Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Preteraste debelo. Rasprava se pretvorila u vredjane. Od mene od sada samo fudbalske stvari, sve ostalo je habanje tastature. Volim Partizan, na klupi mi je podoban onaj koji dobija utakmice u šampionskom stilu, prezime i ime tog čoveka može da bude Kim Chi Woo.


Gent je demolirao Genk u gostima. Ponoviću ono iz analize. Ljudi selektivno igraju u ligi. Biju ove iz vrha kiksnu protiv slabijih.

Za razliku od prošle sezone ove će se boriti za titulu. Nisu oni 12ti tim lige kako su dobro ispinovali mediji već su im trenutna forma i povrede uslovile rotaciju, time i slabije rez. Opet su 3-4-3 odigrali i ovog puta izašli u jačem sastavu nego protiv nas.

Meni je promaklo da igraju derbi sa Genkom pa sam zato bio zbunjen selekcijom protiv nas. Tim pre, uzeli su nam 3 boda a da pritom par standardnih nisu počeli meč.

Obzirom na snagu nas i njih, nadao sam se 4 boda koje bi za mene prestavljala vrhunski rezultat, sad bi sa bodom tamo bio srećan.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Jel mogu da vas zamolim da prestanete da branite Stanojevića od onoga od čega ga niko ne može odbraniti (teranje Moreire i Sume i forsiranje nespremnih ili neukih, ali zato domaćih igrača, izostanak pobede u poslednjim derbijima, kao i nepotrebno forsiranje Rikarda u tolikoj meri da će čovek jednog dana ostati bez nogu)...

A takođe da vas zamolim da prestanite da ga ,,branite,, od ,,napada,, zato jer je konsolidovao ekipu za ,domaćicu, ima 100% pobeda, ušao u LK, proćiće grupu, osvojiće titulu, već je osvajao titule, pobeđivao u derbijima, ušao u LŠ - jer ga za to NIKO NIKAD i ne napada, svi mu priznaju zasluge za to...

Ali to što mu priznajemo neke zasluge ne znači da je ,oslobođen, od kritika, niti da ćemo mu zaboraviti neke ,,poteze,, - ni dobre ni loše...
Uostalom svaki čovek ih ima, pa tako i on...

Ajmo lepo od utakmice do utakmice: kad Partizan pobedi u ,,domaćici,, nek se napiše da je to dobro, kad izgubi u Evropi ili derbiju nek se napiše da je to loše, i šta tu ima da se dalje prepiremo...
Mozda kad ti i tebi slicni prestanete da pisete nesto sto nema ni 5% istine u sebi i da to ponavljate kao papagaji...
Belgijanci su za nas ozbiljna ekipa, ali verujem u pobedu tamo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Za razliku od prošle sezone ove će se boriti za titulu. Nisu oni 12ti tim lige kako su dobro ispinovali mediji već su im trenutna forma i povrede uslovile rotaciju, time i slabije rez. Opet su 3-4-3 odigrali i ovog puta izašli u jačem sastavu nego protiv nas.

Meni je promaklo da igraju derbi sa Genkom pa sam zato bio zbunjen selekcijom protiv nas. Tim pre, uzeli su nam 3 boda a da pritom par standardnih nisu počeli meč.

Obzirom na snagu nas i njih, nadao sam se 4 boda koje bi za mene prestavljala vrhunski rezultat, sad bi sa bodom tamo bio srećan.
Ovo mi je isto palo na pamet.
Mi možemo bolje nego u Beogradu.
Nažalost, djeluje da itekako to mogu i oni.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Jel mogu da vas zamolim da prestanete da branite Stanojevića od onoga od čega ga niko ne može odbraniti (teranje Moreire i Sume i forsiranje nespremnih ili neukih, ali zato domaćih igrača, izostanak pobede u poslednjim derbijima, kao i nepotrebno forsiranje Rikarda u tolikoj meri da će čovek jednog dana ostati bez nogu)...
Mozda kad ti i tebi slicni prestanete da pisete nesto sto nema ni 5% istine u sebi i da to ponavljate kao papagaji...
Evo, prestajem da ponavljam kao papagaj te neke naše bivše nebitne igrače zabavljače na slovo M i S, a fokusiraću se na ove unapređene verzije fudbalera kao što je to npr. Seydouba Pantić, a sad ti meni kaži šta to od ovog ostalog što sam pisao i sad citirao nije istina?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
wow, sad si i duhovit kao... u pokusaju...
niti sam rekao da je M nebitan, a ni S nije bio nebitan ali je bio daleko od toga da bude onoliko bitan koliko je trebalo da bude, posebno ne onoliko koliko se tebi prividjalo...
a to sto ces "sa dozom humora" po milioniti put prozivati jedne te iste igrace i time pravdavati svoje sujetene zablude je samo tvoj problem.
o terenju ovog ili onog i bez trunke dokaza uzimanje toga kao nekakav etalon istine pa tek nema smisla i pokusavati vise oponirati (tvoj ljubimac je jos pre 4 godine trebao da dobije sut u dupe, da smo dovoljno ozbiljan klub i da su treneri bili dovoljno ozbiljni...)
niti jednom igracu koji se korektno ponasa a gine na svakom mecu koliko ume i moze nikad necu reci nista ruzno, dok raznim babovicima, ozegovicima i slicnim (koji igraju svaku petu utalmicu...) koji em ne znaju em su nadobudne somine, naravno da hocu
ovi drugi su tvoji ljubimci, pa ti vidi koliko fudbalskog ta "ljubav" ima u sebi...
PS. o teranju igraca videti pod Dule-gurovic, Dule-Loncar i nauciti nesto iz toga kad jos uvek niste...
 
  • Like
Reactions: Oki

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Све си ти у праву, а ја нисам ништа...

....осим што си у криву да моји љубимци Ожеговић и Бабовић :icon-rolleyes: нису гинули на сваком мечу и коректно се понашали - јесу, јесу, ал' наравно у складу са својим психофизичким карактеристикама... :D

Стефи је додуше некад био малкице нервозан и дрчан у некој свађици са публиком, али шта сад, вређали су и они њега, па жив је човек, није машина па да не одговори...
А Ожегол чак ни то - транспарент против њега, пљување на форуму, а он ништа...

Шта ћеш, има нас разних... :D
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
wow, sad si i duhovit kao... u pokusaju...
niti sam rekao da je M nebitan, a ni S nije bio nebitan ali je bio daleko od toga da bude onoliko bitan koliko je trebalo da bude, posebno ne onoliko koliko se tebi prividjalo...
a to sto ces "sa dozom humora" po milioniti put prozivati jedne te iste igrace i time pravdavati svoje sujetene zablude je samo tvoj problem.
o terenju ovog ili onog i bez trunke dokaza uzimanje toga kao nekakav etalon istine pa tek nema smisla i pokusavati vise oponirati (tvoj ljubimac je jos pre 4 godine trebao da dobije sut u dupe, da smo dovoljno ozbiljan klub i da su treneri bili dovoljno ozbiljni...)
niti jednom igracu koji se korektno ponasa a gine na svakom mecu koliko ume i moze nikad necu reci nista ruzno, dok raznim babovicima, ozegovicima i slicnim (koji igraju svaku petu utalmicu...) koji em ne znaju em su nadobudne somine, naravno da hocu
ovi drugi su tvoji ljubimci, pa ti vidi koliko fudbalskog ta "ljubav" ima u sebi...
PS. o teranju igraca videti pod Dule-gurovic, Dule-Loncar i nauciti nesto iz toga kad jos uvek niste...

Iako nije meni lično upućeno. Al nije ni preko pp prepiska, pa da drugi nemaju uvid.
Oko prvog dela, gde se spominju neki dokazi.
Dokazi, za šta?
Dokazi da je oterao (medju više njih) i Moreiru i Sumu?
Ne znam šta treba dostaviti medju dokaze, ukoliko imaš izjavu od strane Moreire, kako je planirao da zavrsi karijeru u klubu. Kako je toliko zavoleo klub da je planirao da ostane da živi u Beogradu. Da mu klinac igra u mladjim kategorijama Partizana.
Pa, onda imaš krajnje jasno, koncizno.. Šta i kako. Il bolje reći, ko ga je oterao.
Za Sumu dokazi?
Suma je izašao sa svojom stranom priče oko aktuelnih dešavanja u vezi njega.
Jasno i precizno je rekao da sve što o njemu priča.. Pa doslovce imenom i prezimenom, aktuelni trener, je.. Laž.
Pa da ne širimo bez potrebe, nije baš ni toliko davno bilo, pa da mora da se podsećamo.
Da je laž, da je ostavio pasoš iza kreveta (da nije smešno, bilo bi tužno).
Da se na vreme javio i vratio za odlazak na pripreme.
Da je laž da je bio povredjen. Da su to i lekari sami rekli. Još niz drugih stvari.
A, istina je da to niko činjenicama demantovao nije. Jednostavno, na sve prethodno rečeno, usledio je završni čin, nečega dugo pripremanog. I Suma je, oteran.
U stvari ima ovde zanimljivih "teorija". Koje ono, pročitaš, nasmeješ se i.. Šta reći.
"Suma namerno iscenirao proterivanje od strane Stanojevića". Nije njega Stanojević oterao. Ne, to je on sam želeo. I slične gluposti.
Pa se to potkrepljuje time što je nedugo nakon teranja, potpisao nov ugovor.
I šta reći na ovu teoriju, a ne nasmejati se.
Da nisu drugi odmah iskoristili situaciju i angažovali ga. Bila bi priča. Da je dobar, igrao bi negde, ovako ga niko neće.
Ne, ovako.. Suma sam sebe oterao, Moreira.. Ne mogu sa sigurnošću napisati. Al mislim da je bilo i toga. Da je otišao, jer je bio "depresivan". I svakojake gluposti.
Šta je problem reći istinu.
Stanojević ima grupu igrača koje protežira. Otvara im prostora, (teranjem drugih). I to je to. Nekome se ti njegovi postupci svidjaju, nalaze opravdanja. Neko nema i ne može imati razumevanja. Kako za teranje u datom trenutku najboljih igrača u timu. Tako i protežiranja nekih koji igraju. Moj lični utisak. Samo i isključivo jer su Stanojevići miljenici. "Suma ne igra, jer nije prošao pripreme" A, Miletić jeste prošao pripreme?

Prosto me strah kada se spomene doselekcija, koga sada može da iskopa od svojih miljenika. Doduše verovatno i teško bilo koga. Jer da bi doveo desnog beka, morao bi da skloni svoju vedetu Miljkovića. Da dovede igrača sredine terena, mora da skloni Jojića. Da dovede odbrambenog, morao bi skloniti Sanićanina. I tako redom. Doveo više čovek, ceo jedan tim igrača po svom ukusu.

E, sad deo zbog kog i osetih potrebu da prokomentarišem.
Jel si ti to upravo uporedio Stanojevića sa legendom Partizana, kao što je Dule Vujošević?
Napravio si paralelu i poredjenje, u isti koš u istu ravan (makar i u poruci), stavio jednog Duleta Vujoševića sa... Stanojevićem?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.972
Локација
Žrnov
Slažem se. Sve što su Suma kaže je nepobitna istina, krvlju uklesana.
Dajte više da prestanemo sa tim.
Pa čak i da je sve tako kako tvrdite tj što Suma tvrdi - sto puta sam rekla i ponoviću - TRENER SNOSI ODGOVORNOST ZA REZULTATE.
Da li ovaj tim ima REZULTATE i nakon njegovog odlaska? Ima.
Meni lično više nedostaje Asano. Mislim da bi njegovi kvaliteti više doprineli Paritizanu nego Sumini. Ali to je moje mišljenje.
Eto, titulu nećemo osvojiti, pa će biti prilike da se "opljune", dajte strpite se još par meseci. Tada ćete imati mnogo jaču argumentaciju od rekla-kazala.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Iako nije meni lično upućeno. Al nije ni preko pp prepiska, pa da drugi nemaju uvid.
Oko prvog dela, gde se spominju neki dokazi.
Dokazi, za šta?
Dokazi da je oterao (medju više njih) i Moreiru i Sumu?
Ne znam šta treba dostaviti medju dokaze, ukoliko imaš izjavu od strane Moreire, kako je planirao da zavrsi karijeru u klubu. Kako je toliko zavoleo klub da je planirao da ostane da živi u Beogradu. Da mu klinac igra u mladjim kategorijama Partizana.
Pa, onda imaš krajnje jasno, koncizno.. Šta i kako. Il bolje reći, ko ga je oterao.
Za Sumu dokazi?
Suma je izašao sa svojom stranom priče oko aktuelnih dešavanja u vezi njega.
Jasno i precizno je rekao da sve što o njemu priča.. Pa doslovce imenom i prezimenom, aktuelni trener, je.. Laž.
Pa da ne širimo bez potrebe, nije baš ni toliko davno bilo, pa da mora da se podsećamo.
Da je laž, da je ostavio pasoš iza kreveta (da nije smešno, bilo bi tužno).
Da se na vreme javio i vratio za odlazak na pripreme.
Da je laž da je bio povredjen. Da su to i lekari sami rekli. Još niz drugih stvari.
A, istina je da to niko činjenicama demantovao nije. Jednostavno, na sve prethodno rečeno, usledio je završni čin, nečega dugo pripremanog. I Suma je, oteran.
U stvari ima ovde zanimljivih "teorija". Koje ono, pročitaš, nasmeješ se i.. Šta reći.
"Suma namerno iscenirao proterivanje od strane Stanojevića". Nije njega Stanojević oterao. Ne, to je on sam želeo. I slične gluposti.
Pa se to potkrepljuje time što je nedugo nakon teranja, potpisao nov ugovor.
I šta reći na ovu teoriju, a ne nasmejati se.
Da nisu drugi odmah iskoristili situaciju i angažovali ga. Bila bi priča. Da je dobar, igrao bi negde, ovako ga niko neće.
Ne, ovako.. Suma sam sebe oterao, Moreira.. Ne mogu sa sigurnošću napisati. Al mislim da je bilo i toga. Da je otišao, jer je bio "depresivan". I svakojake gluposti.
Šta je problem reći istinu.
Stanojević ima grupu igrača koje protežira. Otvara im prostora, (teranjem drugih). I to je to. Nekome se ti njegovi postupci svidjaju, nalaze opravdanja. Neko nema i ne može imati razumevanja. Kako za teranje u datom trenutku najboljih igrača u timu. Tako i protežiranja nekih koji igraju. Moj lični utisak. Samo i isključivo jer su Stanojevići miljenici. "Suma ne igra, jer nije prošao pripreme" A, Miletić jeste prošao pripreme?

Prosto me strah kada se spomene doselekcija, koga sada može da iskopa od svojih miljenika. Doduše verovatno i teško bilo koga. Jer da bi doveo desnog beka, morao bi da skloni svoju vedetu Miljkovića. Da dovede igrača sredine terena, mora da skloni Jojića. Da dovede odbrambenog, morao bi skloniti Sanićanina. I tako redom. Doveo više čovek, ceo jedan tim igrača po svom ukusu.

E, sad deo zbog kog i osetih potrebu da prokomentarišem.
Jel si ti to upravo uporedio Stanojevića sa legendom Partizana, kao što je Dule Vujošević?
Napravio si paralelu i poredjenje, u isti koš u istu ravan (makar i u poruci), stavio jednog Duleta Vujoševića sa... Stanojevićem?
Ok tebi je Sumina izjava sveto pismo... veruj u sta hoces, kao i to da je takav igrac odmah nasao angazman jer je trazen, doduse u kuvajtu... toliko dobar da ga ovi nasi slepci za 4 godine ne uvalise nikome... a da arapima al za malo...
Tvoje pravo da verujes kome hoces, ja verujem svojim ocima a ne necijem rekla kazala...
I ne razumem cemu otvaranje opet ove teme? Sta zelite da dokazete? Neverovatno koliko nas narod voli da veruje u teorije zavere...
APSOLUTNA PODRSKA Stanojevicu (najboljem treneru kog smo imali u 21. veku) i igracima!!!
PS. @Goran Tomic, o tome ti i pricam, uzalud ti gledas tolike utakmice kad ne umes (ili neces) da vidis ponasanje ozegovica, babovica... u igri NE PREMA TRIBINAMA, ali uzalud je jbga...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Eto, titulu nećemo osvojiti, pa će biti prilike da se "opljune", dajte strpite se još par meseci.
A ko je rekao da titulu nećemo osvojiti?

Na stranu stvari oko kojih se ne slažemo, ali zašto je pljuvanje reći ono što niko ne može da ospori: za evropske utakmice Jojić je spor, Nathu su fizikalije u opadanju, Šćekić i Zdjelar u paru otupljuju našu ofanzivu, Rikardo je preopterećen jer nema pravu zamenu, štoperi nisu evropskog kalibra, itd...to su neke fudbalske stvari a ne lični animozitet ili rekla-kazala...
E sad ako na temi o fudbalu ne treba da pišemo o fudbalu, timu, onom ko je taj tim sastavio i vodi ga...ja ne znam šta onda da pišemo?

Ponavljam: za evropske utakmice (i derbi) potrebno je nešto drugačije nego za ,,obične,, domaće utakmice.
Ali, titula se ne osvaja u evropskim utakmicama nego u domaćim (i plus derbi, koji je jako bitan, ali i koji može, ali i ne mora da odluči prvaka.)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.972
Локација
Žrnov
Evo, ja kažem da titulu osvojiti nećemo (iako se naravno iskreno nadam da grešim, veruj mi! i nadam se posledenjeg momenta).

Nemam ja ništa protiv kritikovanja Stanojevića. Po meni je on glavni krivac što smo izgubili protiv Genta, upravo zato što tog sporog Jojića nije stavio od starta.
Ja pričam o prežvakavanju jedne te iste teme po sto puta, bilo da se "napada" ili "brani" Stanojević - Suma, Moreira itd itd...
O fudbalu i treba da se priča i piše, naravno.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
@JasminaT

Istog sam razmišljanja što se titule tiče. Da bismo to ostvarili trebali bismo da imamo znatno kvalitetniji tim i igru od egipćana, a, bojim se, da to nemamo. Znamo svi u kakvom okruženju živimo i na šta su sve spremni. Opet, iskreno se nadam da nismo u pravu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.381
Локација
Kipar
Prosto je neverovatno sa kolikom dozom iskljucivosti, neumerenosti I ostrascenosti kritikujemo igrace I trenera.
A oni su najmanje krivi za stanje u kom se klub nalazi godinama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Nemam ja ništa protiv kritikovanja Stanojevića. Po meni je on glavni krivac što smo izgubili protiv Genta, upravo zato što tog sporog Jojića nije stavio od starta.
Ja pričam o prežvakavanju jedne te iste teme po sto puta, bilo da se "napada" ili "brani" Stanojević - Suma, Moreira itd itd...
O fudbalu i treba da se priča i piše, naravno.
Da je stavio sporog Jojića, a mi izgubili utakmicu, onda bi neki rekli, što nije stavio Zdjelara i Šćekića zajedno pa da je ne izgubimo...

Jednostavno, u veznom redu imamo igrače koji ovako kad ih pogledaš pojedinačno...imaju neke vrline ( i puno mana), ali kad ih zajedno ,,sastaviš,, na terenu u nekoj jakoj utakmici, i kako god da ih sastaviš, njihovo ,,uklapanje,, samo pojačava njihove mane...
Nigde brzine koja je bila neophodna i u prošlom veku, a kamoli sada pa da bi se igrao normalan fudbal.

Kad osvojimo loptu ispred našeg gola ili negde oko sredine, ni Zdjelar ni Šćekić nisu tip igrača koji može brzo da je ,,doturi,, do Natha koji je ispred njih.
Ako Jojić igra umesto jednog od njih dvojice, em je defanzivno puno slabiji od njih, em je i on spor kako u tom protoku lopte, a da ne govorim da ni on nikoga ne može ni da stigne niti da ikome pobegne.
Ali hajde da kažemo (teorijski), Zdjelar je pozadi uzeo loptu, odmah je dugim pasom poslao do Natha, imamo priliku za dobru kontru...i odmah jedno 2-3 problema: Natho nema tu brzinu da može da istrči tu kontru, Šćekić je nema da mu se pridruži da odigraju nešto, a i Zeka da igra umesto nekog - kao što rekosmo, spor je...
I da kažemo, ajde, Natho nije brz, ali je tehničar i kapira ovu igru, odmah je poslao dugi pas do Markeca ili Živkovića, ali...Markec čeka Žileta da odigraju nešto, ovog nema, ili, ako je lopta došla njemu a ne Markecu...on razmišlja šta mu je juče Stanoje crtao po tabli, sme li da ode napred ili ne - dok se seti proš'o voz...ništa od kontre.

Zbog naše sporosti u veznom redu, kako u razmišljanju i odigravanju, kao i zbog straha od ofanzive da ne bismo primili gol iz kontre, često su naši igrači udaljeni jedan od drugog po 25 metara i nije čudo da ne možemo ništa da odigramo, dok se mi ,,skupimo,, taj Gent već ,,ubacio,, u petu brzinu i pobegao nam...
I, ko će da ih stigne? Natho? Zeka? Šćeka? Kako?
Može Zdjelar da stigne nekog, to da...ali ne može čovek sve sam da stigne.
Dakle vezni red ne stiže da pomaže koliko treba odbrani, ne uspeva da uposli napad...

Opet, u odbrani imamo jedne probleme, u napadu druge...

U vezi možemo da Natha zamenimo Jojićem ili Markecom ili Pantićem...ali šta time dobijamo a šta gubimo?
Zeka može da pretrči 23 kilometra, ali nisam siguran da ima bolji pas i smisao za igru od Natha.
Markec je nekako...mekan brate...kako on da ,,drži,, sredinu?!
Pantić...mlađi od Natha jeste, nije sporno, zna nešto i od fudbala, ali...iako verovatno fizički ali ne i misaono brži od Natha i Zeke - nije igrač koji ,,pravi razliku,, na velikim utakmicama - sad će neko da mi kaže da je asistirao za neki gol, i pogodio onu neku prečku, ali brate, premalo je to pa da mogu da verujem u njega da može i nešto više od toga...

Da pišem o ovima pozadi...Pop je dokazao da nije tremaroš iako jeste linijaš, bekovi ko bekovi, štoperi ko štoperi...niko vrhunski pozadi, a napred...Riki svakako zna šta treba da se radi, Markec ponekad proradi, ali Holender, Lutovac, Jović...Terzić je još uvek mlad, varira, Menig u derbiju i protiv Genta pogubljen...

Eto, probao sam da napišem nešto ,,fudbalski,, a ne ,,polemički,,...iako, naravno, ima ponavljanja...

Ali čitajući teme o KK Partizanu gde su forumaši dosad jedno 44583 puta tražili startnog ,,centra,, za KK i savetovali Željku da ga dovede - možda nismo samo mi ,,fudbalisti,, oni koji ovde stalno vrte i ponavljaju jedno te isto...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Slažem se. Sve što su Suma kaže je nepobitna istina, krvlju uklesana.
Dajte više da prestanemo sa tim.
Pa čak i da je sve tako kako tvrdite tj što Suma tvrdi - sto puta sam rekla i ponoviću - TRENER SNOSI ODGOVORNOST ZA REZULTATE.
Da li ovaj tim ima REZULTATE i nakon njegovog odlaska? Ima.
Meni lično više nedostaje Asano. Mislim da bi njegovi kvaliteti više doprineli Paritizanu nego Sumini. Ali to je moje mišljenje.
Eto, titulu nećemo osvojiti, pa će biti prilike da se "opljune", dajte strpite se još par meseci. Tada ćete imati mnogo jaču argumentaciju od rekla-kazala.

U većem delu oko prethodnog se slažem sa tobom.
I sam sam u jednom od svojih prethodnih postova napisao nešto slično.
Rasformirao jedan tim, oformio totalno drugi, po svom ukusu i nahodjenju.
Rezultate.. Šta god ja lično mislio o njemu. Rezultate, nije da nema. Za sada ga ti rezultati donekle i pokrivaju.
Al u svakom slučaju, odgovornost, kako za trenutne nazovi uspehe. Tako i za eventualne neuspehe, je na plećima tog Stanojevića i uprave koja ga podržava.
Osvojimo domaće prvenstvo. U Evropi ne ispadnemo na prvom jacem protivniku. Svaka cast, skidam kapu.
Moje mišljenje o njemu kao personi se nece promeniti. Al bi me on svojim rezultatima demantovao.
Dobije sve manje utakmice, izgubi svaki naredni derbi, ponovo budemo iza cigosa.
Pa o čemu bi dalje trebali polemisati.

Za ovo moje dalje komentarisanje u vezi tog Stanojevića, sam sam kriv. Svestan sam da trebam da iskuliram pokusaj poredjenja Stanojevića sa Duletom Vujoševićem.
Onda komentare tipa "Suma sam hteo, želeo.. Kuvajt i slično. Moreira.."
Ne znam samo koje to timove iz lige petice ima u svom CV-iju aktuelni nam trener?
Kina, Saudijska Arabija..
A, da.. Njemu mentori bili "dvoje najboljih trenera sveta"
Sad ako krenem da nabrajam, nigde kraja.
Ali, zaista do kraja sezone, potrudiću se da ne dozvolim sebi da ijednu jedinu reč napišem o tom Stanojeviću.
Iz sveg srca navijam da me taj Stanojević daljim rezultatima demantuje. Da Partizan osvoji duplu krunu, pobedi Gent, dogura što dalje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Boljih opcija od Stanojevića ima, problem je što nijedna od njih neće da dođe. Zašto je to tako, to je isključivo pitanje za upravu koja je aktuelnom treneru ostavila set problema koje je delom ispeglao, delom ostavio u istom stanju ili pogoršao.
Previše se lako ovde bacala kritika s obe strane, i na one koji brane Stanoja i one koji žele da mu vide leđa.
Rezultati mu trenutno idu u prilog takvi kakvi jesu, da vidimo do polusezone šta i kako pa onda da procenimo.
Ako bude dobio u Belgiji, da li će biti ikakvog izvinjenja? Naravno da ne.
Da li bi trebalo da bude ikakvog slavlja ako prođemo grupu? Apsolutno ne.
Da li tim igra dobro u nekim aspektima? Igra.
Da li su neki segmenti igre jezivi? Svakako.
Fali ovde malo uravnoteženosti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top