Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Vi sto pljujete po nama koji zelimo u halu, pitanje za bas: Sto ste isli proslih sezona u halu kad je svejedno sns okupirao klub i tad? Sta glumite da ste kao iznad nas? Sta cete vi da uradite protiv ove vlasti? Da sedite u foteljama i pametujete? E pa mi necemo, idem poslednji put mozda da pogledam Novicu kako igra u svetom dresu, da gledam Jareta, Markusa isto mozda poslednji put, da podrzim Partizan kad nam se ukazala prilika.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
@harakiri Druže ako ne vidiš kako manipulišu tobom nije problem pod uslovom da imaš maksimalno dvadest jednu-dve godine, iskreno kažem da nije problem čak te i razumem. Kolega iznad je lepo napisao. Ako si mlad razumećeš kasnije zašto je tvoj stav pogrešan iz više razloga. Ako si 30+ onda ti ne vredi objašnjavati i spamovati temu.

Jedino dobro u ovim vremenima je to što možemo da uočimo ko je iskreni Partizanovac a ko su interesne grupacije.

Ako bude navijanja u hali - Ti su dobili odobrenje službe da vode tribinu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Aj što sto ste na kraj srca...
Momci sa tribine ima da oderu grlo sa "Vučiću pederu"
On će im tražiti sastanak da ih vrati na pravi utaban put
Oni će ga odjebati u cugu!
Smrt fašizmu! Živeo Partizan.!
Gde ćete biti onda da delite mudre lekcije klinčadiji foteljaši bez inicijative.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ne znam kako pojedinci ne shvataju da je jedini cilj ovoga da se stavi znak jednakosti izmedju nas i cigana. Jos garantuju besplatan ulaz svima, pa ociglednija namestaljka ne moze da bude. Svoj revolt pokazi svima, samo izuzmi Vucica, njegovu stranku i upravu, naravno. Covic Vesna moze, ali jednu utakmicu, bice dobra predstava. Nakon toga, jbg. Vrtimo palceve.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Što niste išli da gledate Partizan dok je trajala ABA? Gdje vam je tad bio ''revolt''? Tad vam niko nije dojavio da se može ući? Sad ste našli da pokazujete ''revolt'' kad će vam dopustiti da uđete pa će sutradan da bude 6000 cigana protiv Budućnosti za EL = 500 grobara protiv Crnokose.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.122
Локација
Žrnov
Koji je to revolt i protiv koga ako je "provereno dozvoljen i besplatan ulaz"?!
Valjda je revolt kada je nešto zabranjeno, a ti uprkos zabrani nešto uradiš. A ne ovako kada znaš da ti neće biti zabranjeno.

Tako isto su i cigani ušli u halu... iz revolta :buhaha

Ili stvarno mislite da Ostoja radi nešto iz revolta prema Vučiću :buhaha

Prosto neverovatno koliko vas je lako "navući". Do skoro sam mislila da će Vučić da vlada još 10 godina minimum. Pogrešila sam, ima da vlada doživotno. I treba!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.954
Локација
NbG
Ja samo da se prijavim da ne bi išao ni da mi plate put do Beograda, hranu i piće. A npr išao sam o svom trošku u Veneciju prošle sezone gde je samo karta za utakmicu koštala 20e i kupljena 5 minuta pred početak.
Brate moj, ja sam iz Beograda, zivim na Nbg i pre bi peske, o svom trosku, ponovo krenuo u Veneciju nego veceras da posalju limuzinu sa sve hostesama da me voze u Halu sportova. Onima koji odu zelim da, pored nasih, podrze i pozdrave sve nase koji se trenutno nalaze u Megi, a na prvom mestu da upute prigodne reci odgovornima sto nam se klub nalazi u ovakvoj situaciji.
Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Sudeći po Instagram nalogu KK-a i te kako opravdavamo pun ciganski Pionir...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top