Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Изгледа да смо добили два нова фудбалера, тачније голмана из Црне Горе и офанзивца из Гане...


Обзиром да вероватно неће играти за први тим, бар не одмах, ја и даље жалим што се Телеоптик мучи у Трећој лиги, уместо да је стабилан друголигаш, па да ти наши фудбалери на ,,стенд бају,, не иду ко зна где, него да су нам ту - у Земунелу и Телеоптику...

Причам ово јер сам чуо да странци у Трећој лиги нису дозвољени - по правилима ФССа, ФСБа, или кога ли већ...
Ако није тако, нек ме неко исправи...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
И Гочманца и Славковића смо већ водили на припреме са првим тимом, тако да их сад имамо 6...
Још 5 да их нађемо и успоставили смо бедем од свих 11 играча пред гол-линијом...

Онда прелазимо на прављење бедема у одбрани, па у дефанзиви...па у офанзиви...и у шпицу...и готов пос'о...

А можда од ових 6 голмана наговоримо бар једног да изађе некад са те гол-линије и ухвати по који центаршут?
Треба им рећи да имају право и на то, али и право да при том користе руке...
Можда се онда коначно охрабре... :icon-rolleyes:
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ocekiva sam i nadao sam se za ovog Boadua, da prodje probu, treba nam zadnji vezni , mozda i dvojica kad se Lola umirovi :D
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Jel mozemo derbiju posle kipra? Hvala

Evo, ako hoćeš da čitaš i pišeš o utakmici na Kipru, a ovde pusti ljude da pričaju o Derbiju ako im se priča.

Jebeni Elvis .... Ni jedan , ali ni jedan sudija u profesionalnom rangu takmicenja pod FSS ( znaci Ling Long i Prva liga ) nije ubacen bez neke veze debele , i cinjenja kontrausluga kasnije kada zatreba . Tacno se zna kojoj grupi ljudi moras da se priklonis u FSS ili si sa njima ili te jednostavno nema .
Nadam se, verujem da nece smeti nesto drasticno da uticu na igru , prvo sto nas posmatraju iz Evrope , na ivici su da nam uzmu kontroli nad savezom , a drugo je taj jebeni VAR . Opet uvek mogu da u prvih 15 minuta oproste ciganima sve startove , gde ovi nas prebiju , krvnicke startove na konto prvih 15 minuta bez kartona , i to im je recept vec neki derbi, useru nas od batina bez kartona .
Interesuje me da li su pustili centar Zapad u prodaju ?
I interesuje me ako je kapacitet nesto smanjen bio u evropi da li se to odnosi i na derbi ? u tom slucaju nadam se da ce ovi nasi debili da smanje sever maksimalno , a ne tampone na zaadu da prave , ko ih jebe.
Po crnogorskoj liniji Crvenka-Kula-Vrbas-Lovćenac.
Iz tog habitata nam dolaze i naš vajni predsednik Vučela, a i dr Zvezdan Terzić.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Obicno derbiji nakon evropskih meceva budu losiji jer i ekipe budu "izduvane". Vidjecemo hoce li ovaj put da bude drugacije. Treba igrati pametno, nadam se da ce neke igrace koji su igrali za reprezentacije kao Natko odmoriti protiv Kiprana. Gostujemo, mec u 21h, nemamo bas puno vremena da se odmorimo, dok oni igraju u BG. Derbi je od izuzetne vaznosti.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
А можда од ових 6 голмана наговоримо бар једног да изађе некад са те гол-линије и ухвати по који центаршут?
Треба им рећи да имају право и на то, али и право да при том користе руке...
Можда се онда коначно охрабре... :icon-rolleyes:

Ja bih uz izlaske na centaršut dodao i igru nogom, koja nije jača strana ni jednom našem golmanu. Možda od ovoga crnogorskog Popovića i bude nešto, na snimcima mi izgleda kao golman koji ima i visinu i igru nogom, plus dobre reflekse. Izgleda mi nekako najgolmanskije u poredjenju sa Lukačem, Popovićem i Stevanovićem. Kao da prošao različitu golmansku školu od ove trojice.

Sad samo treba da vidimo kako se snalazi u samim utakmicama i situacijama koje iste nose.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Verovatno će da ga šibnu na neku pozajmicu, ali da su pametni pa da ode u neki najgori klub sa slabom odbranom kojima rival ima ,,100 šansi,, po utakmici...i onda da brani takve situacije svih 90 minuta svaku utakmicu...
Kako recimo Pop da postane bolji golman u Partizanu kad nam protivnici u Linglongu u proseku šutnu na gol jednom po utakmici...
Ali ne pogode baš uvek okvir gola...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Da se kod nas sa golmanima radi kao u ostatku Evrope, gde se sa golmanima na treninzima uvežbavaju situacije iz utakmica, mogli bi svi naši golmani da sazreju ranije. Ovako te situacije iz utakmica, tipa izletanja, dugi pasovi, se vežbaju na samim utakmicama. Zato naši golmani sazrevaju dosta kasno, pa se tako odomaćilo da se kaže da su golmani "kao vino, što stariji to bolji", iako za takvo kasno sazrevanje je nedostatak iskustva u situacijama koje se dešavaju utakmicama.

Pop je imao dosta šansi za intervencijama u prošlom kolu protiv Radničkog, pa se nije proslavio, blago govoreći. Jednostavno nije golman koji pravi razliku, a u današnjem fudbalu igrač na svakoj poziciji treba da pravi razliku. Prošlo je vreme igrača koji su tu samo da zakrpe neko mesto. Ali avaj, još ćemo se mi načekati na desnog beka u fudbalu, centra u košarci...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Šta bi tek bilo, da nas ovaj čovek ne uništava?

Maksimalan učinak u ligi, uz dobre partije i gol razliku. Ulazak u Evropu, kroz dosta zajebane kvalifikacije, i pobeda u grupi. Realno, najveće zasluge idu njema. Pre svega, jer je najviše prozivan, i bez razloga dočekan na nož!

Veliki si šefeee!
1631858280074.jpg

Malo patetično, sorry.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Stvarno je zanimljiv fenomen "Stanoje" - ovliko podele medju navijacima oko njega, ima rezultate a najvise kritikovan , mnogi su imali daleko gore rezultate ali su medju navijacima uvek imali "alibi" i navijaci su ih maksimalno podrzavali, cak i kada bude otisao iz kluba jednog dana cini mi se da ce i dalje biti prisutno podeljeno misljenje oko njega
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Sto se tice terena, Stanoje je trener koji izvlaci maksimum, drzi disciplinu na niovu, pravi sportski pedagog. S' druge strane, nije covek poput Vujosevica, Milosevica koji ce braniti partizan od cigana (sns mafije) i komentarisati opste stanje u drustvu.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Slazem se, mada ce mi ostati misterija "zasto? "
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top