Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Na sta im aludira trener kad kaze da neke stvari nece da komentarise i da je ovo moralo da se desi?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sjajna partija Zdjelara i Uroševića do 60 minuta gde su učinili da Vojvodina bude loš tim.
Ipak po meni najbolja igra Parizana je od vođstva 2:0 gde sam posle 100 godina od Stanojevića video visoki presing.
Bravo za to.
Čarolija Natka je priča za sebe ali utisak godine mi je da je Lutovac imao više upućenih lopti napred u ovoj utakmici od Miljkovića u poslednjih 5.
To u neku opkladu mogu i da dokažem.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.278
Reaction score
7.090
Bravo Partizane, bravo! Sigurno, mirno, ovi nam nisu napravili ozbiljnu sansu. Jako dobro odradjeno, takticki i tehnicki. Ono sto me posebno raduje je to da smo kontrolisali utakmicu od prvog minuta. Presrecan sam!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.064
Локација
Beograd
Ne pamtim kada smo ovako rutinirali kurvu2 i to u sred Novog Sada.Da od prvog do poslednjeg minuta odgledam mirno utakmicu bez straha da mogu da nas na neku foru iznenade.Visoki presing bez pada u igri,odbrana sigurna,Zdjelar sve pohapsio na sredini,Natko klasa.:clap
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Sve cestitke igracima i strucnom stabu. I u inat upravi.
A Areni imam da porucim samo jedno: Vucicu lezbejko....!!!1
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Matke22
Mali Jović je od mene dobio glas. Mali je buduća aždaja svetskog fudbala. Polako s kritikama, tako mali a velika muda u svakom duelu. Promašio je ono na 0:2, dobio kritiku Stanoja za to izmenom. Kakva crna klupa, kakav kurac stranac da menja ovakvu igračinu?
Iliev ti li si? :D

Polako sa tim epitetima, igra u Partizanu, srpsku ligu, ima on još dosta stepenika do tog evropskog fudbala da dođe.

Stranac na desno krilo, a mali Jović na levo, pa kad pretera da se Hole ubaci. Da oseti da ima konkurenciju. Volim malog Jovića ali polako... Prvo nek ostavi trag u Partizanu.

Naša liga je kurac, ova Vojvodina je poslednji put imala ekipu 16/17, mada ni tada nisu bili ništa posebno. Ovo je pečat trenera, zato polako ne treba leteti.
Bojim se da nam Soči ne bude bolno prizemljenje ali ajde otom potom.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ako ovo nije rutina, onda…
Defanxivno odigrali savrseno, a napred “sta uradimo, uradimo”:D
Ovo je ispalo jako dobro, obzirom da smo krenuli sa nespremnim holenderom, rikardom koji nije imao svoj dan i prepotentnim jovicem. Brat bibras sve ispeglao, alal mu cufte!
Nije bilo na najvisem nivou, ali kad u fazi odbrane odigras ovako sjajan mec, vratice se i u ofanzivnom smislu. Pobeda u ns je uvek bitna i slatka.
Jel se pominjao veliki sef?
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Za ovu utakmicu se mora odati priznanje. Rutinirali smo ih. Mora se nastaviti u ovom ritmu u linglongu i napraviti ozbiljan pritisak čergarima. I dalje mislim da nam fali još nekoliko prvotimaca ali nemam ništa protiv da me ekipa ovako razuverava svake nedelje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.956
Reaction score
27.084
Bez euforije i potcenjivackih izjava.
Za sada je dobro, korak po korak, ima dosta da se igra. Nadam se da i igrači neće davati bombasticne izjave, jer se sve može brzo okrenuti naglavačke.
Kurva 2 arhivirana, teraj dalje...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Odlicno smo krenuli(ostaje samo zal sto DAC-u nismo dali 3-4 komada).Danas je bitno sto se nismo previse zamorili,a rutinski smo dobili kurvu 2.Natho je igrachina i u Cetvrtak mora da igra od 1 minuta,a ne da ulazi u 70 m.Svaka cast celoj ekipi,borili su se muski.Sto bi rekao moj zemljak-Idemo dalje...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Natho spor, nja nja, nezainteresovan, nja nja...
Ako će ovako da daje golove nek igra pet minuta.
Divna pobeda, ubedljiva. Drago mi je ako je Jojić odigrao dobro.
Bravo za publiku, nek pičkoustom govnaru ne damo mira.
raduje što Stanoje uviđa neke stvari i pravi logičnije izmene i stavlja igrače na prava mesta. Trener koji prizna grešku i radi na tome da je ispravi ima moju podršku, pogotovo ako je to totalni zaokret od prethodne godine.
Parni valjak neka melje!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.812
Reaction score
29.816
Локација
Beograd
Malog Jovića treba klupirati sledeću, malo da se ohladi i spusti na zemlju
Ako misliš na utakmicu u Slovačkoj...teorijski je to moguće, ako mislš na sledeću utakmicu u domaćem prvenstvu - tu imamo pravilo o ,bonus, igraču i 90 minuta na terenu, a boljeg ,bonusa, od Jovića nemamo...
Ne treba previše leteti, tanko je ovo i dalje. Mora sastav da se pojača
Slažem se.
Šta znači kad na klupi imaš trenera, od prosečne ekipice je napravio takmičarsku ekipu
Kao i uvek, opet filozofiram, ali često ono u čemu si najjači može da ti bude i najveća slabost (crno i belo, Jin i Jang) - Stanoje voli da ,,zatvara,, utakmice i da igra neke ,,čekalice,, i uspešan je u tome, i to je o.k. kada povedeš na vreme, ali kada ne povedeš...takođe voli i da ,,povuče ručnu,, da mu ekipa ,,ne srlja,, a nije ni čudo da je povuče, kada zna kakvim igračkim kadrom raspolaže...s druge strane, baš takav kadar ON je birao...

Da ne shvati čovek da ga kritikujem, ne, ČESTITAM na odličnom ulasku u sezonu, titual se ne osavaja umjetničkim dojmovima nego pobedama iz utakmice u utakmicu...
S druge strane, ja kao ,umjetnik, više bih voleo da gledam 85 minuta fudbala, a 5 minuta da ,dremamo, a večeras je bilo da smo ,Slaninu, rešili za 5 minuta (2,5min kod prvog Nathovog gola + 2,5min kod drugog Nathovog gola), a ostalih 85 minuta smo se odmarali od Dunajaca i odmarali za Dunajce...

Primetno je bilo i koliko loše pasove dajemo, neki naši igrači nisu u stanju da pogode čoveka bar na 5 metara oko njega, nego ga promaše za 20...a to je ipak stvar (ne)kvaliteta...
Holender potpuno bezopasan i neupotrebljiv, jedini dobar potez kad sudija nije svirnuo faul za njega, pa usledila akcija za Nathov drugi gol...
Jović jedna jedina jedina dobra akcija danas, i onda ga Stanojević izgrdio...po meni bez razloga, svako ko je igrao fudbal KAO NAPADAČ zna da nije baš tako lako da u sekundi uradiš sve što treba onako kako treba, jer uvek na tebe ide odbrana, golman, itd. Jbg, pa ni Nejmar, Mbape i ostali pa ne daju uvek gol, a sad Jović se kao ,,zabavlja,,...a dečko samo hteo da ,izradi poziciju, iz koje će moći preciznije da šutne...
Rikarda smo mnogo ,potrošili, napucavamo ga loptama kao da je Tavamba, samo je trošio snagu, dobijao batine - niko da mu priđe, da odigra, da mu nabaci, da mu doda, asistira, itd...šta će on koji đavo da igra i razigrava, gde su vezisti da to urade?! On je momak dobar špic, i treba da bude - u špicu.

Sve u svemu, vrlo sam zadovoljan - pobedom. :D
Naš i izraelski Čerkez je imao dva sjajna i precizna šuta i - rešio problem.
Moramo da imamo rešenja i za one utakmice kada neće prvi šut odmah ući u mrežu, i kada će vreme početi da nam ,curi,...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top