Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Od pljuvanja po Stanoju, jedino me više nervira nipodaštavanje naših igrača. Neverovatno je kako ovde tudje govno uvek lepše miriše. Dača Pantić je nemač pojma koga je kupio fcn Čelzi. Pa zar stvarno mislite da njihovi skauti ništa ne znaju? Naravno da niko nema kristalnu kuglu da proceni kako će se neki igrač snaći u određenoj sredini. Fudbal je jedan od najkomplikovanijih sportova koji postoje, zilion stvari utiče na to da li će neko uspeti da igra na određenom nivou. Nema to veze sa PES-om i ostalim softverom. Pa tog Miljka je kupila Braga nakon što su igrali protiv nas. Šta mislite zašto?

Ja nemam snage 1000ti put da ponavljam priču o Pantiću. Ko misli da je njega zaista kupio Čelzi, tj da su njega pronašli neki skauti i da je Čelziju trebao, taj veze sa fudbalom nema. Dečko je video London samo na slici.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.262
decko ni u cukarickom nije pravo razliku
tu se svaka prica o pojacanju celzija zavrsava
uostalom da se ne lazemo cim se on opet vraca kod nas to dovoljno govori i o njemu i ostaloj nasoj deci
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
"Ima sad jedan mali u Partizanu, neću vam reći njegovo ime, koji je sublimacija Peđe Mijatovića, Saše Ilića i Saše Ćurčića. Vrlo brzo biće jedan od igrača koji će igrati za prvi tim i zbog kojih će publika dolaziti na stadion", nagovestio je Tumbaković 19. marta.

Bez obzira sta pojedinacno mislili o Tumbakovicu, on je neko ko ima pravo i kredibilitet da procenjuje vrednosti mladih igraca.
Danilo Pantic je u Celzi presao (barem nominalno) sa 17 godina. Jasno je da se nije pitao nista. Pa i da jeste, zar nije imao pravo da pogresi.
Posle prve pozajmice kod nas, Celzi je za njega trazio oko 4-6 miliona €.
Sudbina mladih igraca (pogotovo van EU) u vlasnistvu Engleskih klubova je fudbalski surova, iako si finansijski spokojan.
Odlasci na pozajmice bez prva otkupa su jedan od najsigurnijih programa za unistenje.
Pantic je proslu godinu "preziveo" u Cukarickom taman toliko da fudbalski ne umre, a da se oslobodi lanaca Celzija.
Sada, kada ima 24 godine, kada je jos uvek mlad i povredama neopterecen, a u glavi motivisan da pokusa da opravda ono sto je Tumba tvrdio, u klubu koji voli i gde je naknadnom pamecu utvrdio da se oseca najlepse, vecina navijaca je osula takvo drvlje i kamenje kao da je on neprijatelj broj 1, istovremeno pustajuci krv u odbrani Sume.
Ja ne znam postoji li trener koji radi protiv vlastitog interesa.
Ako govorimo o promociji Ramadanijevih igraca, Stanojevic bi pre svega morao forsirati Stevanovica, jer jenon zlatna koka, bez obizra sto je vec bio pod ugovorom sa MC.
U upravi nam sede Vucelic i Vazura.
Iliev obavlja funkciju sportskog direktora. Da Iliev je jebote direktor.
Vucic je batina ove drzave, a mi trazimo krivce u Stanojevicu i igracima.
Sanse im nisu velike, ali su trenutno jedini u koje mozemo da se uzdamo.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Danilo kao i Babović nikada neće pobrati simpatije navijača.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Danilo i Babović nikako ne mogu u isti koš.
Dača je primer ponašanja za kosatog na terenu i van njega.
Meni je ok ovo što Dača zasad pokazuje,a verujem biće još bolji.

Edit

I da. Moje simpatije ima.
I moje, ali realno svaka druga priča bilo gde se vrti oko njega, kao svojevremeno oko Stefana.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
decko ni u cukarickom nije pravo razliku
tu se svaka prica o pojacanju celzija zavrsava
uostalom da se ne lazemo cim se on opet vraca kod nas to dovoljno govori i o njemu i ostaloj nasoj deci
U Cuki nije imao ni minutazu, ni kontinuitet, a ni ulogu. Jednu tekmu pocne, drugu udje s klupe, na trecoj ga nema u protokolu i tako u krug, ne znam kako ocekujes da neko u takvom ritmu pruza dobre partije tj. "pravi razliku"
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Ja bih volela da mi kazetensta konkrwtni zamerate Dači Pantiću sad, u ovom mandatu? U svakoj utakmici, ako se ne varam, je bio medju najboljima, pa čisto igrački gledano gde je tu ispod vaših očekivanja? I šta ste očekivali?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Opet ponavljam, Pantic nije imao srece da ciganima zabije gol. Imao je par prilika, onu precku iz trka u kontri. Sve bi drugačije za njega bilo kod navijača da je u nekom od derbija dao gol. Imaće ove sezone 3 prilike u prvenstvu, plus eventualno kup. Isto tako i u četvrtak protiv Rusa, pa dalje u Evropi. Hrabar je on, igra bez kompleksa, ima petlju.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.013
Reaction score
11.900
Локација
JNA
Ja bih volela da mi kazetensta konkrwtni zamerate Dači Pantiću sad, u ovom mandatu? U svakoj utakmici, ako se ne varam, je bio medju najboljima, pa čisto igrački gledano gde je tu ispod vaših očekivanja? I šta ste očekivali?
Svi smo imali opravdanu sumnju pre nego što je dolazio, jer je izgledao kako je izgledao u Čukaričkom, ali i dalje ima onih koji nipodaštavaju tog Pantića šta god uradio, verovatno jer nije stranac kojeg više cenimo od naših i jer mu se prezime završava na ić.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Većina stranaca koja dolazi kod nas nema nikakvu ulogu u timovima kojima su igrali pre dolaska u Partizan. Vrlo mali broj od gomile je bio standardan pre dolaska u Partizan, ostali su imali prilično mršave učinke pa im nismo sudili. Dokaz - Sadik - ismevan, Asano - pad karijere pre nas, Suma - silazna putanja, Natko - odigrao pola mečeva, itd itd. Nesporan kvalitet ali neiskorišćen. Zato i dolaze kod nas, da ožive karijeru. Gledajte samo Leonardov učinak pre Partizana i u Partizanu, isto i Tawamba.

Zašto pišem ovo? Pa isto ti dodje i sa Dačom. Pitanje motiva koje je imao u Čuki, verujem da je od marta bio u glavi kod nas (tad smo ga kontaktirali, pa se možda malo čuvao)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top