Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
E ako sa njim Stojko želi da napada EL onda mu je namera iskrena taman koliko sam ja iskren kada kažem da FMP-u želim sreću u 5. tekmi protiv cigana iz PG!
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Много ми се допада дрскост и смјелост малог Белића.
То је нашљ будућност а не неки Дрекслери и Перкинси...
 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Samo da ga ciganštura Jakovljević ne pošalje u FMP 2
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Eno ga onaj na portalu koji nosi ime cuvenog kompozitora baca kosku u vidu Zeksa, ali Obradovica a ne Pantica.
Nije da ne sanjam, sanjam od od 93. Ali me trenutno brine sta skrivaju ovakvom dimnom zavesom.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Čovid-19 preko portala poziva "drzavu" da to zaustavi. Plaše se da stvarno ne dođe do toga da nas Željko preuzme, jer već 2godine čovjek odmara, ne preuzima nikog. Zato cigani ovim podsjecaju naravno diktatora da opomene svog izaslanika na čelu KK Partizan, dok nije kasno.
Jednom su se prevarili i dozvolili da dodje Trinkijeri i zamalo su bili ugašeni da se nije desilo sta se desilo.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Moze coki da kontaktira "drzavu" i direktno, to jest preko centrale. Meni se cini da su nam novo dno iskopali, pa cisto malo da zamute baru pre nego sto odrade posao.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.877
Локација
Beograd
Na ivici smo ispadanja od Mege u polufinalu pa da prebace na drugu temu.Kakav Zeljko,pa nije lud da pod stare dane i onakve karijere dolazi da bi se izivljavala ona volina radonjic po njemu sa 5 puta skupljom ekipom.Ili da se valja sa coravim u blatu...to je samo Dule mogao da istrpi,pa je i zdravlje urusio.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
ciganski portal mocart piše da Jaramaz odlazi kod Trikijerija bez dinara obeštećenja
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pedro Martinez je novi trener. Ostale su formalnosti ali to je to
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top