Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.451
Reaction score
12.082
Локација
Beograd
Bukvalno. Ovo bi bez trenera dobili.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Tipican Partizan. Tipican nas poraz. Sudije jesu kenjale ali... ne shvatam samo onaj faul Jaramaza za bacanja i to Ribasa na 43 sekunde do kraja... Da li je to trazio Scepanovic? Ako jeste, nema mi logike... Ne znam, pucam zivce samo tako od Partizana a opet cekam tu sledecu utakmicu.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.538
Gordic usr'o na kraju. Sudije nas osakatile.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.006
Reaction score
3.778
Локација
Šćepanović? Šta uradiše suci sunce ti žarko :buhaha

Dozvoliše tuču, nama se svira maltene sve, njima ništa. Jedina Šćepina greška je što nije nabo bilo koga od ove trojice sudija. Čak i sad ovo na kraju nije bila nesportska, ali za svaki slučaj, da bude sigurica.

Inače Rašon Tomas aka evropski Kevin Garnet.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
I probali su sami, i onom ko nikad nije gledao kosarku je jasno da poslednjih 15-ak minuta igraci igraju bez trenera. Uz ciganske spanske lopove dobijes sta dobijes.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.414
Локација
vaginamandibularia
Nije realno da trifunovic uz svo postovanje resava utakmicu sutevima za tri.
katastrofalna cetvrtina uz domacinsko sudjenje pride.
Rekao bih da cemo tesko ove sezone da se plasiramo daleko u takmicenju.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Dobri stari suicide mod, Parizan style. Ko zna koja po redu izgubljena dobijena utakmica.
Sami smo ih pozvali da nas pobede, sami smo pozvali sudije da promene kriterijum, sami smo ih pustili da peske odigraju seriju 9-0, jbg, na kraju nije cudo sto smo izgubili.
Podrska, sta drugo.
A sta bi bilo kad bi bilo, da zabranimo za ovu sezonu. Zdravlja radi.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Au šta ja čitam ovde.. Šćepanović kriv? Saberite se ljudi. Jedina zamerka mala minutaza za Mozlija.

Sudijska govna nas ugazila na kraju.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Od ocaja do sjaja i nazad...tako jedino mogu da opisem ovu utakmicu..Ne znam sta trazi Mika na parketu u kljucnim trenutcima ili bolje receno sta uopste trazi na terenu pored Jankovica i cemu njemu ovolika minutaza kad je covek jos neuigran i izgubljen na parketu..Gordic N.Jankovic Mekentajer i Rasa nas nosili..ostali kao da su jos na odmoru...
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Prica o prvim macicima I vodi...
Utisak mi je da smo mnogo tanki pod kosem,da nemamo te neke poene...Skok...Spolja smo brutalno jaki,bice Sve to ok...
Malog Tridunovica nisam prepoznao koliko se rasirio...bolan poraz,posebno nacin na Koji je usledio...
Ovo su neke decije bolesti koje ce Japanac morati kao trener da prelezi,da se smiri ekipa Kad se vodi 15-16 razlike...
Sudjenje stvarno ne bih da komentarisem,teraj dalje...
:napred-partizan:
Znate vec,Tel Aviv naredne godine....
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.451
Reaction score
12.082
Локација
Beograd
Katastrofalna je bila i treća četvrtina u odbrani ali je napad izvukao nekako. Samo se čekao potop, još Šćepanović onim sablonskim izmenama kao odmara igrače a igraju mu Dangubic i Janković kada se lomi i vraća usrane spance u igru.Sve mi je mirisalo na poraz na 13 za nas kada nismo mogli ništa da odbranimo 8 minuta...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top