Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Шта год да се дешава, и без обзира на све, ајд још једном размислите да ли навијач Партизана треба да Партизану пожели пораз...
У било којој утакмици, било ком такмичењу, под било којим околностима...
Дакле?
Da. Zato što su okolnosti uvek vrlo bitne. I nekad neka pobeda, kratkoročno, može biti pogubna dugoročno.
Jer ako nije tako, šta nas sprečava da budemo neki FMP? Ili da ponedjjemo u namestenim utakmicama? Ako je samo pobeda bitna ...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Ako se misli na Gorana Tomića, čovek je cele sezone išao na košarkašice i Teleoptik pa mislim da nema smisla ubrajati ga u masu što se sjurila.
Ja sam išao tamo gde je bilo zabranjeno, a kao što napisah, večeras sam u Hali bio PRE utakmice, jer mi nije bilo do toga da ostanem tamo gde mi neko dopušta i popušta u MOM Beogradu šta ću da radim i gde mogu ili ne mogu...
Ja sam odlučujemo o tome...
A o ,,poseti,, ostalih ću kasnije, možda i na nekoj drugoj temi...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
I po cenu bana i poena.

Ajde da se dogovorimo svi ovde i prestanemo da pljujemo clanove foruma i ljude koji su otisli u halu i obrnuto, one koji su misljenja da danas nije trebalo da se ode u halu. Za one koji su najglasniji u pljuvanju onih koji su ipak otisli:

Hipoteticki, da se skupi nas 2000, 3000 ispred hale sa pozivom sa ovog foruma (valjda bi to bio "pravi" revolt, jel nije sa nekog nepoznatog insta profila i znamo kakvo vlada ovde misljenje), murija nas kao ne bi pustila posle svih onih natpisa po novinama za cigane? Ko veruje u to? Ajde onda da svi sedimo kuci i ne pomisljamo da slucajno krenemo u halu, da ne bi bili izjednaceni sa ciganima u slucaju da nas ipak puste. Sto je sigurno, sigurno je.

I opet cu ponoviti, da smo mi pre ciganskih skupljanja na pomocnom terenu i u hali nedavno "prekrsili mere" i dopusteno nam je da se okupimo na stadionu krajem prosle godine, kada je bila proslava 50 god. Grobara. Naravno da je i tu radila sprega sa drzavom ali ne pamtim da se neko tada bunio ovde.

Da me ne shvati neko pogresno, kapiram ljude koji su protiv ali je ruzno da osudjujemo ljude koji su osetili potrebu da odu i podrze svoj tim. Uostalom, Partizan je deo tog celog nakaradnog sistema pa sta treba da radimo, da ga napustimo svi?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
I evo, posto je pobeda bitna.. je l ovakve pobede hocete?! Ovo nesportska Petruseva?!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Ako je samo pobeda bitna ...
Nisam ja pričao o pobedi...
Da se razumemo, i ja sam, kad me ovi naši iznerviraju, 100 puta dosad pomislio, ma izgubite sa 10 razlike (kad je fudbal u pitanju), ili izgubite sve (kad je košarka u pitanju)...ali ne mogu da kažem da je to najbolji put...
Pa KK je u ovoj sezoni pogubio sve što je mogao (osim ovo večeras : ) - pa šta je tim porazima dobio?
Otišao Ostoja? SNS se povukao sa vlasti?
Ništa nije dobio...

A ako neko slučajno i dalje misli da sam na utakmici, evo mu fotka sa mog TV-a, 21 sekundu do kraja utakmice, dakle, u svom stanu sam, mada, moja stvar gde sam i zašto sam negde...ali ajde, kakvi su ljudi, kakav god da si, i šta god da kažeš i dokažeš, neko će reći da to nije tako...
NOVICA Copy of DSC_0065.JPG



Vlast je danas naravno pustila Grobare na utakmicu samo da nas tako ,,izjednači,, sa ,,ciganima,, ali ne mogu da se ljutim na ,,klince,, koji su ušli u Halu željni društva, provoda, utakmice, Partizana, nije njima do SNS-a i Vučića, niti do rešavanja državnih problema...pa klinci su, zaboga!
I tako...

Pisaćemo još o svemu i svačemu...
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
E znao sam da će da se javi neko i da traži pečat...hteo sam da slikam uz Tv i ličnu kartu i sezonsku, al sam se setio da nemam sezonsu za K.K. pa biste me onda zajebavali što je nemam.
Pa nisam slikao ni onu što imam.
A nisam slikao ni l.k. jer nemam tri ruke pa da se organizujem za sve to...pa još i u protivsvetlu...
E jbg.
Napred Partizan!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
U 2/4 se lomio rezultat, super. A treba pomenuti i silaznu Dangubicu koja nije svirana i izmisljen faul Stepanovicu, kad se "lomio rezultat".
Sve je to sranje, utisak veceri je ova ekipa koja je bila na utakmici. Neka su zivi i zdravi, trebace Vucicu jos dugo, jer ne planira da prestane da nas jebe.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA

Ipak ima nade...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
U 2/4 se lomio rezultat, super. A treba pomenuti i silaznu Dangubicu koja nije svirana i izmisljen faul Stepanovicu, kad se "lomio rezultat".
Sve je to sranje, utisak veceri je ova ekipa koja je bila na utakmici. Neka su zivi i zdravi, trebace Vucicu jos dugo, jer ne planira da prestane da nas jebe.

Pa rezultat ne mora nuzno da se lomi uvek u 4/4. Ne kapiram bas al ajde neka je momenat kada smo ih stigli iz veceg minus pred samo poluvreme i psihicki uzdrmali.

Nego reci nama neupucenima koja je ekipa bila, posto na ekranu se nije dala primetiti nijedna zastava.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
I po cenu bana i poena.

Ajde da se dogovorimo svi ovde i prestanemo da pljujemo clanove foruma i ljude koji su otisli u halu i obrnuto, one koji su misljenja da danas nije trebalo da se ode u halu. Za one koji su najglasniji u pljuvanju onih koji su ipak otisli:

Hipoteticki, da se skupi nas 2000, 3000 ispred hale sa pozivom sa ovog foruma (valjda bi to bio "pravi" revolt, jel nije sa nekog nepoznatog insta profila i znamo kakvo vlada ovde misljenje), murija nas kao ne bi pustila posle svih onih natpisa po novinama za cigane? Ko veruje u to? Ajde onda da svi sedimo kuci i ne pomisljamo da slucajno krenemo u halu, da ne bi bili izjednaceni sa ciganima u slucaju da nas ipak puste. Sto je sigurno, sigurno je.

I opet cu ponoviti, da smo mi pre ciganskih skupljanja na pomocnom terenu i u hali nedavno "prekrsili mere" i dopusteno nam je da se okupimo na stadionu krajem prosle godine, kada je bila proslava 50 god. Grobara. Naravno da je i tu radila sprega sa drzavom ali ne pamtim da se neko tada bunio ovde.

Da me ne shvati neko pogresno, kapiram ljude koji su protiv ali je ruzno da osudjujemo ljude koji su osetili potrebu da odu i podrze svoj tim. Uostalom, Partizan je deo tog celog nakaradnog sistema pa sta treba da radimo, da ga napustimo svi?

Da pođemo od pretpostavke da nisi malouman već jednostavno neobavešten.

Pljuvanje je blaga reč, šta treba uraditi ljudima koji su dali legitimitet ciganima i poltronskoj upravi da nas jašu i dalje jebu.

IMG-24301d5b6996f5832ba22a8e22d24137-V.jpg


Prvo nije neka random stranica pozvala navijače na "revolt" već stranica koja je u vlasništvu nekog bliskog predsedniku kluba. A zatim posle zdravorazumskog reagovanja Partizan.neta jer ipak u pitanju lična i mentalna higijena.
Posle toga su nas kontaktirale određene strukture iz kluba i da žale zbog našeg reagovanja i da smo propustili pravo na "bunt". Svi revolti i protesti su se organizovali spontano a katalizator je bio naš forum ali ne i organizator. Zašto bi iko odavde pozivao da se krši zakon i šteti Partizanu potencijalnim kaznama. Hoće.li to onaj pozivac da plati od svog džeparca?
Ako vam protestuje pravac Humska 1, pravac Dedinje, pravac Andrićev venac.
Ovako se dao legitimitet ciganima i SNSu.
Ko to ne vidi, promašio je i život a bogami i klub koji voli i za koji navija.

Svako normalan ne bi zvao da na kršenje mera u vreme epidemije. Zaboravljate da je baklja sa finala koštala više nego kazne ciganima.

Naravno rezultat u drugom planu kao od teranja Trinkija.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Pa rezultat ne mora nuzno da se lomi uvek u 4/4. Ne kapiram bas al ajde neka je momenat kada smo ih stigli iz veceg minus pred samo poluvreme i psihicki uzdrmali.

Nego reci nama neupucenima koja je ekipa bila, posto na ekranu se nije dala primetiti nijedna zastava.

Da, lomio se u 2/4, a nije u 4/4 kad su grešili na našu štetu, a sve vreme rezultatska klackalica. Al to si zaboravio da napomeneš.
Što se tiče ekipe, svi su pod Vučićevom zastavom, to ti je jasno.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Strukture iz kluba koji vodi vučićev potrčko, poludebilni teletabis prozivaju da se propustilo pravo na bunt :buhaha :puke:

Protiv koga on bunt(a), svog šefa, koji ga tretira kao kera? A realno, to i jeste, ker.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top