Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Ovo je bilo lagano, moze se reci i ocekivano rutinski odradjen posao , iako istini za volju imali su gosti par opasnih napada na 0-0.
Sada slede dva meca sa Gentom koji su maltene mecevi 1/16 finala, jer ko tu uzme vise bodova odnosno bude bolji u dvomecu uzima prvo mjesto. Nama bi bilo ok da uzmemo isto bodova jer imamo bolju gol razliku a i pobjedili smo Kiprane tamo.
Mada poznajuci Belgijance, treba odigrati cvrsto, takticki zrelo i da ekipa istrcindonro 90+minuta i siguran sam da mozemo uzet 4 boda u dva meca, ko zna mozda i svih 6 ali da ne preterujemo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.426
Локација
Žrnov
Igra blagi užas sinoć... toliko netačnih pasova (od Zdjelara, na primer - posle one poprečne lopte na početku kao da je bio izgubio sigurnost, što je trajalo nekih 20ak minuta sigurno). Menig je nekako previše brz za naše igrače, to mi je generalni utisak što se njega tiče. Idealno bi bilo da se ostali ubrzaju pre njemu, da se on ne uspori.
Lazar - klasa!

Najpozitivnije od sinoć je poseta na jugu. Da je sreće, da tamo ne bude nikog.
Klinci na severu izdominirali, očitali lekciju iz posete po kiši zapadu. Istok malo ispod standardnog broja.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Nadam se da je onaj momak iz Flore kojeg je odvezla hitna pomoć dobro i to mi je najbitnije za večeras.

Ono preganjanje sa hitnom pomoći hoće li se konačno ,,upaliti,, taj auto i doći po čoveka kojem možda život visi o koncu je slika i prilika naše države, ali i naše narodne bahatosti, neorganizovanosti, nediscipline i nekulture. Sve se pravi pro forme ili zarad nečijih interesa a suština je go kurac. Vlada neznanje, nestručnost, glupost. Kako da se vratiš na utakmicu posle toga.

Pre početka utakmice je poseta izgledala sramotno, ali se posle, vremenom, JNA pristojno popunio...za naše neke uslove...

Погледајте прилог 14106

Погледајте прилог 14107

Momci su zalsužili više gledalaca...ali su posle i ovi što su došli zaslužili bolju igru i neke bolje fudbalere, ali...

E vidiš, meni je baš potrebno tih ,,10-1,, pa da se osetim kako treba, i ne mislim da bi to bila lažna slika...
Momcima i treneru čestitke na evropskoj pobedi i bodovima, te uspešnoj ,,poteri,, za tri ovogodišnja trofeja, ali...

...moje shvatanje fudbala je daleko iznad ovog što sam gledao večeras, ja fudbalski razmišljam najmanje tri puta brže od velike većine naših igrača...ne radi se tu uopšte o nekoj jurnjavi kad joj vreme nije ili zamaranju igrača pred bitne utakmice (a koja to utakmica pa nije bitna, to u mojoj glavi ne postoji)...uostalom, jedini koji vapi za odmorom je Riki koji ćopa na poluvremenu, ali je opet ,,riljao,, svih 90 minuta (Stanoje ga izveo tek u nadoknadi vremena)...

Radi se o tome da mnogi naši igrači slabo misle, pogrešno se kreću, pogrešno igraju, ne mogu, ne znaju...

Ogroman je generacijski jaz između mene i nekih mlađih od mene, evo, gledao sam i slušao čoveka na tribini, znatno stariji od mene, u svakoj situaciji smo ISTO videli gde i kada lopta mora (znatno brže!) da ide...
On viče, nervira se...

Ovi mlađi oko njega, njima sve to sasvim o.k. oni na bolje nisu ni navikli...
Džabe ja postavljam na Forum one klipove o Brazilcima i brazilskim potezima u fudbalu...
Nema na terenu onih koji bi to znali da izvedu.
Šta to?
Pa ne znaju da izvedu ni ono najosnovnije.

Nije mi namera da vređam nekoga, ali jednostavno, bez uvrede, ja sam na nekom drugom nivou kada je fudbal u pitanju.
Ili možda u nekoj prošlosti...ali ja da sebe menjam pod stare dane - ne ide.

p.s.
Da me neko ne upita zašto sad tražim dlaku u jajetu, i što se javljam samo da kritikujem, i što se nisam javio posle one prošle savršene utakmice - nisam se tad javio samo zato što je nisam ni gledao - u to vreme sam rintao na poslu i to bolestan i sa temperaturom...
Da, ti si navikao na fljamurtari, na videoton, na... gomile godina bez evrope...
Cuj, "visi nivo fidbala"... ako je i od tebe MNOGO JE
Kad iz proslosti pamtis samo dobre stvari a zaboravljas gomile losih onda to izgleda ovako kako ti pricas... zsto i volis igrace koji naprave jedan dobar potez a ne zanimate sto su nspravili i 10 losih...
Mladji sam od tebe, ne puno, tako da pamtim i ja sto sta, tako da... spocitavanje mladjima da ne znaju za bolje je pa tek "zanimljivo"... ponasas se tipicno za one ljude "e u moje vreme je bilo sve bolje..."
E pa nije, nesto jeste ali mnogo toga i nije. Probaj da ne budes toliko ostrasceni starac kad nije po tvom, jer nisi bas toliko mator, stvarno nema smisla
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bukvalno smo uglavnom prolazili 2 ili 3 kola u proseku pre grupnih faza. Drugo je vreme. Ne može da se poredi taj i ovaj fudbal. Treba uživati sada. Lako smo mogli u neku 10 puta jaču grupu. Nama se odvratne kf kompenzovale sa Anortozisom i Florom. Idemo do kraja sad!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Нисмо сви матори! :D

Al smo zato budale :D

Ja sam iskreno očekivao bar 10.000 ljudi, ono je naša sramota sa posetom. Kolektivna sramota Partizanovih navijača bez izgovora. U trenutku kad treba da nas je što više na stadionu, da se da podrška timu koji melje sve pred sobom mi smo zakazali. I onda da pričamo zašto su igrači igrali sa pola gasa, ma ajte molim vas.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
819
Reaction score
4.328
Локација
Beograd
Neminovno je bilo da u nekom trenutku odigramo slabije, nerealno je ocekivati da svaki mec bude kao onaj protiv Spartaka. To koliko smo ozbiljna ekipa pokazuje cinjenica da smo cak i u takvim okolnostima lagano i bez nekog stresa dosli do pobede. Flora je igracki gledano nivo sredine tabele linglonga, ali su stabilna ekipa u kojoj se pametno radi i koja ima sistem za razliku od seljackih ekipa iz nase lige, i samim tim su mogli opasan problem da nam naprave.
Jedina ozbiljna zamerka koju imam je na to sto je Rikardo odigrao opet skoro ceo mec, neodrzivo je ovo da nikad ne izlazi iz igre, u nekom trenutku mora da pocne da ga menja i na 2 gola razlike.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Neki igraci imaju debelo velik kredit kod Stanoja.

Lakše je kritikovati dok se pobeđuje. Ispašće da imam nešto protiv dečka ali Vujačić svaku utakmicu ozbiljno kiksa. Juče je uz levu aut liniju na sredini terena imao pogrešan pas, posle kog je usledila kontra i onaj pokušaj loba golmana.
Potom imao je dva nerezonska pasa kroz sredinu gde su takođe usledile kontre, sećam se takođe jednog paničnog ispucavanja lopte, a oko njega žive duše nema.

To će ekipe poput Genta pretvoriti u barem 1 gol. Baš mu je kritična igra po zemlji, prevelik kredit ima kod Stanojevića.

Sredina terena nije postojala juče u prvom poluvremenu. Čim Zdjelar ne igra (da li zbog povrede ili kao juče jer nije ušao glavom na utakmicu) mi imamo veliki problem.

Pohvale Lazaru Markoviću na odlično odigranoj utakmici. Otaljali smo utakmicu sa toliko snage koliko nam je trebalo da dobijemo. Juče sam bio besan što nismo išli po još ali kad staneš na loptu i ubaciš u jednačinu loš teren i Napredak u nedelji, dobro je ovo. Teraj dalje, protiv Genta na pobedu.
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ali Joja brat... uzmem i gledam samo njega od 56 do recimo 59 minuta. On ne zna gde je. Trčkara non stop, 10 metara od najbližeg protivničkog igrača, izgubljen u vremenu i prostoru. Ni pas da da, ni loptu da uzme, ni da blokira nekog... bukvalno kao neškolovan igrač kog staviš među profesionalce.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Lakše je kritikovati dok se pobeđuje. Ispašće da imam nešto protiv dečka ali Vujačić svaku utakmicu ozbiljno kiksa. Juče je uz levu aut liniju na sredini terena imao pogrešan pas, posle kog je usledila kontra i onaj pokušaj loba golmana.
Potom imao je dva nerezonska pasa kroz sredinu gde su takođe usledile kontre, sećam se takođe jednog paničnog ispucavanja lopte, a oko njega žive duše nema.

To će ekipe poput Genta pretvoriti u barem 1 gol. Baš mu je kritična igra po zemlji, prevelik kredit ima kod Stanojevića.

Sredina terena nije postojala juče u prvom poluvremenu. Čim Zdjelar ne igra (da li zbog povrede ili kao juče jer nije ušao glavom na utakmicu) mi imamo veliki problem.

Pohvale Lazaru Markoviću na odlično odigranoj utakmici. Otaljali smo utakmicu sa toliko snage koliko nam je trebalo da dobijemo. Juče sam bio besan što nismo išli po još ali kad staneš na loptu i ubaciš u jednačinu loš teren i Napredak u nedelji, dobro je ovo. Teraj dalje, protiv Genta na pobedu.
Ma ja se plašim izdanja protiv Genta.A taj dvomeč odlučuje dal ćemo imati ni manje ni više nego direktnog prestavnika u LŠ.
Ali svakako je MIletić jedan nivo iznad sadašnjih štopera i što se tiče pasa a naročito procene leta lopte, na dubinskim loptama se sudaraju, jasno kažeš moja, ja, javiš se da ideš na loptu a ne da se sudaraš ili da je mašiš kao prvi gol u Portugaliji.
Pitanje je i Menig kakav je, pitanje je dal pravi razliku, on igra odbranu, vraća se stalno ispred našeg gola al je čovek je zadužen da igra napred, a on to ne radi dobro, u derbiju je upropastio 2 kontre.
Izgleda se i Pantić vraća u svoj mode, on je po stručnom štabu planiran kao zamena Sumi, još marta meseca, to je lepo jedan od administratora, inače veoma stručan, detaljno objasnio u ranijim postovima.
Što implicira da oni uopšte ne misle na budućnost kluba i igračkog sastava.
Nije Zdjelar bio loš, on je pogrešio onaj paralelni pas na početku, posle se malo popravio, tu je bio problem što Vujacic uopšte ne zna da igra levog štopera, pa smo išli sve na desnu stranu a ovamo su Obradović i Menig u suštini statirali.
Šćekić koji je u životnoj formi mora da igra pre Jojica, i tu nema nikakva priča ali se to neće desiti.
Ipak odlaskom Sume, isterivanjem najboljeg igrača, stvorili su se uslovi da Zeka produži ugovor sa klubom.
I zato je Šćekić koji je za dva koplja popravio svoj pas unapred izvan sastava a to neigranje će uticati na njegovu formu i to se već primećuje, ulaskom na derbiju i u drugim utakmicama se oseća pad u njegovoj formi.
I težak teren je uticao na igru, al mene najviše brine izostanak Milovanovića iz bilo koje priče u timu.
Umesto na 4-0 da se dete uvede, ili Baždar, mi uvodimo igrače koji su na kraju karijere a svi znamo sa kojom lakoćom je mali Milovanović pogađao u pripremnom periodu.
Ovakvi rezultati su bili idealni da nam ti klinci sazru i da već naredne sezone nose vodeću ulogu u klubu.Posle priprema sam mislio da će zaista ta deca igrati, svi smo bili srećni u vezi toga, samo je Terzić dobio šansu.
Ja stojim iza prognoze da imamo 5 pobeda u ovoj grupi.To se nije promenilo iako se bojim dvomeča sa Gentom.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Lakše je kritikovati dok se pobeđuje. Ispašće da imam nešto protiv dečka ali Vujačić svaku utakmicu ozbiljno kiksa. Juče je uz levu aut liniju na sredini terena imao pogrešan pas, posle kog je usledila kontra i onaj pokušaj loba golmana.
Potom imao je dva nerezonska pasa kroz sredinu gde su takođe usledile kontre, sećam se takođe jednog paničnog ispucavanja lopte, a oko njega žive duše nema.

To će ekipe poput Genta pretvoriti u barem 1 gol. Baš mu je kritična igra po zemlji, prevelik kredit ima kod Stanojevića.

Sredina terena nije postojala juče u prvom poluvremenu. Čim Zdjelar ne igra (da li zbog povrede ili kao juče jer nije ušao glavom na utakmicu) mi imamo veliki problem.

Pohvale Lazaru Markoviću na odlično odigranoj utakmici. Otaljali smo utakmicu sa toliko snage koliko nam je trebalo da dobijemo. Juče sam bio besan što nismo išli po još ali kad staneš na loptu i ubaciš u jednačinu loš teren i Napredak u nedelji, dobro je ovo. Teraj dalje, protiv Genta na pobedu.


Ja nisam apostrofirao nikoga a posebno ne Vujacica.
Momak je dosao za bagatelu a za bagatelu i igra , sva ocekivanja je prevazisao.

Ima tu igraca koji su najplaceniji , a vec godinu i po dana ne pokazuju ama bas nista.
Na njih sam mislio kada sam rekao da imaju kredit kod Stanoja.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Mislim da je vreme igranja za bagatelu odavno prošlo, na našu žalost.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Smeši se odlična sezona što se tiče i klupskog i nacionalnog koefijenta.
Trenutno smo na 59. poziciji kao klub u Evropi sa 21.5 bodova.Prestigli smo Astanu, Molde, Genk, Az, Sprtak i td.
Pobeda nam daje 2 a nerešeno 1 bod.Prvo mesto u grupi donosi 2 a drugo 1 bonus poen.
Ove sezone Partizan može da ode na 10+ bodova i da više nikad ne strahujemo oko pitanja nosioca u kvalifikacijama.
Što se tiče nacionalnog, Srbija je u poziciji da napadne direktno mesto u ligi šampiona.To je pozicija 11.
Šta je potrebno?
Da budemo bolji od Ukrajinaca, Škota ili Rusa a da nas ne prestignu Belgijanci.
Zato je važno da Partizan bude ispred Genta.A ako Ukrajinci, Škoti i Rusi nastave sa lošim rezultatima, onda i Belgija i Srbija ima da ih prestignu, što je sada i realno.
Evo tabele:
9.Russia 31.682 3/ 5(+0.382)
10.Scotland 31.300 2/ 5
11.Ukraine 30.600 3/ 5(-0.700)
12.Serbia 28.875 2/ 4 (-2.425)
13.Belgium 28.000 4/ 5 (-3.300)
14.Switzerland 26.925 2/ 4 (-4.375)
Treba nam 2.425 da budemo 10. i sigurno direktno mesto u LŠ, a 1.725 bodova za 11. mesto vodi isto u LŠ ako istu osvoji klub koji se preko nacionalnog prvenstva plasira za LŠ, što se uvek desi.
U suštini mi smo na 2 pobede od 11 pozicije, pošto teško da neko od Ukrajinaca uzme bonus bodove a mi ćemo uzeti od 0.750 do 1,5 bonus boda(prvo mesto u LE daje 1. bod za nac. koef. a drugo 0.5, dok u LK prvo mesto daje 0.5 a drugo 0.250.
To 11 mesto donosi šampionu direktno grupe LŠ, drugoplasiranom 2 kolo kv. za ligu šampiona staza nešampiona, osvajači kupa PO LE, a trećeplasiranom Q3 kv. za LK, četvrtoplasiranom Q2 kv. za LK.
Da ne pišem da je ovo zagarantovanih 10,15 miliona eura pre početka sezone.
Jasno je da smo u poziciji da se klub digne iz ovog haosa i finansijski i igrački.
Da li ćemo iskoristiti ovu situaciju koja je izgledna?
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
819
Reaction score
2.755
Локација
.
Al smo zato budale :D

Ja sam iskreno očekivao bar 10.000 ljudi, ono je naša sramota sa posetom. Kolektivna sramota Partizanovih navijača bez izgovora. U trenutku kad treba da nas je što više na stadionu, da se da podrška timu koji melje sve pred sobom mi smo zakazali. I onda da pričamo zašto su igrači igrali sa pola gasa, ma ajte molim vas.

Ocigledno da kod nas postoje navijaci koji podrzavaju samo kosarkaski klub.
Ne znam kako drugacije da objasnim to da ni na jednoj kosarkaskoj utakmici ne bude ispod 6 hiljada ljudi, a na fudbalskoj 2-3.



Da ne pišem da je ovo zagarantovanih 10,15 miliona eura pre početka sezone.

Sto nama u sustini ne znaci nista, jer bi te pare isparile brzinom svetlosti.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Као на последњој утакмици пред одлазак на Ф4 у Паризу 2010. Тада је била крцата хала...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.477
Reaction score
38.444
...Što se tiče nacionalnog, Srbija je u poziciji da napadne direktno mesto u ligi šampiona.To je pozicija 11...

11 mesto ne garantuje grupnu fazu, ove godine je to bio slučaj, ali sve zavisi od toga da li osvajač LŠ obezbedi mesto u LŠ preko svog prvenstva ili ne. 10. mesto ima zagarantovanu grupnu fazu za šampiona.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
11 mesto ne garantuje grupnu fazu, ove godine je to bio slučaj, ali sve zavisi od toga da li osvajač LŠ obezbedi mesto u LŠ preko svog prvenstva ili ne. 10. mesto ima zagarantovanu grupnu fazu za šampiona.
Kad se desilo da osvajač lige šampiona ne bude među 4 tima u svojoj ligi?Možda jednom u 10. godina je moguć taj scenario.Inače ja sam to i napisao u tekstu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top