Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja sam prvi koji je tu da Šćepi da podršku, on je čovek koji je zlatnim slovima ispisao stranice istorije Partizana i nikako to ne treba bacati i olako trošiti, ali isto tako nije mržnja i ciganisanje reći da je od početka pravio značajan broj propusta i da bi sa boljim, pre svega iskusnijim i defanzivnijim trenerom, situacija sada izgledala mnogo bolje.

Meni uposte nija jasno kako si Scepu definisao kao ofanzivnog trenera.
Ja nisam video ni da je ofanzivan, ni da je defanzivan.
Svaka cast igracima na borbrnosti.
Nespremni su i mentalno i takticki.
Trude se, a nisu tim. Uloge ne postoje.
Posle Borca smo napravili zaokret i krenuli drugim putem, tako sto Trifa vise ne ulazi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Bilo je jasno da nakon teranja/odlaska vrhunskog trenera sledi pad. Ipak je Trinkijeri preozbiljan trener za naše uslove.
Ja se nadam da će Vlado ipak uspeti da ovaj slobodan pad ublaži i sve demantuje.

Večeras nas je dobila baš dobra ekipa, koja dolazi u odličnom momentumu za njih. Kao I prethodnih godina Šehović i Danilo Nikolić protiv nas sipaju sa svih strana. Kobs standardno dobar.

Kod nas Rade defanzivno dobar. U napadu solidan ali i neodrečen.
Paige je imao ovakave padove i pre. Trinkijeri ga je zategao i koristio 200% njegovih mogućnosti.
Jaramaz jedini vukao ali ne moze ni sam sve.
Gordić solidan kanal, iskusan je, kapiram da će se dići.
Centarska linija solidna. Mika defanzivno tanak baš.
Stefan Janković par dobrih rola sa skokom u napadu, sve ostalo ono njegovo. Momak nema košarkašku intelengenciju.
Dangubic odličan defanzivno, i tu bi njegova uloga morala da definiše. Ne moze on da opali 5-6 trojki. Nikako!
Kodi veceras van ritma, malo je nedostajalo da reši.
Tomas ako je zaslužio i treba da kaki. Ako si trener to i pokaži. Naravno samo ako si upravu.
Dule kad je slao Šalića isto sam podržavao tako cu i sada.

Sve u svemu težak poraz, ali raduje donekle da smo i sa ovim procentima i bacanjima bila na sekundu od pobede.

Težak raspored se nastavlja. Vlado je sad pod ogromnim pritiskom. Nadam se da će pregurati nekako.


Nista od ovoga sada ne bi pisali da je limar iz okoline mog rodnog grada "mazio i pazio" Trinkijerija. Dao mu odrešene ruke i punu slobodu. Pa i pare ako treba. Ali svi znamo koji su interesi sns kadrova.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Odbrana nam je katastrofalna, ubili su nas na piku, 60% šuta u prvoj četvrtini smo im dopustili, posle smo se igrali zone koju petlići bolje igraju nego ovaj profesionalni tim.
Treba nam trener pod hitno, pod hitno... Tim bez odbrane nema šta da traži u ovoj konkurenciji.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mnogo problema imamo. Odbrana uzasna, napad nista bolji i bez nekih izradjenih akcija, bacanja su nam rak-rana (mislim da smo jedna od najgorih ekipa sto se bacanja tice). Moram opet oko bacanja... u ovakvim utakmicama gde su ekipe pribliznih kvaliteta to je jako bitna stavka za dobar rezultat... pogledajte Buducnost (samo dva promasena bacanja), ona govna isto kojima necu ni da im spomenem ime skoro sve pogadjaju... a mi? Muka ziva ko god stane na liniju. Ali ajde i prosle sezone smo se tu mucili a opet imali rezultate... Ipak, treba i to da se popravi.

Buducnost jeste bolja ekipa u ovom trenutku kako god ovo lose zvucalo ali je nazalost tako. Bolje sutiraju, bacanja gadjaju skoro bez greske a jedino gde smo bili bolji je skok i manje izgubljenih lopti. Mnogo toga mi nije jasno sta se desava sa nasom ekipom i ovo vodjenje Scepanovica. Ne znam sta je Tomas uradio ali itekako nam je falio da "izmisli" neki poen kad nismo znali gde bijemo. Sve isli na Jareta, on koliko je mogao opet je bio najbolji ali ne moze decko bas sve sam... Pejdz bas los a igrao je dosta ali jednostavno nemamo akcije za njega i njegov dobar sut. I stvarno ja se pitam sto zadrzasmo Angolu kada covek ne da ne igra nego nije ni u protokolu za utakmicu. Isto tako Trifa je tu ali ne dobija sansu kao da je samo on krivac za poraz od Borca... Izmene, rotacije... Ne znam, ali ne svidja mi se ovo. Ipak puna podrska za Scepu i tim pa valjda se iskobeljamo nekako ali mora ovo dobrano sve da se izanalizira pa lepo da se sastanu i popricaju malo da pocnemo opet da licimo na tim iz prosle sezone.

Uzasan pocetak sezone, zaista. Da ne bese onog jako dobrog drugog poluvremena protiv Venecije kada smo zalicili na tim iz prethodne sezone bila bi totalna nula. Dva poraza u ABA iz dva meca a tezak raspored se nastavlja. Valjda cemo krenuti...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Poraz boli. Boli i ova igra bez koncepcije, oslanjanje na individualne kvalitete, bez komunikacije...
Što se tiče Vlada, i dalje mu verujem.
Ne znam samo kakav odnos ima sa timom i da li ga je promenio dolaskom na mesto prvog trenera. Tu je jako teško postići dobar balans. Ako im je do sad bio drugar(kao pomoćni trener), a sad pokušava da uspostavi drugačiji odnos, da uspostavi neku strogocu, autoritet. Čini mi se da se tu gube i on i igrači.
U nekoliko situacija na ovih prvih par utakmica sam to uvideo: Namrstena faca i kad igrači odigraju šta je trebalo, bespotreban ulazak u raspravu sa igracima prilikom izmena, neko nezodovoljstvo onako generalno, šta god da se uradi.
Vlado, majstore, polako bre! Cela ekipa te poznaje, nemoj da glumis, budi ono sto jesi! Znaš da su Grobari uz tebe!
Krenuće ovo na bolje, drugačije ne može.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Morao sam da prespavam. Losa odbrana i los izbor igraca u odredjenom trenutku na terenu su kljuc poraza. Imam utisak da se Vlado previse oslanja na pomocnike a oni kao da nisu koordinisani jedan sa drugim(kao da im je ego veci od uloge u timu). Ja samo ne znam zasto je Trifa na klupi a ne igra a Angola ni u protokolu a i bez Novice na parketu ovo nije dobro. Idemo dalje nek crknu dusmani.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo da ispravim jednog člana.
98. Muta je imao 10 poraza za redom u EL, dobio otkaz, Kime ode na F4, ali izgubi titulu.
Berić nije bio član te ekipe.

Šćepanović je morao da se uči na malom klubu. Jedan Obradović, a ni on nije uspeo sam.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Mi možemo samo da molimo Boga da se Šćepanović dozove pameti i promeni neke stvari u igri tako da počne pobeđivati ili u suprotnom crno nam se piše. On je najuren iz Budućnosti posle veoma kratkog perioda a ako sad napusti i KKP njegova trenerska karijera ode niz vodu i on sam je toga svestan tako da ovi koji se nadaju njegovoj ostavci džabe se nadaju on ostavku dati neće taman vezao deset poraza.

Nama je već UNIKS utakmica sezone tako da ako tamo useremo biće jebeno pritisak na Šćepanovića ali i igrače biće ogroman svaka utakmica posle toga biće pobeda pod moranje ili bacanje sezone . Kao i u slučaju FKP i ovde je limar jedini i glavni krivac.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.559
Локација
Kipar
I ovde je kao i u slucaju fudbalskog kluba uprava glavni krivac. Ko pri zdravoj pameti moze da dozvoli da pusti trenera koji je uspeo da vrati klub na staze uspeha. I to trenera kakvog vise ne mozemo da nadjemo. To je cista sabotaza unutar kluba.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Sinoć energija nije bila na nivou kao što je to bilo protiv Venecije. Spavali smo 3/4 i tek se docnije probudili onom serijom u 4/4.
Mi bez te energije ne možemo da pobedimo iole ozbiljniju ekipu jer ako idemo po onoj '' lako ćemo '' piši propalo.
Sad idemo Uniksu na noge,nije da nemamo šansi samo pristup mora biti totalno drugačiji.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A ako ne ode sam, što neće, klub će na teret dobiti 2 godišnje plate za njega.
Znači ako popuše spor sa bankom, i budu gurali ovaj skupi tim koji ništa neće osvojiti, eto sledeće godine preko 10 miliona duga i onda će da ide bankrot ili uppr, taman idealno da nas izjednače sa fmp-om i tu je kraj.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne bih previše o utakmici, već smo dobili analizu i rešenje. Teraj trenera i neke igrače, dok još nije kasno. A kasno je bilo već juče.

Prokomentarisao bih samo poslednji napad Budućnosti, i jako lošu komunikaciju i čitanje naša dva pojačanja Mekintajera i Mike.
Mika u ulozi Mejsona Plamlija protiv Lejkersa, koji flešbek

Pre neki dan su igrači ginuli za Šćepanovića.
Danas ga već teraju jer im uništava karijere.

Šizofrenija
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Samo da ispravim jednog člana.
98. Muta je imao 10 poraza za redom u EL, dobio otkaz, Kime ode na F4, ali izgubi titulu.
Berić nije bio član te ekipe.

Šćepanović je morao da se uči na malom klubu. Jedan Obradović, a ni on nije uspeo sam.
da, zaboravio sam na to da je dobio otkaz. Mislio sam da je Berić bio tu, moja greška. Sad moja teza samo dodatno ide u prilog da čim hoćemo super lepu igru, nema ništa od toga.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@ system
Nije najuren iz Budućnosti.
Sam je dao otkaz.
Pričalo se da nije htio da udje u kladioničaraske šeme, ne znam da li je to istina, ali znam da su ga molili da ostane.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Scepanovic bi imao sansu da uspe da je uz njega Dule,@
A ako ne ode sam, što neće, klub će na teret dobiti 2 godišnje plate za njega.
Znači ako popuše spor sa bankom, i budu gurali ovaj skupi tim koji ništa neće osvojiti, eto sledeće godine preko 10 miliona duga i onda će da ide bankrot ili uppr, taman idealno da nas izjednače sa fmp-om i tu je kraj.
plasim se da je to limarev cilj... jos ce da okrive trinkjerija i igrace koji nisu hteli da se odreknu ugovora... tipicna mateica za zgadiju
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top