Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Cigani dobili proliv posle derbija, sta bi tek bilo da smo ih deknuli onako kako je trebalo.


Stanojevic poslednji stub odbrane Partizana!
Gde ste sad panticevci jel montirate neki video?
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Naljutio se Stanoje, da malo zamaze oci za onu reakciju. Koja telenovela na nivou turskih serija. Jos samo da pocnu da zumiraju njega i Terzu uz neku ozbiljnu muziku i to je to.

Koju bre reakciju?! Pogledaj snimak utakmice, ne veruj u glupe priče, u nekoliko navrata je u drugom poluvremenu hteo da otkine glave sudijama kada nam nisu sudili prekršaje !
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Sta ce uprava? ma oni ne smiju nista, a uzgred su u stranci, tj podrzavaju sve sta se desava sa Srbijom generalno. Vec smo apsolvirali da je ovo najgora uprava u istoriji Partizana. Da 7-8 godina ne mozes da prismrdis ciganima i cutis kao ckapi, a pritom nam rade sta hoce u ovoj ciganskoj drzavi, a pozivas se na osvajanje kupa i sporadicno ucestvujes u grupnim fazama u evropskim takmicenjima i jos se rugas navijacima Partizana (Vazura, Iliev) pri nekim izlivima nezadovoljstva na stadionu mogu samo govna i olos kao sto su ova dvojica. Trece govno nema potrebe da pominjem, on se malo pritajio (mozda je bolestan). Pri tom imamo tribinu koja diluje i uzima novac od uprave da cuti na unistavanje. Sve je to nekako postalo normalno u zadnje vrijeme.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
"i posle se neko čudi što navijači Partizana negativno reaguju. Pa ne mogu da budu pozitivni. I ja neću više da budem pozitivan"

Samo da ne prodje nezapaženo!

Ili će sam otići ili će ga namestiti...
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Nesto vise od 7 minuta price, a niko od novinara nema sta da pita.. Sjebao ih Stanoje samo tako.. Cak se i Bilja skenjala, sigurno ovako nesto nije ocekivala na konferenciji.. Reci, objasni im svima, a ne tu da izmisljaju sa odlaganjima.. Kaze dr Ristic, vise od 6 igraca ako boluju od raznih virusa, moze se mec odloziti.. A fond od 30 plus igraca?? To nikom nista, a?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
I to ne samo njemu,vec trojici "saigraca".Grupno "zarazavanje".

Sad sam konsultovao vikipediju, pošto prvi put čujem za te kondilome... :D jebali vas kondilomi :D

Anyway, to je zajebano, može da bude maligno sa udaljenim metastazama, a preporučuje se i testiranje na hiv...sneza kliconosa...šta li tumba misli sad :D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ne volim ovakva obraćanja nužno niti volim da gurbetima uopšte pridajemo pažnju, ali ovo ide preko svake mere.
Steaua prošle godine protiv TSC igrala sa 13 igrača, pa nisu tražili odlaganje, Santa Klara sad igrala protiv nas sa 14, izgurali kako znaju i umeju. Pritom svi od KOVID a ne od sraćke-povraćke.
Doduše kako im se Bibras posrao po glavi sad u nedelju ne sumnjam da im nije dobro.
Bahatost i bezobrazluk u zemlji pičkoustog homića na nivou

Priča "ubačeni element" je ovim umrla, a onom kretenu koji analizira reakcije posle gola da poručim da ga duva.
Stanoje bravo

P.S. nadam se da će svaku konferenciju da piša po novinarima, sasuo im kao Dule onomad posle 2. utakmice finala
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bravo Stanoje tako je,pa nek te oteraju pred izbore ako imaju kalkulaciju mater im izdajnicku jebem svima. Svaku titulu od 2012-e i dolaska ove bagre na vlast na reviziju kao i svako radno mesto u javnim preduzecima od iste godine. Ide uprava Partizana na rucak sa jebenim Terzicem,Dzajicem i ciganskom gamadi,pa posten covek predje ulicu kad sretne taj olos na ulici a ovi jebeno idu na rucak sa njima. Nije njima bitna titula nego da ne naljute zvalavog psiha.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
A da li ima ko da ih nauči? :D Da možda nije problem u radu sa golmanima u mlađim kategorijama? Jedan Živko Živković sa kojim su se navijači Partizana sprdali, dogurao je od viška u Partizanu do Paoka.

Upravo sam to i mislio, možda se nisam najsrećnije izrazio. Čak bih se usudio da kažem da nije problem u radu u mlađim kategorijama, pošto se tamo skoro i ne radi sa golmanima. Ili se bar ne radi kako treba. Kako da golman ne bude linijaš kada ga je isti takav linijaš trenirao, ukoliko ga je uopšte golman trenirao u mlađim kategorijama. :D

Pisao sam već pre par godina o tome, to je najveći problem u srpskom fudbalu što se golmana tiče. Meni je trener jedno vreme bio čovek koji je u staroj Jugi bio klasičan "lopta može da prođe, ali igrač ne" bek. Ne dao bog nikome te i takve treninge.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Samo ih bombati istinom - prvenstvo je neregularno.
Braćo, oni do kraja jeseni imaju 8 gostovanja, igrace u blatu, po kiši, zimi, snijegu. Mi posle Lučana, imamo jos 4 gostovanja od čega su mine Krusevac i TSC. Sve ovo jos bolje od mene laika znaju Terzic i Stankela, usrali su se.
Dakle, prvenstvo je ovim postalo neregularno. I tražiti odgovornost, ali to ne moze trener, nego ona komunisti iz naše uprave.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
"i posle se neko čudi što navijači Partizana negativno reaguju. Pa ne mogu da budu pozitivni. I ja neću više da budem pozitivan"

Samo da ne prodje nezapaženo!

Ili će sam otići ili će ga namestiti...

Baš zato se ne sme ponoviti priča kao sa Markom Nikolićem.
Slagali se sa Stanojevićevim uverenjima ili ne, sada svi navijači moraju ustati i stati iza kluba.
Mi bre jebote nemamo oko koga da se okupimo, posle ovog konačno imamo šansu da to uradimo.
U suprotnom, ne smem ni da zamišljam. Samo ću reći Hajduk Split. I to mnogo brže nego što mnogi mogu i pomisliti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top