Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Jedino vredno u ovoj vesti je bonus galerija neke trebe. :D


Aksentijevića ˝neko˝ stvarno i vija već par prelaznih rokova i želi da ga dovede. Prošli put je Milošević rekao NE, kao i za Miljkovića. Ali Savo više nije prvi trener ekipe. Veseli Miljko je došao a izgleda da će i ovaj drugi. Ako je Stanojević tražio ovog ˝mangupa˝ koji nas podjebava po netu ili je dozvolio da mu taj ˝neko˝ dovede ovako nekog papana onda sve nade u ovaj prelazni rok i izlazak iz blata padaju u vodu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da li se razmišlja o novom treneru?
Posle ovog trebaće jedno 5 sezone da se oporavimo.
Da se vidi i Ivić dovede i pokuša u zimskom i narednom roku da tim vrati na pravi kolosek.Mi nećemo videti ni titulu niti grupnu fazu posle ova dva prelazna roka.
Pa šta se čudite?Da li je trener rekao alternativa Miljkonu na desnom beku i špic stranac umesto Sume.
Eto Aksentijević i još neki stranac umesto Sume.
Ako se ovo ne zaustavi mi smo najebali.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
543
Reaction score
1.903
Samo da kazem da ako stvarno dovedu govnara smrdljivog da mi se napuse kurca svi na celu sa Stanojem. Sanse nema da jednu utakmicu pogledam ako smrada dovedu. Radije cu do kraja zivota da gledam Miljkovica na desnom beku nego sto bi prihvatio da vrate jajaru smrdljivu,ne zelim ni ime ni prezime da mu spomenem.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.481
Локација
Kipar
Stanojevic samo treba da pogleda onu utakmicu protiv Radnickog kada se ovaj radovao kao da je osvojio ls.
Takvi karakteri, posebno sto je prosao nasu skolu, ne bi smeli da udju na stadion.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
I posle kad vidis Miljkona da kazes e fala Bogu nije ona grbava spodoba starter kakav jebeni dvojac :pop

Ja sam jutros ovo procitao na mondu
Zbog toga će Partizan potražiti domaćeg desnog beka u ovom prelaznom roku, ali je problem što nema dovoljno kvalitetnih. Uvek su prvo aktuelni povratnici (Aksentijević, M. Živković, M. Stevanović...), dok će verovatno ponovo aktuelni biti i Boranijašević, Lakićević i Golubović.

Tako da se nadam da nece vracati ovu jajaru, ostavite grbavog nek smrdi tamo gde je sada
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Sta radi i cime se bavi Babovic?
Cisto kao tema za razmisljanje nasem treneru, kad vec pravi drim tim, neka zna da to nece biti to bez Babinja.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.768
Локација
vaginamandibularia
Dovedeš Aksentijevića da zahvališ bogu što je Majkon prva opcija. Šalu na stranu, uzdržavam se od blaćenja dok ne vidim potvrdu kao i učinak. I da @ZatucaniZapadnjak , nećemo mi dati kintu za bekove nikad.
Emeghara
Rzasa
Enake
Kim Chi Woo

Sve strance koje smo doveli su plaćeni sitno gledajući poslednjih 20god. Sigurno mi je neki promakao.

Najbolje što smo imali su Lomić, Vulićević, Obradović, kao klinac, svi ostali su mi bili sa nedostacima, dal napred dal nazad...

Ako sam propustio nekog praštsjte...
Ne znam sto kim nije igrao, ono sto sam video na treninzima je jezivo, svaki centarsut rezantan, u trepavicu. Nisam video da neko tako centrira od kad pratim fudbal.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Meni Aksentijevic nije sporan igracki, sve ostalo jeste.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Miljković nema blage veze sa fudbalom, ali nikada nije srao po Partizanu. Ovaj govnar em što ne zna da igra, em je govno. Kada je igrao za napredak pa i sada za radnički uvek se radovao golovima kao da je najveći cigan. Majmun majmunski treba mu noge izlomiti
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne smatram da Aksentijevic ima kvalitet za igranje u Partizanu, bar ne u onakvom Partizanu kakav svi mi zelimo. Aksentijevic je opcija jer ne postoje opcije. Domaci igraci koji imaju neki kvalitet nam nisu dostupni. Ako stvarno dodje u ovom prelaznom roku, onda ce to biti iz pomenutih razloga.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da je sreće pa da na desnom beku u nastavku gledamo bilo kog desnog beka iz podmlatka. Možda od klinca nešto bude jer znamo da od Miljka i Aksenta sigurno nema leba.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Sta radi i cime se bavi Babovic?
Cisto kao tema za razmisljanje nasem treneru, kad vec pravi drim tim, neka zna da to nece biti to bez Babinja.

Zasto diskriminises bracu Scepovic?:D

Moraju se i oni jednom vratiti kako to vec nasa tradicija nalaze, a sad je zgodan trenutak. Fali napadac nasa su deca osecaju dres.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
lično mogu da preporučim kao laik pet bolja desna beka koja će da dotrče u Partizan
ova debilcina akse tijevic ako dodje, bice mi drago jer greje kluou miljkovicu a miljkovica cu da zavolim! iako ja miljkovica postujem zbog odnosa prema svemu, to koliko une je drugo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top