Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Ma neće ga povući Bucksi u toku sledeće sezone sigurno. Planiraju oni malo u napred, ne sekirajte se. Imaju ceo razvojni tim i sledeće godine im je pod ugovorom skoro ceo prvi tim (12 od 15 igrača). Naravno to će se promeniti uskoro kad im ukrademo Adetokumba. :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала

Пропаст браћо :D
Зар је мало било да нас одбију и испале Јовић, Тео, Бјелица, Добрић, Недовић сад и Калинић, па кога довести...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
У тексту пише да је Калинић истекао уговор са Валенсијом, а Валенсија са Барсом преговара о трансферу. Ето колико новинари знају шта пишу.
Иначе ја нисам видио да нас је одбио Јовић.
Шалу на страну видим прави се екипа која ће знати да гађа тројке, очекујем да Жељко доведе и неког специјалисту и за одбрану, мислим да ће и Дангубић са њим ту заиста дати много.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
С обзиром да нам се ростер полако али сигурно претвара у ноћну мору сваког циганина, ред је да потпишу још Мајкл Мајерс и Џејсон Ворхис па да забава буде потпуна.
'Si normalan? Pazi sad kad "ugledni" portali objave da su nam to nova pojacanja...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.662
Reaction score
5.533
Da kazem da sam od ranih 2000. poceo da idem na utakmice, malo pre Duletove ere. Nenad Trajkovic i Darko Ruso. Navikao sam na neke anonimuse ili poluanonimuse, eventualno prosek stranac. Tako da mi ovo sve ovo deluje nerealno i jos nisam svestan sta se zapravo desava, ko nam je trener pre svega. Stvarno vrhunski osecaj kad je Partizan u prvom planu u svetu, ovo ce verovatno nadmasiti i onu NBA turneju koje i tada medijski jako jadno ispracena.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Zamolio bih postovanog brata Grobarskog koji se odaziva na nik @part da baci neki haiku na ovoj temi.I nije bitno ako ti je basket skabija strana.Razumecu.

E sad ono glavno.Kako nezvanicno saznaje moja outsiderska malenkost,jedan ne tako mlad prospekt zenskog roda koja ima iskustva u lecenju napacene Grobarske duse se raspitivala kako moze da pomogne u novonastaloj situaciji i spremna je da sve svoje "resurse" ponudi,da se decki koji su dosli osecaju ko kod kuce.
Budite tako,sledi zaplet.
ZIVEO PARTIZAN.EROTICA.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kakvi treninzi, ja bi nas gledao kao Zadrugu - dok spavaju, jedu, seru, gledaju kroz prozor, uzdišu, prde, podriguju.
1000% potpisujem svaku reč, znači ne bih prestajao da gledam, pričam, pišem... Voleo bih košarkaške analitičare al neke prave da trućaju po ceo dan 24/7 - PRETPLATIO BIH SE na takav kanal! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top