Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Verujem da je razgovor izmedju Stanoja i Obradovica tekao ovako:
O: ma daj Stanoje de da dolazim sad, nespreman sam skroz.
S: aj bre sta ti je, niko nije, vidis da se raspadamo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.865
Локација
underground
Obradovic nikad nije izjavio da nije spreman za Partizan,bar ja takvu izjavu nisam video.Video sam novinarske spekulacije na tu temu.Bilo bi smesno da covek koji do kraja prelaznog roka ceka bolju i unosniju ponudu od nase(nasta mu ja ne zameram jer to svi rade,ukljucujuci i Jojica a i radili su mnogi drugi u proslosti) izjavi tako nesto i na taj nacin da se "preporuci" poslodavcima od kojih ceka tu bolju ponudu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.624
Локација
Kipar
Ja se i dalje iskreno nadam dolasku Jojica. Ovo sa Obradovicem toliko nema smisla tako da je najbolje verovati struci i nadati se da ista zna nesto sto mi ne znamo.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
A KO ĆE DA NAM IGRA ŠPICA U DERBIJU MATER VAM NESPOSOBNU??? Da neće možda Holender sa odrađenih 0 treninga sa ekipom??
U ovakvom momentu jedino prodaja Fiće dolazi u obzir, uz uslov da (kao što kažu) ostane na pozajmici.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Pa ovaj Holender je prvi kakav-takav tracak svetlosti i prva smislena odluka u ovom prelaznom roku nakon Miljkovica. Mozda nas obraduju jos nekim smislenim resenjem ali nakon pominjanja Obradovica nisam optimista po tom pitanju. Poziciju desnog beka sam prezalio....Miljkon je tu zacementiran, a vidimo da i Pesukic trenira sa ekipom maksimalno. Inace, Obradovica ne prizeljkujem zbog godina i zbog velike sklonosti povredama inace sve ostalo za ovu ligu sasvim korektno pa i vise od toga.
 
Последња измена:

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Ja ne mogu da verujem da ce oni da prodaju Sadika i da ostanemo na Maticu i ovom Madjaru koji nije klasican spic.

Dzabe i Jojic da dodje, kad nema ko gol da da.
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
E pa super sto se vraca Obradovic koji je sam izjavio da nije spreman. Ne postoji mogucnost da je on koji nije sklopio celu sezonu u zadnjih 6-7 godina bolji od Urosevica i Brezancica. Pogotovu Urosevica koji sa svim svojim manama igra standardno i ima iskustvo igranja u ovoj ekipi i ovom sistemu. Ovo je klasicna Ramadanijeva kombinacija i neverovatan bezobrazluk kvazi trenera. Veliki grobar nema sta.

https://ibb.co/9pWYVSR
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Samo je smrt siguran posao!

a uz to gotovo sigurno je i sledece:

Urosevic igra dobro, bolje:
aaa najbolji bek u ligi, resioi smo pitanje beka na duze nema sta!
Urosevic iga lose, pad forme:
aaa daj bilo koga, daj Obradovica daj moju babu
Obradovic ne dolazi:
upravo mamu ti jebemo, opet nista govna
Obradovic dolazi:
aa koji ce nam kurac on, baba, samo da se Urosevic ne povredi

Miletic: Celavi je bolji od Pogbe / mars iz Partizana
Savo: Najbolji fudbal ikad!! / mars iz Partizana
Stanoje: Ser Alex se vratio kuci / mars iz Partizana menadzerska kombinacijo
Sadik: govno/Bog fudbala/ ne moze se proda ni za 3/ malo je 8/ sta cemo bez Sadika
Suma: Bog/govno/Bog/govno/Bog/govno...
Ilijev: Leonardo/govno/Everton/govno/Tawamba/govno/Rikardo/govno/Suma/govno/Sadik/govno...


Sta je poenta mog posta:
Mnogo smo iz krajnosti u krajnost! Mnogo!
Ne preskacem ni sebe tu, ali ovi mladji kidaju!

Ciganski mediji pisu, oni citaju i formiraju svoje misljenje na osnovu toga. Cinjenice - koga boli kurac! Analiza dublja - koga boli kurac,

“Sa Partizanom mi smo do smrti, i gde on igra tu smo i mi” - koga boli kurac
“ma gde bili na tabeli, nek vas hrabri, nek vas jaca” - koga boli kurac


Napred Partizan, u ovim zadruga vremenima.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Svaki fudbaler doveden umesto Urosevica je napredak u timu. 99% sam siguran da necu vise gledati sa leve strane centarsuteve u gol aut. Urosevic je dobar za odbranu ali u napadu brate mili stvarno ne zna nista, ne znam jel me vise iznervira kad hoce da centrira, sutne na gol ili izvede slobodnjak. Ovo sad sto pisete samo da ne prodamo Sadika, ko ce posle spic da nam bude, o tome sam ja pisao pre nekoliko dana, mislim da je negde 97 ili 98 stranica u ovoj temi i jos tada sam napisao da daj Boze da nasi etevalji iz uprave imaju bilo kakvu spremnu zamenu u slucaju da Sadik ode, da se ne svede pronalak zamene za 2 sata gledanja sta ima na trzistu u fazonu daj sta das, i tada me jos napadose u fazonu da pisem gluposti. Mozda je bolje prodati Stevanovica i zadrzati ga na pozajmici do kraja sezone, nije lako naci dobrog centarfora i uklopiti ga odmah, nama od derbija mnogo toga zavisi, a Sadik je tu vec godinu dana, jeste da nas cesto nervira ali isto tako moze da poludi i jednim potezom resi utakmicu kao sto je u derbiju izbacio Degeneka. Mada svakako i da se zadrzi Sadik treba naci jos jednog dobrog napadaca ako budemi imali para jer stvarno ne mogu da gledam kad se mucimo celu utakmicu i onda vidim da jos ulazi Matic u igru da proba da da gol, padne mi mrak na oci.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ja sam za Obradovića mislim da je on karika koja nedostaje da kompletiramo cirkus od kluba koji su VVV uhlebi napravili.

Kako njih boli ona stvar za FKP pa prevazišli su Bika i Zeca dok su javno vodili klub. Oni ladno bleje ceo prelazni rok ispadnu iz Evrope i onda na kraju dovode igrače od onog šiptarskog konobara, valjda su čekali da im cena opadne :buhaha
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Nisam siguran da nam je Urošević baš najkritičniji u timu, pogotovo ne za LLSLS.
Dovodimo još jednom bivšeg, večito povređenog igrača na poziciji na kojoj već imamo 2 solidna igrača za naše standarde, i koja nikako nije kritična, pogotovo ne za domaća takmičenja.
Pritom, igrač je već izjavio da ne može da fizički odgovori zahtevima i pomogne Partizanu.

Upravo, stručni štabu, koga vi bre zajebavate?
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Najtužnije u ovoj priči je sama činjenica da je nama Urošević postao solidan?!? Mi smo postali isprdak sns medijske mašinerije gde se svaki potez proslavlja kao uspeh i svaki igrač predstavlja kao pojačanje. Sama činjenica da nam je Lola na klupi je ubitačna, da nam je Miljković u timu je poražavajuća, da nam je Urošević solidan frustrirajuća, a da su nam sad doveli i Obradovića, majko božija kad će ovo da stane. Daj da pitamo Sava da se vrati na špicu, treba nam jedan njegovih kvaliteta. Kako je šutnuo onaj mikrofon, probio je bubnu opnu onom papagaju sa arene.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Milljkovic i Obradovic, bekovi Partizana u 2020.godini Gospodnjoj...



Kakva strava i uzas u Ulici bresto..Humskoj.
Za mene veliko razocarenje sta Stanojevic radi u samo mesec dana, ovakva "pojacanja" ocekivao nisam.
Ponadah se s njegovim dolaskom i onim da ce da napreduje i on i Partizan. Nekom mojom romanticarskom slikom od pre jedne decenije, jebo me pas gonic slepih.

U kakvom je stanju Radisa Ilic?


P.s. izvini @President sto htedoh da te "ujedam" posle onog posta o Lien i Ramadani igracima...





Od jebene nervoze, tek sad videh gde upisa post. Prebacujte u Milevu...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.836
Локација
vaginamandibularia
Samo je smrt siguran posao!

a uz to gotovo sigurno je i sledece:

Urosevic igra dobro, bolje:
aaa najbolji bek u ligi, resioi smo pitanje beka na duze nema sta!
Urosevic iga lose, pad forme:
aaa daj bilo koga, daj Obradovica daj moju babu
Obradovic ne dolazi:
upravo mamu ti jebemo, opet nista govna
Obradovic dolazi:
aa koji ce nam kurac on, baba, samo da se Urosevic ne povredi

Miletic: Celavi je bolji od Pogbe / mars iz Partizana
Savo: Najbolji fudbal ikad!! / mars iz Partizana
Stanoje: Ser Alex se vratio kuci / mars iz Partizana menadzerska kombinacijo
Sadik: govno/Bog fudbala/ ne moze se proda ni za 3/ malo je 8/ sta cemo bez Sadika
Suma: Bog/govno/Bog/govno/Bog/govno...
Ilijev: Leonardo/govno/Everton/govno/Tawamba/govno/Rikardo/govno/Suma/govno/Sadik/govno...


Sta je poenta mog posta:
Mnogo smo iz krajnosti u krajnost! Mnogo!
Ne preskacem ni sebe tu, ali ovi mladji kidaju!

Ciganski mediji pisu, oni citaju i formiraju svoje misljenje na osnovu toga. Cinjenice - koga boli kurac! Analiza dublja - koga boli kurac,

“Sa Partizanom mi smo do smrti, i gde on igra tu smo i mi” - koga boli kurac
“ma gde bili na tabeli, nek vas hrabri, nek vas jaca” - koga boli kurac


Napred Partizan, u ovim zadruga vremenima.
Ja ovakav kolektivizam ne priznajem.
Moze da se prozivaju pojedinci ako menjaju plocu svaka dva dana ali na forumu na kome ne vlada jednoumlje ovakav zakljucak ne znaci mnogo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.865
Локација
underground
Posto je ovo izgleda zvanicno,da pozelim dobrodoslicu Obradovicu ,momku koga su povrede sprecile da napravi bolju karijeru ,ali bez obzira na to svakako nasem najboljem levom beku u poslednjih 15 a verovatno i vise godina.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top