj moderatore koliko nisi u pravu! Ali totalno.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Čitam i ne verujem...
Zabranio bih mu ulazak na stadion.
Partizan je veći od svih nas i tako se treba ponašati i takvu poruku slati.
Nisam siguran da je dobra poruka za mlade igrače da se ljudima koji se tako ponesu prema našem klubu opraštaju takve stvari i da možeš da se tako poneseš prema klubu i budeš primljen nazat kao u sigurnu kuću...
Treba postaviti stvari na svoje mesto on je izdajnik koji je otišao sa ludim tatom i cigom ostavljajući klub bez zasluženog obeštećenja.
Treba afirmisati ljude kao Pavlovića...Blekija...Markeca...Jovetića itd i oni su mogli sačekati istek ugovora ili ne potpisati sa 18.
živkovići...Pantić...radonjić...daleko im lepa kuća mislim da tu treba biti surov
Kad se setim one slike sa Đanijem...mislim da su egipćani...tako da imaju oni svoju kuću
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nije poredjenje, vec gradacija. Granice i nivoi izmedju dostojanstva i samoponizavanja su izbrisani. Sve se stopilo u utilitarizmu.
 
Top