Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Prestige je izuzetno prodoran i solidan dribler. Ne može da se poredi sa Asanom jer je Asano samo jedan, igra napred nazad, disciplina koju ni jedan igrač u Srbiji nema.

Stanoje je tražio desnog beka i napadača. Dolazak Prestige bi značio da smo prodali Asana.... Ja iskreno ne vidim razlog zašto bi ga prodali. Pare su namakli od ovih transfera u skorije vreme, osim ako nisu dobili 10-15 miliona za Asana pa da razumem.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Decko ima 20 god, ajde moze se reci da je potencijal. Ali u Asanove cipele ce neko tesko stati. Taj decko pokriva citavu stranu terena, nudi se u napadu, vraca se u odbranu tokom citave utakmice. Plus je profesionalac od glave do pete, pravi primjer svima u klubu, iako je stranac
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Polako narode. Asano je placen 1M eur i nije klinac, Sadik 2M eur. Nije ta cena bila za dzabe. Gledao sam Prestiza protiv nas i pogledam pregled kola LLSL (jeste, toliki sam mazohista :D), pa sam ga i tu primetio. Ok deluje, ali mislim da nema sanse da bude na nivou Asana ni za 2-3 godine.
Ja nemam nista protiv ako zele da iskesiraju za stranca, jer smo obicno dobro birali do sada. Samo je pitanje ko je imao poslednju rec pri ovim transferima...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Pukovnik, za sve sto se dovodi iz ove lige i cg lige. Svi stranci van granica ove dvije zemlje dolaze od ramadanija, kao i povratnici. Bar sam ja tako zaključio do sada
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Gledao sam Prestiza protiv nas i pogledam pregled kola LLSL (jeste, toliki sam mazohista :D), pa sam ga i tu primetio.

Nisi jedini. :D Što je najgore ja gledam i ostale debile iz naše lige ako se prenos ne poklopi sa našom utakmicom.
Da nema pravila za strance momentalno bih doveo 2 igrača, Prestige i Ortiz!
Ovaj iz Metalca je jak kao bik i mogao bi da nam bude koristan. Ortiz je na pozajmici u Mačvi i s obzirom da sam se iznenadio kako je odigrao protiv nas uzeo sam malo bolje da ga ispratim, nešto i retroaktivno, a i da se raspitam o njemu. Opasan potencijal!!! Čak i da zanemarim ova glupa pravila oko U21 i za strance, odmah bih doveo obojicu, na ovaj sastav, da budu uz ekipu i redovno konkurišu. Naravno, Prestige Asanu ne može ni prići a ne mogu se ni porediti jer su totalno različiti tipovi igrača. Baš zbog različitosti bih ga doveo. Jedino sumnjam u njegove godine. :D
Ortiz je tip Rikarda s tim što može još mnogo da napreduje. Fest jak klinac, u skoku zajeban. Već sad ima kapacitet da bude prvi špic kad već špica nemamo sem Štulića.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Prestiž je igrač poput gomile njih koje smo doveli jer su na neki način delovali bolje od svojih saigrača u tim polu timovima.
Igrač koji je doveden na kilo, nisu znali ni koja mu je pozicija dok se malo nije uklopio pa se fizički nametnuo medju onim prosecima što po ceo dan vise u kladionici.

Lepo je neko rekao gore da se Diara desi samo jednom u životu.

Nije Prestiž za dovođenje ni u video igrici a kamoli ovako. Ako ga hoće cigani, treba puštati priču da smo zainteresovani, jer će tako i Metalka dobiti neku kinticu od države, a mi jedno drvo manje u prikolici.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Jeste deficitarna pozicija I OK je što su produžili Urosevica, ali sa mnogo više nestrpljenja očekujem produžetak Zdjelarovog ugovora.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi smo još i dobri kako neki iz neposredne blizine bacaju na strance....sa sve obeštećenjima.

Kapiram da imaš pouzdanu informaciju. Meni je iskreno žao, čak je Stanoje rekao da je on bio njegov izbor ali smo svesno ušli u rizik. Ostaje mi nejasno od čega boluje?

Ako pristane na raskid nek dovedu nekog pre januara za istu platu. Treba nam ubica u napadu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo pare na ruke za potpis i plata, nikakvo obeštećenje. I bolje sad da se rastanu, ako se dogovore, nego cele sezone da ga plaćamo a da ne igra. Ništa nije sigurno, niti se hitno rešava, samo postoji mogućnost.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ko je uzeo 15ak minuta da progugla nesto o njemu mogao je vidjeti da od tog nema nista. Naravno posto smo mi morali u zadnji trenutak reagovati i dovesti igraca, onda uglavnom bude prstom u govno.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nadam se da Stanoje nece oterati malog Stojkovica, neka ga barem posalju na pozajmicu negde.

Deluje kao ozbiljan potencijal, kad god je igrao bio je solidan cak i mnogo bolji od L. Pavlovica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top