Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Zajebo si nas Žoc i to za sva vremena, jer ko posle tebe može reći da Partizan voli najviše...kako to da dokaže?
A opet, za par dana očekujem prvu prinovu u svom životu i kada dođe vreme i kada me moja crno bela sreća bude pitala, tata šta je to ljubav? Imaću savršen primer da joj dam!
Nismo mi ni svesni šta se nama desilo, nismo ni svesni koliko je univerzum pomeren u ovom tenutku, meni zuji u ušima npr kao posle onoga Kecmaaaaaaaan ili se nalazim što bi Golub zapevao U Magnovenju...
Ovo je takav potez romantizma, ovo je kao kada je Kursula na Drini izdao zapovest "Nemoj neko da je viknuo juriš, nego za mnom!", ne mogu se posle ovoga nama događati normalne stvari, kao što nikada ni nisu, ali mislim da nas tek pravo ludilo očekuje...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad da ne ispadnem najgluplji u drustvu al ja bih da pitam posto sam slabo upucen u basket,ko je ovaj ZJELJKO OBRADOVIC jel imao neke uspehe,sta voli da jede,itd.Pozdrav.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Srecan svima Zeljko Obradovic koji slave !!!

Ja se upravo vratio sa proslave, bilo je ludo i nezaboravno a to upravo ocekujem i od ove sezone :)

Zivi bili Grobari !!!

Zamalo da zaboravim - vucicu nasisaj se kurca !!!

I poseban pozdrav za brata @Spalding-a.
 
Последња измена:

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Ko ovo danas moze vec sad da stavi u perspektivu ko je danas dosao (vratio) se u Partizan, mozda zato sto takve ljude smatramo da nikada nisu otisli da su uvek nekim delom tu i posmatraju iz nekog svog ugla... evo ja ne znam racionalno ne mogu u koje me je emotivno stanje bacila ova danasnja vest. godine zrelost vreme... nista ne moze da isprlja tu emociju koju svi mi imamo prema Partizanu...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
2005 -ta godina,mjesto zbivanja -Guča,ugledah Željka za velikim astalom u krugu porodice i prijatelja,stidljivo mu prilazim,izvinjavam se i predstavljam se da sam veliki navijač Partizana,da dolazim iz Banja Luke i da bih volio jednu zajedničku fotografiju.Gospodin ustaje,grli me i pozira.Govorim mu da ne mora ustajati a on mi na to odgovara "nema smisla ja da sjedim a ti da stojiš".Tada sam vidjeo koliko je veliki a ta slika će mi od sutra visiti na zidu u najvećem mogućem formatu.Hvala ti Željko!!!
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Posle pretprošle sezone kada nam mađije izmakoše Evrokup mislio sam da će proći dosta vremena do novog radovanja, ali ovaj grandiozni povratak veći mi je i draži od tri trofeja u rapalom Evrokupu. :-D Veliki Željko po drugi put među Srbima! Neka nam je srećan i da bude makar jednokao uspješan kao beta verzija iz devedesetih. :-D
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
382
Reaction score
3.443
Локација
Kući.
Već skoro sat vremena čitam postove iz kojih izbija najiskrenija sreća. Čuo se sa kumom, sa burazerom, sa ortacima - sreća. Današnji dan nikada neću zaboraviti - zbog količine sreće koju sam osetio.

I onda sam hteo najpre da se zahvalim Želimiru, jer nas je još jednom učinio srećnima, ali sam skontao da on ovo nije uradio da bi usrećio nas. Već da usreći sebe.

Ubeđen sam da je srećniji od svih nas, jer on je taj koji se vratio kući a mi smo tu da ga dočekamo. U tom odnosu dve neizmerne sreće, znam da je njegova veća. I ceo dan danas ga zamišljam kako sedi negde u Čačku, sam, ne čita vesti, forume ni portale. Sedi i osmehuje se. Ponovo je kući.

Hvala Grobarčino.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne kmeče musavci što Partizan sklapa priču, imaju oni žvalavog da im da tri puta više nego što će Partizan ikad imati. Oni kmeče jer ne znaju šta će sa tim. Gde im je njihov Željko? Mogu li pokazati svog Bogdana?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.420
Reaction score
38.072
Dvadeset devet godina čekam ovaj trenutak, skoro tri pune decenije sanjam ovaj dan. Najveći si Gospodine Želimire, Grobarčino!

NUSKNVP
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top