Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Bravo za pobjedu! Prosto mi je nevjerovatno zvucalo da toliko dugo nismo dobili u Lucanima. Zbog cega ova pobjeda tek dobija na tezini, pogotovo u ovakvim okolnostima. Nazalost, jedino sam prvo poluvreme gledao da mogu komentarisati tako da je to od utisaka od mene.
Isto tako u rupi nismo dobili u prvenstvu od proleca 2017. Znači, na proleće ce biti 5god. Jasno je šta nam je činiti. Boleće ih jako.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bravo za Obradovića, konačno počinje da pokazuje znake života, danas odradio tačno ono za šta je doveden.
Ćelavi ponovo koristi svaku svoju šansu, neprocenjiv resurs.
Bravo za Stanoja zbog toga što smo vrlo mirno odigrali uprkos celom ludilu zadnjih par dana.
Jako lepa pobeda. Nastavljamo dalje.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Upravo dođoh iz Lučana, lepa atmosfera, više od 95 posto publike na našoj strani. Obradović večeras odličan, njegova najbolja partija od povratka u klub. Ostoja i Ćela Miletić mogu još mnogo, Rikardo egzekutor, uvek opasan po gol. Zdjelar stigao svuda, Menig još nije uigran, itd . Ćela golman za velika dela. Rikardo pravi šmeker, posle utakmice se 10 minuta slikao sa klincima, autobus čekao njega da krenu natrag za Beograd.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
U danu kada jedan kriminalac koji je, citiraću, personifikacija zvezde, izjavi da će otići kada njegov klub ne bude prvak navijači Partizana doživljavaju kolaps moralnih i karakternih vrednosti. Ne znam da li je potrebno da nam se nacrta, speluje slovo po slovo ili smo u stanju da pročitamo između redova šta nam je ovaj čovek poručio? Ko se danas odriče svoje pozicije i moći, ušuškan i zaštićen državnim vrhom, punih dzepova i slobode da radi šta god poželi bez ikakvih kosekvenci? Imaš 50 miliona evra duga, finansijski stručnjaci i ekonomisti predlažu ti stečaj, ali terza kaže pomeri se, ja ću to! Skupština u ponoć, koju saziva predsednik države!? i MAGIJA, nema više problema! Nije nam to dovoljno, dajte da ga zamolimo da nam nacrta i oboji.

U danu kada trener Partizana na konferenciji za medije izađe i kaže samo delić onoga što mu je verovatno na duši izvesno vreme, navijači Partizana nisu u stanju da progutaju ponos i odlože ga sa strane zarad zajedničkog cilja, zaštite svog kluba!! Koji klub još imate, čije boje još volite pa vam je ispod časti!? ALO BRE, čovek je izašao i stao ispred svih ljudi koji vole Partizan, nacrtao jasnu metu na sebi, zarad čega!? Hoćemo li ga ostaviti sad na milost i nemilost ciganšturama, realnim grobarima i kriminalcima, upravi kojima je od juče trn u oku? Hoćemo zbog ponosa ostaviti čoveka samog protiv svih, servirajmo ga na tanjiru da se hijene zaslade? Mislite da će Stanojević sam da zaštiti klub, da nam donese titulu, Evropu, pobede, sačuva partizanštinu? NEĆE, JER NE MOŽE SAM, i skloniće ga kao da ga nikad nije ni bilo! Juče sam odslušao konferenciju i skoro pa mi suze nisu krenule, čovek brani naš klub, da bi mi sedeli od kuće i lajali na njega jer nije kukao na suđenje u derbiju? Sram nas bilo! Pa ja prvi nemam neko mišljenje o njemu kao treneru, ALI ON JE JUČE STAO ISPRED MENE, ISPRED TEBE, ISPRED PARTIZANA! Progutaj jebeni ponos i sad ne daj na njega!!! Kad ćeš ako ne sad? Ako to ne možeš, teraj se u kurac, ti nisi naš i jebem ti sve po spisku cigansko.

Obraćam se svakom navijaču Partizana, otvori oči, pogledaj se u ogledalo i stani uz čoveka koji ti brani klub, SAM. Ako si i ti tu, već nas je trojica, nemojte da se brukamo!
Ovo odavno više nema ništa sa terenom, zajebi i Sumu i Jojića.

DOZOVI SE!!!! I još jednom!

Kad misliš da sve je gotovo, znaj cigane da za nas tek je počelo!!!
Samo da ubacim ovo i na ovu stranicu, ako je neko slučajno preskočio da pročita. I ko jeste već pročitao da to uradi još jednom. Nije zgoreg...
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Jako ozbiljno i sigurno dobijen mec...
Drugo poluvreme,mnogo prostora ali mi u tranziciji,polukontri,kontri jako puno netacnih dodavanja,realizavije...

Holender vec duze vreme ne pruza dobre partije,a Proletos jedan od boljih u nasem sastavu,ne znam sta se desava...mozda nedovoljan odmor zbog obaveza u reprezentaciji na Evropskom,kao da mu fali energije,kao da luta...
Mening jos nije na nivou koji nama treba,valjda ce pokazati ogroman kvalitet,nadam se da ga poseduje
Celavom srecan povratnicki debi,dobar je...
Ostoja svaka cast,uvek na nivou...
Svi ostali igraci gaze u pravom ritmu...

Jedva cekam nove utakmice i nove pobede !!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Posle zadnjih previranja, nije mi bilo nimalo svejedno pred gostovanje oruzanom kartelu. Dobro obavljen posao, bez povreda i zutih kartona. Prvo poluvreme dosta, dok u drugom rezervisti pokazase malo toga.
Rikardo standardan. Velika steta sto nema valjanog back up-s.
Celavi je puma!
Zivkovic marko prvih 45 min. Treba da igra sto vise “malih” utakmica.
Boki igra ko mator:D
Menig se jos uvek “trazi”. Ici ce malo sporije…
Sto manje filipa holendera pliiiiz
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
346
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Sve cestitke na pobjedi, konacno u Lucanima.
Pohvale: Obradovicu (za mene igrac utakmice), Stevanovicu, Rikardu , Zivkovicu, Terzicu

Jojic treba da se preziva Bojic u nekoliko utakmica ko uplasena djevojcica, pa sutni lopti j*b*nu.

Jovic mrsomudi, Holedner jel on ulazio? :), Lutovac nezna sta ce s lopotom. Menig se trazi jos.

Nama poslije izmjena u zadnjih 5-6 utakmica i vise igramo sa 7-8 igraca protiv 11 protivnickih :(

Ulazak Lole? Gdje su Bazdar, Stulic, Milovanovic i preumara ja Rikarda da igra do kraja.

Slijedeci Spartak , naprijed Partizan!!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Primijetio sam protest @Gorana Tomica radi ostanka u igri Ricarda 90 minuta.
Meni je potpuno jasno zasto je to Stanojevic uradio.
On je jedini centarfor koji u svakom momentu moze postici gol tj. u trenucima kad smo imali pad igre na sredini Lucani su imali 2-3 prilike da smanje rezultat.
Da su smanjili Ricardo je spreman da prvu sledecu sansu pretvori u gol (nazalost samo on od svakoga na klupi)
Da nije doslo do pada igre mislim da bi on izasao u 65-70 minuti.
Na nesrecu nasi rezervni igraci nisu u stanju da odrze intenzitet na sredini terena. Moram da kazem da mi je Jovic veliko razocarenje zadnjih par sedmica, o derbiju bolje da ne pisem kako je igrao ali ovo gore se ne odnosi iskljucivo na njega, naprotiv.
Mislim da Stanoje nije smio da izvede Ricarda iako je planirao. Toliko.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Stanojevic je brat, jedan od nas.

Pustite price zasto nije uradio ovo, ili ono.
Zasto je taktika onakva, ili ovakva.

Sto se mene tice, zauvek treba da ostane u Partizanu. Ono ne moze da se odglumi, cista grobarska emocija. Dok je pricao, kod mene je prevod isao kao jebem vam mater cigansku, prljavu, nakaradnu...tako sam ga ja shvatio. Svaka mu cast.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Рикардо ако нема никакав проблем са мишићима и слично може да игра сваку утакмицу свих 90 мин. То је позиција која не захтева толику потрошњу као рецимо крилне позиције где треба већу пажњу обратити на ротаицју играча током сезоне. Зато су он Саничанин и Вујачић играчи који су највише одиграли минута ове сезоне - https://www.transfermarkt.com/fk-partizan-belgrad/leistungsdaten/verein/669
Мада тренер је још на старту сезоне рекао да играче не ротира због умора него да би сви остали у фокусу али обрни окрени сведе се на исто.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Али само зато што се Миљкон повредио на старту сезоне. Миљковић је добио поверење у набитнијм мечевима - против Санта Кларе, цигана, Анортозиса...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
346
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Izvinjenje za 2 posta zaredom, moze neko da pojasni situaciju u vezi Isaka ne Sabanovica :) , prema TransferMarketu pise da je posudjen igrac do 31/12/21 zar nije potpisao na 3 godine ili to stupa na snagu poslije?
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Bravo ekipo
Imao sam utisak da smo mogli onoliko golova koliko nam treba
Ako ste odmarali drugo poluvreme
Klupu bas i nemamo trenutno
Ovi sto su usli , tja , trebali su bolje
U svakom slucaju rutinski odradjeno
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Рикардо ако нема никакав проблем са мишићима и слично може да игра сваку утакмицу свих 90 мин. То је позиција која не захтева толику потрошњу као рецимо крилне позиције где треба већу пажњу обратити на ротаицју играча током сезоне.
Ne znam gde si čuo ovo ali špic je daleko najteža pozicija u timu. Konstantno si ili u šprintu ili u duelu. Još se u modernom fudbalu vraćaju da brane prekid. Biće da je nešto drugo u pitanju zašto igra 90 minuta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top