Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Madar slabo bas za ovoliku minutazu... Nadam se da to moze dosta bolje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Željko diže standarde, kad neko kaže vratio se iz ljubavi, to je ovo. :respect:respect:respect

"Ja nemam ugovor sa Partizanom, ja nisam potpisao ugovor sa Partizanom, zato što meni ne treba ugovor sa Partizanom, gospodin Ostoja Mijalović je čovek kome ja verujem......., da l ću da ga potpišem sutra ili ne nemam pojma, ne bavim se time. Mnogo mi je važnije da mi svi igrači budu na treningu.."

A i za budžet je demantovao glasine kako nije ni približno veliki kao što se priča ali je to ostavio da Ostoja i Savić izađu u medije i kažu o budžetu.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Jedan od boljih intervjua sa Željkom

Ne znam jel samo ja imam utisak drskog voditelja Milana Boskovica, covek je cigancina koji to nikad nije ni krio. Ok kapiram skakljiva pitanja ali po meni je predjena granica dobrog ukusa, da je intervju trajao malo duze nekako sam siguran da bi odveo u smeru u kojem ne treba. Zeljko odmeren i transparentan.
Inace mali off, ovaj ganci voditelj mi je ostao u secanju kao odlican komentator fudbalskih utakmica, ako se ne varam prenosio je nas u ligi sampiona 2003 i u tom nekom periodu, sa te strane je radio sjajan posao.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.308
Reaction score
16.201
Локација
Beograd
Cigansko govno je radilo na ciganskom B92, mrzim tu ciganštursku televiziju svakim delom svoga tela, ne znam kako sebi da objasnim, valjda sam mazohista ali čitam te jebene portale, znam da lažu ali me zanima šta lažu, 92 prednjači u mržnji prema nama, ne znam kako Šara tamo izdržava ali zaista.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.925
Reaction score
10.201
Cigansko govno je radilo na ciganskom B92, mrzim tu ciganštursku televiziju svakim delom svoga tela, ne znam kako sebi da objasnim, valjda sam mazohista ali čitam te jebene portale, znam da lažu ali me zanima šta lažu, 92 prednjači u mržnji prema nama, ne znam kako Šara tamo izdržava ali zaista.
Zbog Vujcina. A ciganluk koji je dopirao pre toga opet Vujcin i Kovacic, ali je bilo umereno. Sad je haos, kao i svuda uostalom.

Jeste bio iritantan i jeste ciganstura. Ali je odradio OK posao, novinarski gledano. Nego smo mi navikli na frst impresns, pa ovo deluje kao rafalni napad. ALi tako i treba novinar da postavlja pitanja. Minimalno je bilo preko granice zbog toga sto je ciganstura, ali je generalno OK i dobar intervju.

Zeljko, takodje, profesionalno odgovarao, pravu poentu izvlacio. Jedan od boljih intervjua.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.451
Reaction score
12.082
Локација
Beograd
Smajlagic bas fino odigrao.Izuzetno pokretljiv,non stop na obrucu,kuca ko blesav.Najprijatnije iznenadjenje za sada.Lidej klasa,Avramovic isto.Kuruc predispozicije da bude vrhunski igrac.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni statistika Madara izgleda loše mada ništa ne mogu reći jer nije bilo prenosa. Ako sam dobro razumeo, igrao je oko 16 minuta i svega 2p... OK, nije došao zbog šuta, igra na 1 ali baš je poenterski tanko... 19 izgubljenih lopti /objasnio Žoc/... Sve u svemu ovo nije baš tekma u pravom smislu reči.

Biće to sve OK :partizan-fan:

Izvinjavam se za dupli post ali evo statistike, uvećana slika....

1630105455127.png
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Meni statistika Madara izgleda loše mada ništa ne mogu reći jer nije bilo prenosa. Ako sam dobro razumeo, igrao je oko 16 minuta i svega 2p... OK, nije došao zbog šuta, igra na 1 ali baš je poenterski tanko... 19 izgubljenih lopti /objasnio Žoc/... Sve u svemu ovo nije baš tekma u pravom smislu reči.

Biće to sve OK
Po ovom snimku čini mi se da Madaru treba jedan jak centar na pike n rolu da dodje do izražaja ali tu je Željko koji će ga naučiti i bez centra da igra.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Sta je sa Drekselom? Ni Tegi ga ne spominje da je falio. Samo spominje Dangu, Mura i Pantera da nisu igrali..
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Jel to Moma direkno u hali ušivao Smailagića i ovaj se vratio da igra. Auu j...te. Iako Zlatibor ne može da bude reper ali stvarno od Smajlija i ponajviše očekujem ove godine. Skriven dragulj što kažu. Naravno Ledej i Panter će biti u svojoj klasi ali ovaj mislim da ima da pokida sezonu. Kretnje, iq, pas sve ima momak.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Evo ko hoce da pogleda, ima par minuta sa meca.


Mislim da ce Avramovic da pokida ovu sezonu. Ne govorim iz ugla nekog kosarkaskog znalca jer to i nisam, vec samo neki licni utisci i zelje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top