Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Pripremna utakmica je da se istrče dobro umesto treninga.. Da se proba neko i van pozicije, varijante.. Nema setova, nema ničega, ne treba ni analizirati dalje od trač partije..
Sve je dobro
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Meni Kuruks i Smajli deluju kao da ce postati surovi igraci. Ne kako su odigrali, nego kretnje, fizicke predispozicije, energija, inteligencija...
Zasto nasi nose dukserice i majice ispod dresova? Bas bezveze izgleda. Nekad se za to prilagala potvrda od lekara o alergiji na sintetiku, danas samo sto ronilacko odelo ne navuku ispod dresa...
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
najlepse su analize i predvidjanja posle prve pripremne utakmice i sve to iz statistike na papiru :D

Mislio sam da ce igrati samo mladjarija, ali igrali su svi igraci koji su mogli, izgleda da kod Zeljka nema slobodnog dana...

Zeljko je u intrevjuu rekao da Panter ima povredu ramena, i da dosad nije imao ni jedan trening sa ekipom, nadam se da ce to sto pre da se sanira.

Takodje po videu sa utakmice vidi se da se Mileticu najverovatnije prikakilo za vreme utakmice :D
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Zasto nasi nose dukserice i majice ispod dresova? Bas bezveze izgleda. Nekad se za to prilagala potvrda od lekara o alergiji na sintetiku, danas samo sto ronilacko odelo ne navuku ispod dresa...

Kako zašto, pa prate ljudi trend iz NBA. :D

Ozbiljno, taj kao neki opušten fazon dukser, a preko njega dres tokom zagrevanja su počeli NBA igrači masovno da nose od pre par godina, prikaki mi se kad vidim. A ako misliš na majice na dug i kratak rukav, i to je takođe trend iz NBA, kao i one sportske helanke ispod šorca koje je Pavlović doneo kod nas 2013, pa ga je onaj idiot iz KLS-a kažnjavao svaku utakmicu, Deleon valjda.

Vidim iznenađeni ste partijama Smailagića i Kuruksa, kao da prvi nije proveo 2 godine u NBA, a drugi maltene 5 sezona, pre toga u Barsi par godina, momci su se sprdali samo sinoć. :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
@Spalding
Što bi, možda, značilo da prodaja ne ide kako su se nadali?
Da li je negde objavljeno koliko je prodato sezonskih?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Zeljko sutra da me zovne i da kaze ajde idemo da osvojimo i okupiramo Rusiju, ja bih bio spakovan i spreman u roku od 2 minuta. Kakav gospodin i vodja. Pravi lider u svakom smislu, obozavam tog covjek. Bravo za jucerasnju pobjedu, samo nek se bore i grizu, znanje, talenat i najboljeg trenera imaju!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Odgledao ovaj al-džihadov intervju s Zocom i mogu reći da mi je to jedini intervju duži od pet minuta koji sam odgledao do kraja i to sa uživanjem.

Ovako braćo izgleda kada zbori iskreni Partizanovac i neko kome su klub koji voli i posao koji radi na prvom mestu u životu.

Povucite paralelu sa drugima koji su bili u SD Pratizan kako su se ponašali i kakve su (smo) sve izgovore smišljali da se opravdaju.

Najbolji Evro trener u klubu koji voli i koji je još uvek gladan košarke, pa jebem ti sve imal' bolje kombinacije od toga ? Može li bolje od toga ?

Ispišao se u usta musavcima i sve srBskimNikadJugoslavija javnim mnjenjem samim dolaskom u svetinju. Ovi i da hoće nemaju koga da vrate mada iskreno vratili su Radonjića jebiga oni košarku računaju od 2010 pa na ovamo.

Tokom intervjua urinirao u usta cigančetu i njegovoj mentalnoj sabraći još jednom pričom o budžetu i platama. Kalaštura je došla da priča sa hodajućom legendom među trenerima ali mu je najvažnije bilo da sazna kolike su plate i kako to da dođe u klub koji je eto bii sedmi u ABA prošle sezone i koliko planira da potroši još.

Kalaštura je kalaštura uvek i svuda, moralni glibavci kao i gazda ćoki im. Legendu košarke će bez problema prekinuti u izlaganju i pitati kako to da preuzme slabašni KKP ali zato gazdu ćokija nikada neće pitati kako to da se FMP zove kao rahmetli KKCZ, igrači imaju ugovor direktno sa ćokijem a država finansira dva privatna kluba sa četiri miliona evra.

Uživajmo braćo, došao nam je trener koji je samim tim činom podigao budžete glavnih EK timova za bar trećinu. Najvažinije je da je došao da pravi projekat sa Partizanom, tri godine za početak. Kada nam ozdravi FKP pa Kićanović sprovede svoje ideje koje sam slušao na SOS kanalu još pre nekih možda petnaest godina na istom tom Zlatiboru dok je sedeo u društvu sa istim ovim Žocom onda nema zime za nas Grobare. Usrali su se, i treba, jebaćemo im kevu.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.841
Локација
Beograd
Plus što je Žoc sinoć izjavio da se vratio u voljeni klub,a da ćemo videti dokle će sve ovo da traje.Zna i on gde živimo,ko je ostojin gazda i da jedan poziv menja sve.
 

Jo23

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
11
Reaction score
26
Локација
Novi Sad
Jel bilo negde nekog govora od tome kad će Željko da potpiše taj ugovor?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top