Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.639
Reaction score
8.841
Локација
"preko bare"
Iskreno, najviše se bojim da nas ne napuste Zdjelar, Suma i Markec, nego da ne dovedemo nikoga do kraja prelaznog roka.
Poznavajući ove "naše" moglo bi i jedno i drugo da se desi. Meni samo nije jasno kako mnoge iznenađuje (ne)rad uprave.

Zbog toga jednostavno ne mogu pretjerano kritikovati Stanoja, iako tu kritiku ponekad zasluži. Čovjek se ne bori samo protiv naših protivnika, nego i protiv ljudi koji bi trebali da mu budu najveća podrška i oslonac.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Kako pre oko mesec dana Ilijev reće da se aktivno radi na pojačanjima i da treba strpljenja...
Biće dok se pogledaju svih 1500 igrača, a gledaju se očigledno dvaput nedeljno po jedan odprilike (Ponedeljak i Petak, recimo po jedan), to je 10-tak mesećno, pa dok se odgledaju svih 1500, izabraće se jedno pojaćanje. Jedino što tada će morati da se vidi dal to pojačanje nije u medjuvremeno završilo karijeru.

Komedija koja nije daleko od istine.
Ili su Ludi ili Nas baš zajebavaju, može im se...nego što zajebavaju i uništavaju Partizan.

Čuj Ilijeva, Okuka mu otvorio oči, pa jel je Okuka trener Partizana ili Stanoje. Stanoje više puta napomenu da bi mu dobro došlo svako pojačanje. Pa zbog čega je odložio utakmicu sa Metalcem, nezna koga da stavi u tim posledicom nekoliko povreda, el to dobro popunjen tim...
Prestanite da se igrate ugledom Partizana pogotovu kada smo sada na stazi uspeha i uz par pojačanja mozemo biti glavni u borbi za titulu kao i prvo mesto u Grupi LK.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
https://www.mozzartsport.com/fudbal...ku-macujemo-se-za-kvalitetna-pojacanja/389056 3.6.2021.

''Radimo na angažovanju dvojice fantastičnih napadača! Stranaca! I moraju da dođu. Obojica! To je prioritet Partizana u prelaznom roku. Svaka velika ekipa mora da ima velike individualce. To je moja, ali i vizija trenera Stanojevića, koji je za mene najbolji trener''. 4.6.2021.

https://www.espreso.co.rs/sport/fudbal/810463/fk-partizan-transferi-2021-ivica-iliev 9.6.2021.

To su aždaje. Ako oni dođu, uz rad sa Aleksandrom Stanojevićem, biće to ludilo mozga sledeće sezone. Spektakl! Jedan igrač vredeće 10.000.000 evra – zaključio je Iliev.


https://informer.rs/sport/partizan/619792/partizan-ivica-ilev-transferi-pojacanja-superliga-pripreme 2.7.2021.

https://www.srbijadanas.com/sport/f...acanje-danilo-pantic-povreda-iliev-2021-08-16 16. 8. 2021.
Moramo dalje, siguran sam da će stručni štab i igrači učiniti sve da nadomeste njegov izostanak. Ovo menja planove, učinićemo sve da ubrzamo pregovore i da u narednih nekoliko dana dovedemo pojačanje u ofanzivi

Zato sto bi bio sa nama sinoc na Istoku da je u svojstvu navijaca a ne trenera! Bravo Saša i ne dozvoli da te prejebu sa pricom oko pojacanja.

"Poslali smo ponude na dva različita mesta. Nije samo Menig. Imamo interesovanja, radimo na tome. Tražimo profile igrača sposobnih da pokriju oba krila i mesto u centrali napada. Videćemo hoće li se realizovati. Ne možemo da zavisimo samo od jednog fudbalera. Govorim odavno da nam je potreban napadač koji može da igra po boku".

iliev ne piša samo po nama, nego piša i po Stanojeviću. Stanojević je izjavio više puta da mu je na krilu potreban igrač koji će praviti razliku i koji može igrati i špica. I sad ga iliev ubeđuje da je to to.

Stanojević treba da postroji i vazuru i ilieva, da im da rok do drugog septembra da mu dovedu 3-4 igrača, ako ne dovedu da da ostavku. Ovo je teror i sabotaža kluba. Šta Stanoju treba ovo? Igraće evropu 16tog i onda u najbolju ruku biće mu derbi pomeren za 20ti. Igra protiv kluba koji da ne dovede nikog poseduje veći kvalitet od nas, a oni će i na taj postojeći sastav dovesti stankoviću 2 igrača.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Stanoje nek javno izadje i kaze sta se desava, inace ce za mene biti saucesnik u rusenju Partizana.

Manite me naknadne pameti kao kod debelog Vuletica.

jedan od razloga sto sam se kleo u njega je bio sto je oteran iz Partizana, a oni ako javno kaze nek stisnu pa mu daju otkaz.Vidimo da je Stanoje opet ujedinio Grobare.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.402
Reaction score
4.639
Локација
Zemun
Ima i toga brate, ali moramo valjda imati neki tracak nade, da bar neko moze da stisne muda i promeni nesto. Stanoje je taj u ovom momentu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.922
Reaction score
13.850
Колико добијамо од спонзора ? Зашто клуб увек мора да преживљава трансферима и уласком у групну фазу ? То су права питања која су уједно и одговор на то зашто се годинама вртимо у круг и никако да направимо искорак.
Које је поента да уопште имаш управу ако та управа не уме да довуче лову са стране него апсолутно паразитира на раду спортског дела клуба ? Овај начин на који ми попуњавамо годишњи буџет не може да нам омогући никакав искорак него само тапкање у месту......у најбољем случају.
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ova izjava ilijeva je jedna velika sramota, posle svega sto je ova ekipa dala i posle toliko najava velikih transfera da sad kaze da nece dovoditi nikog, sram vas bilo sve redom. Stanoje sta god da uradis imas moju podrsku.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.500
Reaction score
5.979
Локација
beograd
Stanoje nek javno izadje i kaze sta se desava, inace ce za mene biti saucesnik u rusenju Partizana.
Ja sam u isto ovo verovao dok je Savo bio trener, ali mi je, nazalost, svojim ćutanjem uz odsustvo rezultata srusio sneška. Posle njega, koji je delovao kao covek bez dlake na jeziku, dovoljno mi je da trener Partizana ima samo rezultate iza sebe, a upravu ako smo nesposobni da oteramo 10 godina, sigurno necu kriviti trenera zbog toga.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.147
Reaction score
4.615
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nijedan trener neće reći ništa protiv uprave, sve što može je da sam ode. Svako od tih trenera daje izjave za medije kako mu oni naredne. Tu i tamo malo iskoče iz šablona da zadovolje navijače i to je to. Stanoje to nije radio ni u prošlom mandatu pa neće ni sada kao i njegove kolege pre i posle njega.
Džaba prizivate nemoguće ako niste shvatili kako uprave Partizana funkcioniraju onda nećete nikada. Nije tako radio samo Đura i Vazura nego i oni pre njih.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Od kad je otišao Marko Nikolić mi nismo imali boljeg trenera od Stanoja. U svakog trenera sam bio razočaran zato što su ćutali ili još gore pričali kako su zadovoljni sa ekipom, a kad su došle utakmice istine i kad je isplivao nedostatak kvaliteta ekipe, ti treneri su dobijali otkaze ili su davali otkaze..

Stanoje, ne daj da te sjebu. Ovo da je tako popunjena ekipa mi ne bismo izgledali kao amateri bez Zdjelara i Jovića u Portugalu, ne bismo odlagali utakmicu protiv Metalca već bismo sa tim rezervama odigrali.

Željko Obradović je izjavio sledeće, parafraziraću, za dobrog igrača se uvek može naći mesto. Čak i da je istina, a nije, mi bismo morali naći mesta za pojačanja. Neka iliev što neko reče rasproda ovo što ne valja i tako oslobodi mesta.

Izgoreo sam kad sam pročitao izjavu ilieva, jedva sam se smirio, ono je...

@Tomic11 ne očekujem ja javno i ne treba javno ali kao navijač Partizana stvarno očekujem da za razliku od prethodnika, Stanoje jebe mater ilievu iza zatvorenih vrata i da mu kaže alo magarčino zbog momaka i mene smo ušli u grupnu fazu, zbog momaka i mene imamo ovakav start u prvenstvu, da li znaš magarčino koliko godina nismo imali ovakav start? Koga ti jebeš za krilo? Koga ti jebeš za štopera, šta ćemo ako se neko od momaka povredi ili dobije kartone na štoperu? Eno ti Baneta Ivanovića, čovek je prekaljen daj mu pola miliona ako neće on, dovedi tog Golemića, daj da imamo tri štopera i Ostoju.

Šta ćemo bre sa Rikardom, čovek svaku igra 90 minuta?
Magarčino eno ti Nemanje Nikolića i Petra Škuletića slobodni su, dovedi mi jednog da odrađuje poluvreme u linglongu, da uđe sa klupe, a da mi ne padne intenzitet utakmice. Dovedi mi tog stranca da mi donese instant kvalitet na krilu. Lazar koliko god dobro igrao na početku sezonu, svaki derbi je odigrao pičkasto.

Štoper, bek, vezni, krilo, rezervni napadač. Ovi boldovani su pod moranje.

Krivo mi je jer vidim da bi sa ovim pojačanjima mi ozbiljno uzdrmali kurvu i imali malo ozbiljniju ulogu u evropi... Znam da sam naporan nekima ali štaga jebem, ne mogu izdržati. Dosta od mene, ova izjava me je toliko izvela iz takta, svaki put dozvolim sebi da me jebeni iliev sjebe...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
A šta se dešava sa Bajabekom, povređen, trenira, nije u Srbiji, Teleoptik?
Sećate se da smo na Forumu javno tražili da nam se saopšti šta je sa Sumom, zašto nije bio u timu, itd, pa su nam jednog dana to i rekli...

Ne kažem da je to zbog našeg Foruma, ali obećavam da ću, ako sutra Željka Bebeka ne vidim kako igra za Teleoptik, JAVNO postaviti to pitanje ovde na Forumu...

Pa nam možda opet neko objasni...iako možda to opet uopšte ne bude zbog Foruma, nego, eto, kao i u ,,slučaju Suma,, - sasvim slučajno...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ivica Iliev je samo još jedan od primjera kako se igrač kojeg navijači vole preko noći posere po svemu što je uradio za FKP.
Toliko o tome koliko im puca kurac za navijače, klub.
Bitno da je garantovao za Ožegovića.
Bitno je da se ima za neke druge stvari
...i za "Terzan će crkne".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top