Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
To nije razlog da se sad pravimo ludi na cinjenicu da nas sudije realno ne sakate od dolaska Stanojevica. Ne znam dal' imate slabo pamcenje, ali dok nije dosao Stanojevic, svaki trener je brutalno osakacen u prvih 10 kola dok se ne napravi razlika, na svakoj utakmici - penal za protivnika, crveni karton, propust da se nama dosudi isto. Mareta su sakatili do samog kraja, iskljucivali Djurdjevica pred Vojvodinu ni zbog cega, davali golove iz gol auta, njega suspendovali svaku drugu utakmicu... Zasto je to tako ne znam, ali je ocigledno.
pa sakatili su nas i u prvom Stanojevićevom mandatu, ili se ne sećaš Rnićeve butine za penal? Na primer...

A sad nas ne sakate iz 2 moguća razloga:
1. jer im jednostavno igram ne dozvoljavamo. Daš u startu 2 komada, pa onda još 1 ili 2, pa nek svira penal na 18m ,ili

2. možda zato što je Stanojević AV-ov čovek došao da uništi Partizan.

Hajde molim te odluči se za opciju 1. ili 2. pa da znam kako dalje da komuniciram sa tobom.
 
Последња измена:

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.204
Reaction score
28.288
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
Сунце ти јебем стадиони се одавно наткривају, гријање на њима и одоздо и одозго, вц-и блистају а код нас мораш воду да шверцујеш. А вц-и као из почетних сцена филма Вариола вера. И на то све још и продавницу сувенира затварају у време утакмице... Луд'ло.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.280
Reaction score
34.183
Локација
vaginamandibularia
Jedva cekaju kuronu 2 pa da nema publike. Vidi kuraca, oce da piju vodu, da im radi radnja, da ima grejanje i ladjenje i klozeti koji nisu puke neosvetljene septicke jame. Publika samo smeta, dere se, dekoncentrise, naziva buduceg patrijarha federerom...
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
405
Reaction score
2.762
Локација
Novi Beograd
Dokle ce se na forumu dozvoljavati ovo dvosmisleno pisanje o Stanojevicu ala SNSovcu? Dokle ce se na forumu dozvoljavati razna pisanja o Stanojevicu koja do dan danas nisu dokazana a niti imaju logike (da forsira Miljka zbog Ramadanija a zaboga zlatnu koku Ficu zakucao za klupu, pa valjda Ramadani moze da ga naplati i posle Sitija, i to ozbiljne pare da uzme a ne da mu “spusti” karijeru proslom polusezonom, sta je sa Markovicem prosle sezone)? Dokle ce se dozvoljavati na forumu pisanje po Stanojevicu da je dosao da unisti klub i slicno i da saradjuje sa upravom.

Jedno ga je kritikovati kao trenera i njegovih sposobnosti a drugo je dozvoljavati ove sramne upise. U svakom intrvjuu iz kluba se potegne prica koliko je posvecen Partizanu, da bukvalno spava u Zemunelu, svaki igrac potegne pricu koliko je posvecen igracima, treninzima, uigravanju. Pogledajte reakciju igraca i strucnog staba nakon svakog gola, pogledajte hemiju u ekipi. Daj bre sredite vise temu dok ne izadje neki “dokaz” za te kuloarske price pa posle udarite po pisanju, ovako je bezobrazno i jadno dozvoljavati da se ovo pise o coveku koji je ispisao jedan deo istorije sa Partizanom.

Nemam ni najmanji problem da se kritikuje za teren i selekciju igraca ali ovo sto ste dozvolili za godinu dana dok je ovde je preslo svaku granicu da svako malo malo treba da se pojedincima crta da covek nije dosao da unisti Partizan, da nije SNSovac, da nije u dilu sa upravom.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.391
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Сунце ти јебем стадиони се одавно наткривају, гријање на њима и одоздо и одозго, вц-и блистају а код нас мораш воду да шверцујеш.


У међувремену, ми нисмо у могућности да купимо воду на стадиону. :)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Dokle ce se na forumu dozvoljavati ovo dvosmisleno pisanje o Stanojevicu ala SNSovcu? Dokle ce se na forumu dozvoljavati razna pisanja o Stanojevicu koja do dan danas nisu dokazana a niti imaju logike (da forsira Miljka zbog Ramadanija a zaboga zlatnu koku Ficu zakucao za klupu, pa valjda Ramadani moze da ga naplati i posle Sitija, i to ozbiljne pare da uzme a ne da mu “spusti” karijeru proslom polusezonom, sta je sa Markovicem prosle sezone)? Dokle ce se dozvoljavati na forumu pisanje po Stanojevicu da je dosao da unisti klub i slicno i da saradjuje sa upravom.

Ja sam digao ruke od raspravljanja sa ljudma, želudac mi se okreće kad čitam šta pojedinci pišu i okreću priču onako kako im odgovara. Kad više ne budu imali za šta prozivaće Stanojevića da uništava klub zato što dozvoljava Lazaru Markoviću da igra u crvenim kopačkama...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja sam sinoć očekivala manje gledalaca... iskreno prijatno sam iznenađena .. uopšte se ne sprdam...
čak je i na zapadu bilo mnogo više nego sam očekviala.
Jedini ko je podbacio sa posetom, realno je tužna tribina.

Tuzna tribina u raskolu posle DAC-a, nije bio dogovor da se napadaju ljudi na istoku.. protiv Proletera u NS i protiv kurva2 skoro duplo manje..

@Direktor_Grobar @LazarP
vas dvojca, po meni pravi Grobari i jedan i drugi koji vole klub neizmerno ste ovde na mini polju prikazali sta zvalava nakaza radi godinama od nas!

Deli nas! Svadja, utisava, brani.. uopste je nebitno ko je tu u pravu, epilog je isti - usitnjavanje.

Ja sam PRENERAZEN posetom i “porukom” sinoc.
Boli me kurac za podele na Jugu nisam duze od decenije deo toga! Na istoku sam okruzen (bar mislim) nekim ljudima koji su reprezent onoga sto Partizan jeste, sto bi se reklo mislim da sam okruzen istomisljenicima.

Nikad nisam bio navijac rezultata (zato i navijam za Partizan a ne za ne daj boze kurvetinu svakog rezima od postanka do danas)..

Da se sinoc ne cuje “uprava napolje” na nasem stadionu, posle svih onih gorenapisanih dana bez titula kupova evropa… da se sinoc ne cuje “uprava napolje” posle zakljucavanja centra zapada u nameri da ne dobace ljudi jaja do njih!
Da se ne cuje “uprava napolje” posle pisanja vucelinih novosti o “tuci na istoku” jer su navijaci bili isprovocirani momcima u crnim majcama “grobari jug”
Da se ne cuje “uprava napolje” posle Asana posle ogradjivanja od navijaca, posle ovoga i onoga nemam snage vise ni da nabrajam..

Sramota!!


Jel mislite da cemo do titule ove godine dobrim igrama??
Ako i osvojimo titulu, kad cemo ponovo osvojiti?
Hocemo li uci u LS?? Hoce li se nesto promeniti?

Na kraju, ni “uprava napolje” nece promeniti nista, osim da nas cuju, da ih nerviramo makar mater im jebem nesposobnu!!

Se posle cudite ovde zasto zelim moj voljeni klub u beton ligi?? Sad sam siguran da ce te se secati mojih reci kad tad!

Stid me, stid me letargije, prepustenosti!

Verni navijaci mi smo??? Mi smo kurton. Probusen.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Ovde se ne radi o ličnim stavovima. Koliko znam, oduvek je bilo zabranjeno vređanje naših igrača i trenera.
Ako ovo nije uvreda trenera, ne znam onda šta je. Onda i ovom što ste ga banovali što je pisao da smo prodali AZ skinite ban.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Nigde nisam vredjao Stanojevica, niti napisao da verujem u potpunosti u teoriju da je on SNSovac, a pogotovu ne verujem da ste vi koji ga u potpunosti podrzavati SNSovci, to mi je idiotska prica. Zato sam i rekao da ne znam zasto nas sudije ne sakate, ali je to cinjenica.

Sta vise, svidja mi se kako igramo, sinhronizovani smo, to mi je najbitnije kod ozbiljnih ekipa. Ali kazem da je cinjenica da Maretova titula iz 2017 osvojena neuporedivo teze, nego sto bi ova bila ako se ovako nastavi. Da li zato sto je ovaj bolesnik popustio pritisak, ili sta je u pitanju ne znam, jednostavno sudije sviraju posteno, sto nije bio slucaj pre dolaska Stanojevica.

Isto tako ne gledam na stvari samo crno i belo, i apsolutno mu ne verujem slepo, jer su neke stvari ocigledne u selekciji igraca. Podrzavam kako igramo, svidja mi se, nek nastavi tako i super. Dok ne bude bilo opipljivih rezultata, ne mogu da budem zadovoljan. Nisam bez mozga kao ovi prekoputa, da moram slepo da padam u nesvest i idealizujem Stanojevica. Ima svojih prednosti i mana. Ocigledno je da neki igraci imaju prednost u odnosu na druge, koja nije zbog zalaganja, priprema itd kao sto se tvrdi.

Holender igra bez priprema, Suma muceni ne moze ni u 18 jer nije prosao pripreme. Tako da opet kazem, napisao sam da treba biti realan, i da ne treba da padamo svi u nesvest sad i uporedjujemo ovo sto sad igramo sa onim sto smo igrali pod Markom Nikolicem, jer ono je bila cista partizanstina i umetnost, za ovo jos uvek nisam siguran sta je, dok nesto ne osvojimo. Nek me demantuje, bicu najsrecniji na svetu.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Zaboravljate bitne stvari kada pričamo o prosipanju bodova i situaciji kakva je sada. Sada ima VAR koji je kontrolisan od strane ljudi koji nisu iz ušljivog FSS. Evo vam samo situacija, ciganka da je dobila onaj kvazi penal za koji tvrde da ih je i VAR oštetio :krsti: :icon-lol:, nama da su poništili prvi gol protiv Voždovca stvari su itekako mogle drugačije da izgledaju na tabeli. Pričamo o situacijama u prva 3 kola, pomnožite to sa svim utakmicama, pa eto kakvo se pravi razlika. E sada kad neće više dobijati one smešne penale, videće se kakvi su oni zapravo svetski rekorderi u vezanim pobedama....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Kako misliš nisu iz FSS-a? Pa VAR sudije nisu stranci, nego naše sudije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top