Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Hitar, agresivan i solidan tehnicar, a kakav je u glavi to cemo saznati tek kad dodje ako dodje...u svakom slucaju vrlo dobar dodatak klupi ali ne deluje kao prvo resenje za bilo koju poziciju (mada nije ni Miljkon delovao tako...):

 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Moj komentar, sto nije tesko shvatiti je bio ironican .Moj komentar je reakcija na po mom misljenju neprimeren komentar jednog clana ,koji je napisao da ce Stanojevic sahraniti Partizan .

Ja mislim da je Milosevic uradio dobar ili solidan posao ali dozivanje njega da se vrati i konstano uporedjivanje sa sadasnjim trenerom ,vidim kao bespredmetne . Najzustrije se kritikuje trener, koji je tek dosao ,a u prvom mandatu sa njim je bilo daleko vise pozitivnijih stvari nego kod vecine drugih trenera . Takodje,mislim da nije u redu da se odnos napisanog na forumu,meri time da li je neko omladinac ili senior .

Dakle,ja sam hteo da iskazem neslaganje sa paranoicnom konstatacijom,kako ce Stanojevic sahraniti Partizan .Moje pravo na ironiju je manje problematicno od ovakvih insinuacija .
Zna svako na šta si ti mislio, ne brini. "Prikoči omladinac" je kultna fraza urednika na ovom forumu upućenoj novajijama. Ostale kultne fraze možeš pronaći u bestseleru "Tuljine dogodovštine". Kad čitam tvoje postove, pred očima zamislim Pitera Selersa iz Kjubrikove Lolite. Smislene postove piši! Danas si napisao 16 postova, a kao da želiš što više postova da napišeš bez obzira na kvalitet.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dakle ostaje nam petak i ponedeljak za jedno veliko ništa...
Došli:
Banjak
Miljković
Lalatović, Stojković

Pojačanja uprave koja proda igrača za 10m u januaru i kaže da je titula prioritet. Sve što sada dodje neće biti u ritmu do polovine novembra. Svakom treneru pišaju u usta i ne dovode na vreme kao naručeni. Sve da se ne sjebe stub srBstva.
Uprava Napolje!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.989
Локација
NbG
Ma zasto samo petak i ponedeljak, sad ce maheri iz uprave da nam objasne da je prelazni rok precenjen i da slobodne agente, koje mi prvenstveno i potpisujemo, mozemo da dovedemo i mimo prelaznog roka :rolleyes: Pakao
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Oni su stavili rampu na sva veca ulaganja kupovinom Sadika u januaru...posle toga im nije padalo na pamet nesto slicno. Sto su ulagali, ulagali su sad je jasno kao dan da zele da izvuku novac koji su ulozili u Sumu, Sadika, Asana, Markeca, Natka.....i to su poceli da rade jos od onda kad su odbili Rajkovica.....prodace sve sto mogu sada i u narednom periodu (zima-leto 2021), a dovodice za manje para.....sto znaci da cemo biti slabiji, sto znaci da projektuju tim za Ligu konferencije i da su o tituli razmisljali koliko i Javor, a o ovogodisnjoj Ligi Evrope jos manje.....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas

 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.351
Локација
Banja Luka
Ako vrate Nikolića, komotno mogu da prodaju Matića. Dečko je korektan, ali nije mi baš neki utisak ostavio, sem da je grobarčina
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
To si pretpostavljam, napisao za Matića, ali isto mu dođe i kao da si opisao Nikolića...
Našta smo mi spali...nekad je tu bio Dijarrra Ubica Cigana, Kleo Liga Šampiona, Tejgo Princ derbija...sad daj šta daš...
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Potpisao je za nas madjarski reprezentativac Filip Holender. Ako Jojic ne potpise za neki klub do nedelje onda u ponedeljak potpisuje za nas. I dalje su aktuelni Obradovic i sveta Markovic. Kakav je vas utisak sto se tice Holendera, jel ga pratio neko? Znam samo da ima srpski pasos sto je odlicno.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Kako je sad potpisao Holender?
Zar pre koji sat nisu bili tekstovi da nece dolaziti?
Bas jebe lud zbunjenog situacija vise prateci sta nasi magovi rade.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Kada je rec o Ivanu Obradovicu, bojim se da nam u ovom trenutku nije goruca pozicija levog beka, tako da pored pomenutog moramo angazovati barem jos jednog do dva leva beka.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Potpisao je za nas madjarski reprezentativac Filip Holender. Ako Jojic ne potpise za neki klub do nedelje onda u ponedeljak potpisuje za nas. I dalje su aktuelni Obradovic i sveta Markovic. Kakav je vas utisak sto se tice Holendera, jel ga pratio neko? Znam samo da ima srpski pasos sto je odlicno.
Da, izgleda da jeste ima vesti o tome na raznim sajtovima.

Ako vrate Nikolića, komotno mogu da prodaju Matića. Dečko je korektan, ali nije mi baš neki utisak ostavio, sem da je grobarčina

Nikolic je svakako upgrade u odnosu na Matica kad je u pitanju opcija vise sa klupe ali nije ni on neko ko moze da bude prvi izbor plus koliko znam ne zeli da sedi na klupi hoce da igra i zato cemo tesko njega sa pozajmice da vratimo ako mu se ovo ne garantuje na neki nacin.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top