Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na duži period gledajući, mesta u prvih 11 ne smeju imati Vujačić, Sveta, Miljković i Šćekić.

Imamo tri tempirane bombe pozadi, jedan od ove trojice da igra puno je, a kamoli sva trojica.

Šćekić je igrač za određeni tip utakmica, a 80 posto prvenstva je nešto sasvim drugačije.

Mene zanima tim za sledeću sezonu, a za koju verovatno nećemo imati ni Zdjelara ni Asana. Što znači golman, 2 štopera, desni bek, zadnji vezni, krilo i špic da bismo razmišljali o tituli i evropi.

Bravo za današnju pobedu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
За наредну сезону би одмах прихватио да сви ови играчи остану и нико да не иде нити да дође јер сам сигуран да ћемо бити слабији ако продамо јоше неког. За Асана и Здјелара се већ увелико помињу трансфери у медијима, а и Суму је било приче чак и за Холендера.....не желим да верујем да ће сви отићи на лето али бар 1-2 одлазака битних играча ће бити опет....ако не рачунамо Стевановића за кога је јасно одавно.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
@Matke22 Vidim da cesto pominjes da nam fali golman. Sta fali Stevanovicu i Popovicu?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
E ajde sad malo o ovom momku koga najavljujem kao budućim superstarom -

Nemanja Jović (obavezno pogledati video)

Grobarčino mala iz drage mi, 50% mene, Republike Srpske, srećan ti ovaj prvi, želim ti još 101 u dresu voljenog kluba :respect :partizan-fan:

Ovog dečka ćemo tek videti na delu. Neverovatno podseća na jednog Srbina koji nam je dao gol na meču sa Brižom i koji igra za komšijsku reprezentaciju, a sada Inter iz Milana.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Tako treba!
Priznacu, bio sam zentara kad videh startnih 11, bez sume i pravog spica. Srecom, momci i stanoje su znali kako da rese protivnika. Nema sta, dobra partija, tri lepa pogodka i prvenac malog jovica. Cestitke momku.
Raduju partije sume i markeca. Natho vrlo dobar, takodje.
Bajbek mi izgleda kao neko sa viskom kilograma(mozda gresim). Jojic nastavio sa bledilom.
Osam u nizu...stanoje, svaka cast!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Matke22 Vidim da cesto pominjes da nam fali golman. Sta fali Stevanovicu i Popovicu?
Stevanović je okej za rezervnog golmana, visina mu fali, ja lično bih mu dao zbog onog penala šansu do kraja sezone da brani, pa ako bi me demantovao ostavio bih ga za prvog golmana.

Popović je još zelen, trebamo ga dati na pozajmicu negde da brani.

Ovo je trenutno limitirana ekipa bez odbrane i bez napadača, ne sviđa mi se uopšte. Na leto ćemo morati ozbiljan remont uraditi ako mislimo nešto uraditi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
E ajde sad malo o ovom momku koga najavljujem kao budućim superstarom -

Nemanja Jović (obavezno pogledati video)

Grobarčino mala iz drage mi, 50% mene, Republike Srpske, srećan ti ovaj prvi, želim ti još 101 u dresu voljenog kluba :respect :partizan-fan:

Ovog dečka ćemo tek videti na delu. Neverovatno podseća na jednog Srbina koji nam je dao gol na meču sa Brižom i koji igra za komšijsku reprezentaciju, a sada Inter iz Milana.
Јовић десно / Филип Стевановић лево (или обрнуто) као план за будућност......али у некој другој димензији....нажалост.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.362
Drago mi je za malog Jovića, lepe akcije kod sva 3 gola. Napredak je krš od ekipe, tako da se je bih preterano radovao. Vidim da ovde hvale Vujačića, po meni je on igrač za Kom ili Dečić, a u Partizanu igra zbog dila, zna se i ko stoji uz njega. Sveta je korektan, ali treba nam još jedan dobar štoper, kada budemo igrali protiv jačih ekipa. Prava provera biće protiv Vojvodine, ako njih overimo, onda smo na pravom putu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vidim da ovde hvale Vujačića, po meni je on igrač za Kom ili Dečić, a u Partizanu igra zbog dila, zna se i ko stoji uz njega.

Ja garantujem za ovog dečka!:buhaha

Mislim da i ti i @Matke22 preterujete za njega debelo. Ne igra slučajno u Stanojevih prvih 11. Dečko je došao kao kapiten Zete. Sa tom Zetom imamo (više)decenijsko poslovanje, ali ne znači da su igrači bili dil ili za Kom i Dečić... (Brnović #7)

Videćemo. Ja verujem da će da se ustali jer ne znam u koji deo njegove pozicije se sumnja. Kad je ulazio kod Save bio je spetljan ali da ne poredimo period gde je duvalo pozadi ko god da je igrao. Meni je Vujačić odličan štoper za naše uslove, možda sam fudbalski slep.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.362
Ako je Vujačić odličan za "naše" uslove, onda nam je stvarno opao kriterijum o igračima koji treba da nose naš dres. Nama treba igrač za evropske uslove, ja smatram da je Partizan veliki tim i da zaslužuje mnogo više. Ono uklizavanje sa nogom i rukom i dva pasa iza igrača u aut, divna su preporuka . Kada odigra vrhunski derbi ili neku evropsku utakmicu, prvi ću da kažem da nisam bio u pravu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Најзад оно што смо дуго чекали - прва званична утакмица после неких припрема, а да не морамо да причамо о ,,тешким ногама,, и да нисмо током ТВ преноса ,,чупали косе,, зато што нас јебе неки друголигаш! Сигурна и убедљива победа.
Браво за момке, тренера и стручни штаб! :šal

Лепо отворена утакмица, лако постигнута предност, Натхо вуче потезе к'о шахиста, Јовић ,,скинуо мрак,, Холендер ,,решета,, Аса ,,оре...итд...
Нервирало ме је зашто смо почели да се ,,шетамо,, и чекамо крај утакмице и то чак када су нам у тиму били ,,свежи,, играчи (резервисти) - бре оваквим екипама треба дати 6 комада када год да си то у могућности (а данас смо то били!) па да те се плаше и следећи пут, а не да дођу на ЈНА да се курче и тако то...
Наравно, не мислим овде само на Напредак.
И што се тиче неке ,,милости,, у фудбалу, не знам уопште одакле нам таква нека идеја?! Видели смо Рубин из Казања на припремама, 5 пута нас напао, дао нам 5 голова, да је могао 10, дао би нам и 10...
Него, јок, ми волимо да ,,повучемо ручну,, на време... :icon-rolleyes:

Иако је Сума наравно мој љубимац, немам проблем са томе да ,,дели минутажу,, са Натхом...то је у служби екипе, а како рекох, Сума је најбољи у највећим утакмицама, љутио бих се да не добије знатну минутажу у дербијима, а у малим...он и за пола сата може да направи неки битан потез...

Јовић типична ,,Партизанова школа,, - зна са лоптом, осећа игру, уметник на терену...где би нам био крај када би господи уметницима (којих очигледно имамо и ,,за извоз,,) умели да уградимо и ,,јапански мотор,, (али и вољни моменат) као што га има Асано...
...само још да неко каже ,,Јови,, да СЛОБОДНО иде 1 на 1 када год је у прилици, да не чека саиграче, да не враћа лопту назад, да нема страх од тога да ће да губи лопте - нападач МОЖЕ да изгуби и 10 лопти у покушају да уради нешто напред, али ако му ,,прођу,, две он је завршио посао...
Али зашто је искусни Маркец исто неколико пута ишао ,,у рикверц,, - мало ми је теже да објасним...

Лепо је било ово данас, много добрих потеза направисмо, додуше и неке лоше, који нису били кажњени, али мораћемо да пазимо када будемо играли против неке јаче екипе...тада се то много скупље плаћа...

Бањак нам је најбољи штопер, али не игра због правила о странцима и ,,бонусима,, - а што дуже не игра биће у све лошијој форми...

Браво за Стојкета и колегијалан гест према оперисаном колеги! А и добро је бранио данас!

:napred-partizan: Ајмо сад по ту титулу и куп! :napred-partizan:
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.811
Локација
JNA
koliko je samo Zexu tesko sto smo opet pobjedili :D


Bravo na rutinskoj pobjedi idemo dalje!
Ako daj Bože nastavimo sa ovim nizom pobeda, čovek će bukvalno izjaviti kako nameštamo utakmice, jer 'nate, Šamrok Stanoje je sns projekat za uništenje Partizana i on mora što duže da ostane na klupi kako bi ispunio svoj stranački zadatak.

PS. Dovođenje Holendera jedan od najboljih transfera u poslednjih nekoliko godina.

Gazi!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Treba rizikovati sa malim golmanom Slavkovicem kao i Milan sa Donarumom, procitao sam negde da je veliki potencijal.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Ulaganje u golmana je rizik, koji se višestruko moze isplatiti. Dizem ove ruke za to, evo i Popović je nakon prvih nesigurnih utakmica poceo dobro da brani. E zamislite sad da je u ovih zadnjih 9 utakmica gde smo primili 1 gol, branio neki mladi golman. Ogroman skok samopoutdanja je to. A to mladom golmanu, pored naravno iskustva je velika mana u pocetku.
Ne mora biti cak ni bonus, ali do neke 23-24 god golman sa potencijalom je odlicno. Kasnije svakako sazrevaju.
Za ovog naseg Slavkovica sam isto cuo da je talenat. Fizikalijama jeste, bas ima dobar raspor ruku. U glavu ga ne znam :D
Samo da nije picka kao onaj tipa Petrovic sto je branio neko vreme, ili onaj Radosavljevic, ako se neko seca. Klasični TNT igraci (treniram, ne igram, treniram) dobri na treningu, na utakmici se useru.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.991
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top