Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Sto se tice terena, Stanoje je trener koji izvlaci maksimum, drzi disciplinu na niovu, pravi sportski pedagog. S' druge strane, nije covek poput Vujosevica, Milosevica koji ce braniti partizan od cigana (sns mafije) i komentarisati opste stanje u drustvu.
Zanima me na koji je to način Milošević branio Partizan od sns mafije.
Stanoje je to svojevremeno radio, branio i od sps i sns-a koji je tada bio doduše u povoju. Ja mu iz tog perioda zameram što je gajio guju u nedrima a nije to prepoznao.
U ovom mandatu Partizan brani tako što ima rezultate. I čini mi se da se malo opametio, shvatio da ne ume guje da prepozna i drži se terena.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Upravo to. Javna je tajna, zašto Stanojević onomad nije postao selektor. Jer se, nekome nije svideo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Stvarno je zanimljiv fenomen "Stanoje" - ovliko podele medju navijacima oko njega, ima rezultate a najvise kritikovan , mnogi su imali daleko gore rezultate ali su medju navijacima uvek imali "alibi" i navijaci su ih maksimalno podrzavali, cak i kada bude otisao iz kluba jednog dana cini mi se da ce i dalje biti prisutno podeljeno misljenje oko njega
Neki su samo za ili protiv Stanoja, ali ima nas i koji ne gledamo na svet, pojave, ljude, pa ni na Stanoja samo crno ili samo belo...
Odlični rezultati, sve pobede u Linglongu, lideri na tabeli, ulazak u Evropu, pobeda u Evropi...
Svaka čast na tome...
Samo to što je on (zasad!) uspešniji od Save ili Batice, ne znači da je idealan, uostalom, niko to i nije...

Još uvek nemamo ni jedan trofej u džepu, igra u Evropi varira, pomalo se i spuštaju kriterijumi u Partizanu i oko Partizana...
Naravno, nije sve do Stanojevića, ali, nekad je bilo normalno da igramo u LIgi Šampiona, ali davno je to bilo! A gde smo sad i zašto nismo u LIgi Šampiona?!
Ponavljam, nije to sve do Stanojevića...apsolutno da nije!
Ali ipak i on učestvuje u nečemu.
Doveo je Obradovića, Miljkovića, Jojića, odlučio se za Vujačića, Saničanina, Miletića, Popovića...ako momci nekad kiksiraju na terenu, jbg, ne može Stanoje umesto njih da igra, ali, ipak, on ih je izabrao...

Ivica Iliev se sigurno sad ponosi što je doveo uspešni ,,aždajski zelenorćansko-holandski crni tandem Riki-Miki,, u Partizan, ali niko da ga pita, u redu momak, to su dva igrača, ali da li su ti i ostalih 9 u timu na takvom nivou?
I ako nisu (a nisu!) zašto nisu?

Ubedljiva pobeda u derbiju rešava mnogo toga.
Ali i dalje ostaje činjenica da je sezona priličlno duga, a da su navijači Partizana prilično zahtevni...
Možda se čak malo i razumeju u fudbal.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ima li kakve nade da ce Pantic biti spreman, bar za 30min?
Posto znamo ko sudi, bojim se da Sanogo ne masakrira pola našeg tima. Ono je kasapin bez odgovornosti.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Nikad nisam bio mirniji, pred derbi utakmicu, cak sto vise sve osim nase sigurne pobede bi me iskreno iznenadilo.

Sto se tice napada mi cemo njima bar 2 gola da damo, pa neka se ovi u odbrani pokazu.

Za razliku od juce, ocekujem Natha na klupi, Jojica od pocetka ( iako bih najvise voleo da to mesto zauzme Suma ), Jovica umesto Meniga i najlogicnije Urosevic umesto Obradovica.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Azdaja prosla probu. Verovatno odgovara za ovog momka, bombarder licno odgovara za tog momka. Dobro dosao, Opoku!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Bilo bi lepo da nam neko kaze nesto više o ovom igraču...
mislim da je to neka kombinacija preko one agencije iz Afrike sa kojom smo potpisali ugovor o saradnji pre izvesnog vremena... ne verujem nešto da će se ovaj momak naigrati, ali dobro.. nek me demantuje...

Nego to pravilo bonusa... je l to mora da bude domaći igrač bonus ili može i stranac? Jer ako može stranac, to pravilo je skroz besmisleno..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Igrac mi je nepoznat, tako da ga ne bih kometarisao, ali zasto ugovor o pozajmici?

Iz oskudnih podataka reklo bi se da je napadac.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ima li kakve nade da ce Pantic biti spreman, bar za 30min?
Posto znamo ko sudi, bojim se da Sanogo ne masakrira pola našeg tima. Ono je kasapin bez odgovornosti.
Sinoc taj kasapin kao vodi kontru i Portugalac mu prilazi da uizme loptu, kasapin se gradi i laktom u glavu, sudija daje zuti Portugalcu a ovom ništa.
Tom kasapinu je na svim derbijima oprosten crveni karton al sada ima VAR i to se ne sme dopustiti.Sudija po meni u derbiju može da dopusti par malo jača prekršaja bez žutog ali lakat u glavu ne sme da oprašta.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Sinoc taj kasapin kao vodi kontru i Portugalac mu prilazi da uizme loptu, kasapin se gradi i laktom u glavu, sudija daje zuti Portugalcu a ovom ništa.
Tom kasapinu je na svim derbijima oprosten crveni karton al sada ima VAR i to se ne sme dopustiti.Sudija po meni u derbiju može da dopusti par malo jača prekršaja bez žutog ali lakat u glavu ne sme da oprašta.
Pa taj VAR je bio i sinoc, u grupnoj fazi ima VAR na svim mecevima.
Sanogo i Kanga, njih treba zaustaviti, prvom ne dozvoliti da nas u duelima raznosi a Kangu provocirati udarati sta god, on im je motor ekipe na sredini, bez njega imaju ogromne probleme da organizuju igru, isprovicirati ga da dobije crveni
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
979
Локација
JNA
Šta bi tek bilo, da nas ovaj čovek ne uništava?

Maksimalan učinak u ligi, uz dobre partije i gol razliku. Ulazak u Evropu, kroz dosta zajebane kvalifikacije, i pobeda u grupi. Realno, najveće zasluge idu njema. Pre svega, jer je najviše prozivan, i bez razloga dočekan na nož!

Veliki si šefeee!
Погледајте прилог 13776

Malo patetično, sorry.
Jednu mu samo stvar zameram . Sto je dosao u ovom trenutku , uz ovu upravu u ovakvoj Srbiji . Otisao je iz nezdravog sistema vratio se u jos gori . Hvala ti Aleksandre Stanojevicu za sve .
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Naravno, nije sve do Stanojevića, ali, nekad je bilo normalno da igramo u LIgi Šampiona, ali davno je to bilo! A gde smo sad i zašto nismo u LIgi Šampiona?!
Ponavljam, nije to sve do Stanojevića...apsolutno da nije!
Ali ipak i on učestvuje u nečemu.
Doveo je Obradovića, Miljkovića, Jojića, odlučio se za Vujačića, Saničanina, Miletića, Popovića...ako momci nekad kiksiraju na terenu, jbg, ne može Stanoje umesto njih da igra, ali, ipak, on ih je izabrao...

Ubedljiva pobeda u derbiju rešava mnogo toga.
Možda se čak malo i razumeju u fudbal.

Naravno da nije sve do Stanojevica, ne bi bilo ni do Gavardiole u domacem prvenstvu.
Odlucio se za Miljkovica, a debil nije izabrao Kansela.
Da Sceka na centarsut momka koji je dosao iz IMT-a nije dao gol za produzetke Stanojevic ne imao pojma, ovako ima.
E bas to je mera koliko se navijaci Partizana razumeju u fudbal.
I za kraj....
"Ubedljiva" pobeda u derbiju resava mnogo :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
@espinosa
Pa fudbal je takav... igra se za gol i pobedu i pomalo za dušu...
Daš gol u poslednjem minutu i posle prođeš, ti si ,,pukovnik,, ne daš gol u poslednjem minutu...onda si ,,pokojnik,,...
Možeš da se tešiš da je nešto bilo za ,,dušu,, iako si izgubio...ali ako ne nastaviš da pobeđuješ onda jebeš i dušu i sve!
Fudbal je surova rabota...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top