Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Dajte da batalimo sve osim domaceg prvenstva. Plasim se da ovakva prilika da se regularno odigra sezona nece postojati nakon prolecnih izbora, tako da nam je ovo sansa da uzmemo titulu posle par godina lopovluka, kao i da dokazemo da smo zivi.
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Nemam vremena da citam ranije komentare, ali gdje su oni koji su hvali Meniga posle obicnog pasa, posle ulaska na teren? Takvim samo pitanje, sta je on uradio do sada u nasem klubu?
Bicemo prvaci u inat svima.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jako loša utakmica, sve se namestilo onako kako ne treba.
Nikada nisam igrače pljuvao zbog promašenog penala, pogotovo neću Rikarda, koji nosi ovaj tim na leđima.
Momcima treba odmor, pa da se nastavi dalje, i dalje smo prvi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Stanojević mora da prestane da ponavlja da se ne može pobediti svaka utakmica.
Ako stvarno želimo titulu u ovoj ligi do kraja se mora pobediti svaka, ali mora bez izgovora
Управо тако. Свима нама је јасно да је теско победити све до краја али он као тренер не би требао да има такве изјаве које обарају морал и самопоуздање тима. То се једноставно не ради.
Rikardo ne moze nista u ovakvim utakmicama.
Ivica a.k.a. "imam iznenadjenje" iliev je promasio totalno sa Menigom. Gomilamo fizicki inferiorne fudbalere koji ne mogu nista.
Cak bi i jedan Bambi koji trci 5km po utakmici doneo vise nego Menig, Pantic i Holender zajedno.
Dovesti drugog napadaca sto pre, da malo zagori pod nogama komfornom Rikardu i da izrovarimo nesto u ovakvim utakmicama.
Nama ne treba krilo koje ce se pridodavati kao napadac, nama treba napadac koji ce se kretati po krilu, zahvalan takticki, a kad dodje prilika da ga metne.
Ne volim mlitave fudbalere. Daj nesto jako, da otrese protivnika, da vidim taj sut, ili skok, nesto brate da se desi.

Meni je Ricardo najjace razocaranje do sad, valjda zato sto ocekujem puno od njega, na pimer od Pantica nisam nikad nista ocekivao. Ali do sad nas Ricardo kosta 5 bodova direktno.
Мислим да Мениг јос главом није дошао код нас. Сматрам да није показао ни 40% онога што може. Очекујем да тек после зимске паузе видимо његове стварне квалитете јер нам очајнички треба нови Ђу-Ле ако мислимо до титуле. Рикардо не може сам да нас носи до титуле. Видели сте - кад он закаже ми смо у каналу.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ispade Menig sa klupe najveći problem (a jeste bio loš, nema šta), dok nam najbitniji deo ekipe odigrao prihvatljivo. Za moje ukuse, centralni i prednji vezni su sve i svja, a Pantić je juče bio skandalozno loš, Jojić tik iza njega, Natho za nijansu iznad Jojića i tu mislim da je ključ očaj igre juče ..
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mening definitivno nije igrac koji moze sam da pravi razliku. I nije napravio vecu razliku do sad nego sto je prave Jovic i Terzic. Ono sto je kod njega dobro je da brzo odigrava i vidi se da razmislja timski, vraca se dosta nazad, postuje ekipu, ali dzaba kad se timska igra sve manje i manje ispoljava. Deluje kao profesionalac, ali profesionalac, koji ceo zivot igra u humanim uslovima i onda dodje ovde, gde je pitanje da li posle utakmice mozes da se istusiras, a kamo li da li ces na kraju meseca dobiti platu, morao bi da bude posebno lud pa da da svojih 200 posto na terenu. Jbg, ako dovodis stranca kao prvotimca, moras da budes 200 posto siguran sta si kupio. Ovako ljudi ce da ocekuju od njega sve i odma, on nece moci to da isporuci, sto zbog toga sto ima objektivne limite, sto zbog toga sto mu ekipa ne omogucava da pokaze i ono sto eventualno zna i svi ce biti nezadovoljni. I grac uslovima, mi pruzenom igrom, samo ovi nasi sto se igraju menadzera mogu da se raduju jer se vrti neka lova... Kad se pogleda u nazad, svi uspesni stranci koje smo imali, gotovo svi, pokazali su nesto cim su krocili na teren. Nije im trebalo neko vreme da se vidi sta znaju. Suma, za kog mislim da je precenjen igrac, je makar odmah pokazao da zna sa loptom pri prvom kontaktu sa njom. Pokazao je kasnije i mane, ali makar ono sto ga je preporucilo bilo je vidljivo odmah. I kod Moreire, I kod Zuke, Diare, Klea, prvi put kad je Asano usao u sprint sve je bilo jasno, a o Leonardu da ne pricamo i da ne nabrajamo dalje....

Rano je za definitivan sud o momku, ali ako se u igri ne poboljsaju stvari, on nece pokazati dovoljno. Sanse nema. Meni je ovako na prvu bio simpatican, ali jbg... Mi moramo nesto da prodamo, to je neminovno, ali trenutno dobar definisan prospekt nam je jedino Popovic. Strah me je na sta ce liciti dva naredna prelazna roka, jer kao sto neko rece na forumu, ovoj ekipi treba jos par miliona da se ulozi da bi prosljakala, a dati ovima te drzavne ili bilo cije pare da to urade bi bio jebeni zlocin.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Rikardo ne moze nista u ovakvim utakmicama.
Ivica a.k.a. "imam iznenadjenje" iliev je promasio totalno sa Menigom. Gomilamo fizicki inferiorne fudbalere koji ne mogu nista.
Cak bi i jedan Bambi koji trci 5km po utakmici doneo vise nego Menig, Pantic i Holender zajedno.
Dovesti drugog napadaca sto pre, da malo zagori pod nogama komfornom Rikardu i da izrovarimo nesto u ovakvim utakmicama.
Nama ne treba krilo koje ce se pridodavati kao napadac, nama treba napadac koji ce se kretati po krilu, zahvalan takticki, a kad dodje prilika da ga metne.
Ne volim mlitave fudbalere. Daj nesto jako, da otrese protivnika, da vidim taj sut, ili skok, nesto brate da se desi.

Meni je Ricardo najjace razocaranje do sad, valjda zato sto ocekujem puno od njega, na pimer od Pantica nisam nikad nista ocekivao. Ali do sad nas Ricardo kosta 5 bodova direktno.


A za koliko je zasluzan direktno?
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Meni Menig ne deluje loše, tek je i on došao, znate kako je sa napadačima ako ga krene krenulo ako ne čekaj i nadaj se.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Igracima treba odmor? Ako je tako zasto nije Daca Pantic nije ostao u Cukarickom i onako tamo je vise sedeo na klupi a i Cuka igra jedno desetak utakmica manje od Partizana. Obrad, Zeka, Miljkon vec bili prijavljeni rekreativci i za balonce, iznenadilo ih ulazaku u grupu pa znaci 6 utakmica. Holender umoran od evropskog..., Cela se i onako naigrao zadnje vreme, Lazar je mogao u neki Gencebili verovatno se manje trenira. I jos pride tri reprezentativne pauze za tri meseca.
Hajde da i ja pohvalim trenera, svaka cast sa ovakvim timom i velikim brojem nemaca pojma, biti prvi i prezimeti, veliki uspeh
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mi kakav tim individualno imamo, više je nego dobra situacija. Imamo prolece u Evropi, prvo mjesto u ligi posle prvog kruga. Imamo 2 minusa, to su derbi gdje smo trebali da slavimo i Gent kući, makar bod morali da uzmemo, nismo smjeli da izgubimo. Kolektiv je jak i motivisan, posteno momci rade do sada. Na zimu ne očekujem neka pojačanja, nema to ko da dovede i plati. A imamo 10tak igrača koji nemaju mjesta u klubu, i to ce biti problem da ih se oslobodimo do isteka ugovora.
Titulu i da uzmemo, ni nema sta da trazimo u kvalifikacijama za LS, bez 5 igraca nivoa Rikardo, Zdjelar. Sa bekovima, stoperima i krilima koje imamo se ne pobjedjuju Salzburg, Jang Bojs, Slavia Prag itd. Samo se zavaravamo i vrtimo u krug. Isto to nas čeka kasnije u grupama LE.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Kritikuje se aktuelni igrački kadar.
Još dva prelazna roka..
Biće skockano to, kako treba.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja sam zadovoljan rezultatima ove sezone.
Vodimo u prvenstvu, a u LK je to sasvim solidno.

Tako da osim gluposti sa Asanom i Sumom i lošim transferima, nemam drugih zamerki i nemam nameru da kritikujem posle jednog kiksa.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Sve ove godine losih rezultata (znamo sta je glavni razlog za to) dovelo je do toga da Partizanova publika izgubi svu veru da nesto dobro moze da se desi ovom klubu. Cekao se prvi kiks da bi izbacili svu prljavstinu koju ima ovaj tim, pise se da su igraci amateri, da ne zasluzuju sveti grb, da trener ima lose takticke ideje, da nije dostojan da vodi ovaj klub i jos dosta toga. Dosli smo do situacije da kiks nije opcija, da mora sve da se pobedi do kraja. Mislim jasno mi je kako smo dotle stigli, znamo svi da je to nametnuo tim sa druge strane brda koji se setao kroz ligu i imao sve tako postavljeno da prvenstvo zavrsi bez kiksa (derbije ne racunam). Ali to nije normalno i Partizanova publika ne sme to da prihvati kao normalnu stvar. Kiksevi jesu normalna stvar, kao i pad forme, utakmice gde te nisto nece i jos mnogo toga.
Ono sto mi nije jasno je, kada smo postali navijaci koji tako brzo odustaju, kada smo postali navijaci koji posle prvog kiksa u prvenstvu odustaju od titule?!?!
Nije kiks ono juce na terenu, kiks je to sto vec par meseci nema vise od 2000 gledaoca na tribinima, kiks su sve svadje i podele koje kruze internetom poslednjih nekoliko meseci, kiks je podeljene tribine i netrpeljivost navijaca izmedju sebe.
Pozitivna energija i verba u tim se oseti i to je nesto sto daje snagu i hrabrost igracima da ucine taj korak vise kada sve drugo na terenu ne ide.
Stanoje to oseca, igraci to osecaju, ali nazalost nas nema na tribinama, pa i na mrezama da im prenesemo koliko verujemo u ovaj tim, koliko verujemo da tango smrti moze ponovo da se igra u Humsku 1.

Partizanov navijac oduvek je gledao siru sliku, nije bilo bitno koliko puta se tim saplete, vec kako se na kraju uzdigne.
Nazalost postali smo insta navijaci, gde hocemo sve i odma. Postali smo toliko sitnicari da ni najmanja greska nije dozvoljena. Bez vere u bolje sutra, bez vere da posle svih saplitanja mozemo ustati i osvojiti sve.

Da bi se ovaj klub vratio na pravi put, mora prvo nasa svest da se promeni, moramo da bezuslovno verujemo u tim i strucni stab i da budemo podrska kada nikog drugog nema. Mislim i meni mnogi igraci nisu po ukusu, mozda i za neke smatram da nisu dostojni grba koji nose, ali oni su izbor naseg trenera, trenera koji ima moju potpunu podrsku i u koga bezuslovno verujem. Verujem u pobede, verujem u trofeje, verujem u Partizan!!!

IDEMO DALJE!! AJMO BRE!!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Menig je promašaj. Za 2 godine ga se nećemo ni sjećati.
Nije los igrac uopste,stranac je,trebace mu malo vremena,trenutno mu je samopouzdanje u kurcu,mnogo je bolje izgledao kada je tek dosao a opet je dao 3-4 gola i ima 3-4 astistencije a odigrao je koliko? Mozda 12-13 utakmica,nisam siguran. Slazem se da je zadnje 3-4 utakmice katastrofa,ali ni ostali nisu bolji. Jovic mali je pao takodje,ali je dobar igrac,veliki potencijal,medjutim velike oscilacije su normalna stvar kod mladih igraca,treba da se izbori sam sa sobom a treba i da ima trenera koji zna kako sa mladim igracima.
Ne krivim Stanoja mnogo za to,prosto covek gura maksimalno da pobedimo svaku utakmicu po svaku cenu,titule smo zeljni vise nego leba,kakvi kurac mladi igraci i cekanje da narastu,da se razviju,da se trpe neke njihove greske,bubice…samo instant ko moze nesto da pruzi i ko je u dobroj formi,ostalo ako se stigne.
Zato nema ni Bazdara ni Milovanovica i zato se Rikardo cedi svaku utakmicu,ali mislim da je tu greska napravljena jer treba i Rikardu odmor,ono sto je igrao i u kupu je budalastina teska.Cim dodje prelazni rok treba pojacati ekipu sa dva igraca, jedan napadac i jedan veznjak. Napadac dovoljno kvalitetan da igra ne trpi kada Rikardo ne igra a veznjak tipa Evertona je preko-potreban. A onda na leto mora da padne malo ozbiljnija rekonstrukcija,bekovi,odbrana,ofanzivni vezni. Brzina,snaga,tehnika. Nikakva mrtva puvala i istroseni igraci,takvih imamo i previse.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
A za koliko je zasluzan direktno?
Znaci Rikardo za mene nije realizator kao Leonardo. On je na nivou Djurdjevica, a nekad ni toliko jer je Djurdjevic kao pit bull vrsio presing na protivnickoj polovini. Njemu treba nekad i popravni, 1 na 1 sa golmanom, brani golman pa ovaj vraca. Nekoliko puta su mu golmani hvatali 1-1.
Do sada je Partizan bio na ledjima Zdjelara, Markovica i Natka, bilo je i da nas stoperi cupaju iz prekida ili neki sut iz daljine kao Jojic.
Kad protivnika ne mozemo da nadigramo, njega nema, cak i promasi taj zicer koji mu se ponudi.
Za ovaj penal treba oduzeti pola plate jer nije dao sve od sebe, a utakmica na noz. Toliko je bio predvidljiv i spor cak je golman imao vremena da napravi dvokorak ulevo. Lose se zaleteo na loptu, od penala napravio polusansu, pogledajte njegovo telo u trenutku udarca.
Evo sta kaze golman Proletera:
[“Skautirao sam ga sa trenerom golmana Vojislavom Vukićem, imali smo i sreće što je Bibars Natho ranije izašao, on je majstor za penale, mislim da u Srbiji nije promašio nijedan (šutirao 18/18 prim.aut). Ali mi je Vukić pred meč rekao: ’Ako ti bude šutirao Gomeš, znaj da ide u tvoju levu stranu, poluvisoko. Prilazi lopti, pa zamahne na svoju levu stranu, sačekaj ga, šutira u tvoje levo, ne zna u drugu stranu’. Tačno je tako i bilo“, sa osmehom počinje Petrić priču za Mozzart Sport. ]
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top