Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Na svakom putovanju bi trebalo da ima neko ko će izvući dizalicu i zameniti gumu koja je pukla.
Valjda taj Partizan ima neku dinamiku i budućnost pa vredi da ga neko vodi nekud kako on zna.
ili je lakše reći da u kola ima
2 putnika sa diplomom iz ajrodinamike i kvantne fizike ali ne znaju da menjaju gume dok dvojica neće jer su u periodu sujete što ovi lade jaja i kurče se sa nekim znanjem dok ovaj što je vozio i disao isti vazduh sa njima ima moje poštovanje jer je pljunuo i otišao busem.
Biti trener Partizana moraš imati nekoliko preduslova
-da znaš trenerski posao
-da ako već si svedok lopovluka koje je hranjeno godinama i ne možeš promeniti ne govoriš da je sve u redu... Nekad i ćutnja na takvo pitanje više kaže.I govoriš samoo trenerskom poslu.
-da po bilo koju cenu insisiraš na pobedu u derbiju.
*valjda je jasno da Krstajić ne ispunjava ni jedan uslov... Ali ne zbog toga što je ljiga SNSovska.

Do malo pre se provlači odgovornost svih nas za ovakvo stanje u našem Partizanu... A ispade da je najbolja opcija da kukamo na sve i svakoga i da se ograđujemo od svega i svačega kako bar da eto takav Partizan ne bude deo mene.
Stavi nekog "početnika" on sigurno ima integritet Murinja, i da ima lep osmeh
Da se lepo nasmeje kada mu jebemo majku.
Malo mi malo uprava.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.788
Reaction score
22.989
Локација
Beograd
Borio se najpre Savo, pa je imao jedan glas protiv jednog Đurića. Borio se i Jokan, pa je i nakon ulaska u grupe vređan u Slovačkoj od Kimija i teran. Stanoje jeste nešto radio u prvom mandatu, ali sve devalvirao u drugom. Ćira zdravlje nije trošio kada je video gde je i šta je. Zašto bi mu spočitavao tu odluku...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Borio se najpre Savo, pa je imao jedan glas protiv jednog Đurića. Borio se i Jokan, pa je i nakon ulaska u grupe vređan u Slovačkoj od Kimija i teran. Stanoje jeste nešto radio u prvom mandatu, ali sve devalvirao u drugom. Ćira zdravlje nije trošio kada je video gde je i šta je. Zašto bi mu spočitavao tu odluku...
Pa to sam i rekao.
Izgleda da je najbolja opcija za navijača Partizana da nađe bilo šta da mu smeta kako bi se ogradio od aktivnog učešća u putovanje Partizana a pohvalio ljude koje ne žele ni ući pa probati.
Samo sam hteo da vidim da li si to hteo da kažeš.
Pa još 2010 je pokisao da dovede SNS u Partizan. Prakticno je tada bio trojanski konj
Dobro. I?
Kao nemoguće je u ovoj atmosferi ubaciti SNS kadar?
Evo i kolega sa prethodne strane je možda bio SNS zagovornik koji je terao Duleta na sva zvona.
I šta radi sad?
Ono što najbolje radimo, zajedno sa njim ograđujemo se i od ovoga.
Jednostavno nedovoljan mi je razlog da za Krstajića kažem da je ljiga ako je to u pitanju.

Inače @JasminaT nevezano za ovo da li postoji neka mogućnost da država bude van Partizana i obrnuto?
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Stanojeviću, isti je kurac da li si drugi ili peti, kao što je tebi isto da li si na plus 2 ili plus 5. Nisi nazvao stvari pravim imenom, a nije da nisi znao. Zajedno sa prokletom upravom, protiv koje nisi zucnuo, igrački si doveo klub na nivo koji njima odgovara, jer su ti sve dali, a ti si sjebao sve! Igrački si doveo klub na nivo da samo smrad poput krstajića želi da ga preuzme, pošto ni za kurac nije, a mi ćemo uobičajeno, kao ovce, da slušamo kako smo doveli bivšeg selektora. Win-win za posrane tabloide. Samo saboter može da uspe da otera Sumu (njega si lično oterao, saboteru), Sadika i Asana, da se ne vraćamo dalje u istoriju. Još jedan si u nizu koji je "spasio upravu od navijača", iako bi oni bili tu svakako, ali ovako si im dao debeo legitimitet, saboteru. Lajao si kao besna džukela da je sve regularno i super, a sada režiš, pa kevćeš kako si sjeban. A mi se "kopčamo na leđa", evo podržavamo te, u pravu si. Upropastio si Partizan taman za naredni period vladavine tvog stvarnog gazde, taman za period kada bi bilo idealno da postanemo jebeni Rendžers, da se pročistimo od svih tvojih kombinacija, a vala i navijača, koji to nisu. Upropastio si Partizan više od uprave koja je tu da radi u korist njegove štete. Takvi kao ti su gori od svih gmazura, vučela i iglica, gori su jer su lažni
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Kako je oterao Sadika i Asana?
Sadik je bio već prodat. Asano je imao najlepše reči o Stanojeviću. Sumu je i u Kuvajtu verovatno oterao isto. Kao i u reprezentaciji.
Ja razumem kritike i nezadovoljstvo ali tako bolesno spinovanje...
Čovek došao da pokuša da preko Partizana dođe do liga petice ali rešio odjednom da sabotira. Patologija.

Krstajić po meri. Zasluženo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.788
Reaction score
22.989
Локација
Beograd
Pa to sam i rekao.
Izgleda da je najbolja opcija za navijača Partizana da nađe bilo šta da mu smeta kako bi se ogradio od aktivnog učešća u putovanje Partizana a pohvalio ljude koje ne žele ni ući pa probati.
Samo sam hteo da vidim da li si to hteo da kažeš.
Hteo sam da kažem i kada se pojavio taj neko, najuren je što od države, što od profesionalnih dizača ruku, čitaj države, što od tribine koja je sve samo ne svoje Ja, čitaj opet države.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Za Miloševića su, javno izrečeno, Suma i Sadik vredeli po 10 M samo da se dovedu (u smislu igrači tog kalibra, ne u zbiru). To se zove "zaštita igrača". Za Asana se borio do poslednjeg atoma. Kao i saigrači, što su potvrdili izjavama nakon njegovog odlaska.

Namerio ligu petice, a ti si poverovao izjavljenom? Evo i Krstajić će ti isto reći, šta ga sprečava.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.483
Локација
Македонија
Moze i sada iglica reci da Vujacic vredi 5 milki ali prodali bi ga kad bi neko ponudio milion a mozda i manje od toga.

Evo recimo za ove gore navedene da dam Sumu. Evo on ga oterao, a Suma inace bio cvecka ali evo on ga oterao.
Ali kako je oterao Sadika i Asana ? Sadik bio bi prodat dali bio trener on ili Savo, pijani Kiza, Ljubinko, Batica to je totalno nebitno. Ko da je bio na klupi Sadik je bio proektovan da bude prodan. Kako je on oterao Asana? Pa on je u taj trenutak bio ubedljivo nas najbolji igrac. Sta je tu trener mogao da uradi nesto vise ako te neki glavati debeli gmazura zajebava sa sitne pare koje si zaradio kao profisionalac dolazeci da igras u ovu vukojebinu iz Japana. Fino lepo obavestio jajare da raskida ugovor zbog dugovanja i cao djaci.

Svasta je on zasrao u teku ove sezone narocito nakon +5 u ovaj prolecni deo. Ali teranje Sadika i Asana nije bas njegova krivica.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Ne mislim da je on prodao Sadika i Asana, već da ništa nije učinio da spreči njihovu prodaju, da ih zaštiti, da nama navijačima da do znanja da vidi isto što i mi u smislu njihovog učinka, i time baci teret na upravu da ne bi trebalo da ih prodaju, bar ne bez dovođenja adekvatne zamene, iako uprava može da radi šta hoće. Zar se sve ovo ne podrazumeva? U javnim nastupima Sadika je kritikovao, Sumu je doslovno javno pljuvao, a i pre toga dovodio mu je projektovane zamene u vidi pantića, pa i jojića. Asana nije kritikovao, ali i da je ovaj stvarno otišao bez reči, kako je predstavljeno, kakav je on "šef strucnog štaba" koji ne vidi nezadovoljnog igrača. Jednog od ključnih.
Na sve to je ćutao, a te prećutne fore znače podržavanje.

P.S. Za Vujačića je, beše, upravo iglica odbio ponudu od 2 miliona, tako beše? Ali, to je iglica, od njega je to očekivano, on hvali sebe, ne znam ko je mogao poverovati u to. Milošević je bio trener ekipe.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Hteo sam da kažem i kada se pojavio taj neko, najuren je što od države, što od profesionalnih dizača ruku, čitaj države, što od tribine koja je sve samo ne svoje Ja, čitaj opet države.
Pa znam da si to rekao.
A ja na uzročno posledično kažem u delovanju nas navijača da
... da je najbolja opcija za navijača Partizana da nađe bilo šta da mu smeta kako bi se ogradio od aktivnog učešća u putovanje Partizana a pohvalio ljude koje ne žele ni ući pa probati.
Neki od tih trenera koji su oterani su oterani kako čitaš od države i za ne vladanja SNSa.
Dakle aktivno rešenje navijača jeste da rade to što si napisao ograđuju i pohvaljuju ko neće ući na putovanje sa Partizanom.
Samo što je to odavno napravljen instrument od strane države da upravo ta aktivnost navijača im daje mogućnost za pravljenje pihtijaste mase.
Kako je oterao Sadika i Asana?
Sadik je bio već prodat. Asano je imao najlepše reči o Stanojeviću. Sumu je i u Kuvajtu verovatno oterao isto. Kao i u reprezentaciji.
Ja razumem kritike i nezadovoljstvo ali tako bolesno spinovanje...
Čovek došao da pokuša da preko Partizana dođe do liga petice ali rešio odjednom da sabotira. Patologija.

Krstajić po meri. Zasluženo.
Nešto što kažeš si u pravu (što je još gore)
Za poentu koja je bitnija
ovo što si napisao zapravo govori u pravcu da je ovo tvoje spinovanje.
To ti mogu dokazati jednostavnim pitanjem na koji najverovatnije nećeš odgovoriti ili ćeš reći da Stanojević mora to da radi da bi prehranio porodicu.
A želeti Krstajića u Partizanu za trenera je bolesna želja za Partizan.
Pa zašto onda to želiš?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Pa to sam i rekao.
Izgleda da je najbolja opcija za navijača Partizana da nađe bilo šta da mu smeta kako bi se ogradio od aktivnog učešća u putovanje Partizana a pohvalio ljude koje ne žele ni ući pa probati.
Samo sam hteo da vidim da li si to hteo da kažeš.

Dobro. I?
Kao nemoguće je u ovoj atmosferi ubaciti SNS kadar?
Evo i kolega sa prethodne strane je možda bio SNS zagovornik koji je terao Duleta na sva zvona.
I šta radi sad?
Ono što najbolje radimo, zajedno sa njim ograđujemo se i od ovoga.
Jednostavno nedovoljan mi je razlog da za Krstajića kažem da je ljiga ako je to u pitanju.

Inače @JasminaT nevezano za ovo da li postoji neka mogućnost da država bude van Partizana i obrnuto?

Moj komentar je bio odgovor na pitanje sta je to zgresio Krstajic.

Što se tvog drugog pitanja tiče, da li je moguće da država bude van Partizana, trenutno ne. Ako bude privatizacije, onda možda, u zavisnosti od modela privatizacije. Jer čak i ako je klub privatan (a verujem da nikada kod nas neće biti situacija da bude privatizacija kao u Engleskoj, npr.), uvek može da se ubaci neki "državni" ili "paradržavni" kadar u UO ili neko drugo telo.

Ljudi pogrešno postavljaju stvari - nije obavezno loša stvar što je Partizan državni klub. Loše je što država nema isti odnos prema svim klubovima koje ima u vlasništvu. Mi mislimo samo na nas i cigane kada pričamo o toj nejednakosti, a šta da kažu desetine manjih klubova, drugoligaša i iz nižih liga? E, to je glavni problem i zato nemamo razvijen omladinski sport, jer su klubovi ostavljeni da se "snalaze".. i naravno, onda se tu pojavljuju raznorazni sumnjivi likovi.

Da država želi zaista da unapredi sport i rad klubova, donela bi odluku da sve mlađe kategorije budu finansirane od strane FSS-a, koji će obezbeđivati trenerski kadar, njihove plate, opremu ... sve... Ali i za to su potrebne korenite promene u savezu....
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Moj komentar je bio odgovor na pitanje sta je to zgresio Krstajic.

Što se tvog drugog pitanja tiče, da li je moguće da država bude van Partizana, trenutno ne. Ako bude privatizacije, onda možda, u zavisnosti od modela privatizacije. Jer čak i ako je klub privatan (a verujem da nikada kod nas neće biti situacija da bude privatizacija kao u Engleskoj, npr.), uvek može da se ubaci neki "državni" ili "paradržavni" kadar u UO ili neko drugo telo.

Ljudi pogrešno postavljaju stvari - nije obavezno loša stvar što je Partizan državni klub. Loše je što država nema isti odnos prema svim klubovima koje ima u vlasništvu. Mi mislimo samo na nas i cigane kada pričamo o toj nejednakosti, a šta da kažu desetine manjih klubova, drugoligaša i iz nižih liga? E, to je glavni problem i zato nemamo razvijen omladinski sport, jer su klubovi ostavljeni da se "snalaze".. i naravno, onda se tu pojavljuju raznorazni sumnjivi likovi.

Da država želi zaista da unapredi sport i rad klubova, donela bi odluku da sve mlađe kategorije budu finansirane od strane FSS-a, koji će obezbeđivati trenerski kadar, njihove plate, opremu ... sve... Ali i za to su potrebne korenite promene u savezu....

Drzava nema nijedan klub u vlasnistvu. Svi klubovi kod nas su udruzenja gradjana. Osim Cukarickog.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moj komentar je bio odgovor na pitanje sta je to zgresio Krstajic.

Što se tvog drugog pitanja tiče, da li je moguće da država bude van Partizana, trenutno ne. Ako bude privatizacije, onda možda, u zavisnosti od modela privatizacije. Jer čak i ako je klub privatan (a verujem da nikada kod nas neće biti situacija da bude privatizacija kao u Engleskoj, npr.), uvek može da se ubaci neki "državni" ili "paradržavni" kadar u UO ili neko drugo telo.

Ljudi pogrešno postavljaju stvari - nije obavezno loša stvar što je Partizan državni klub. Loše je što država nema isti odnos prema svim klubovima koje ima u vlasništvu. Mi mislimo samo na nas i cigane kada pričamo o toj nejednakosti, a šta da kažu desetine manjih klubova, drugoligaša i iz nižih liga? E, to je glavni problem i zato nemamo razvijen omladinski sport, jer su klubovi ostavljeni da se "snalaze".. i naravno, onda se tu pojavljuju raznorazni sumnjivi likovi.

Da država želi zaista da unapredi sport i rad klubova, donela bi odluku da sve mlađe kategorije budu finansirane od strane FSS-a, koji će obezbeđivati trenerski kadar, njihove plate, opremu ... sve... Ali i za to su potrebne korenite promene u savezu....
U potpunosti se slažem ali onda je kontradiktorno nazvati nekog u startu "ljigom" a voditi se onom što si napisala:
-"da li je moguće da bude van uplitanja države... trenutno ne"
-"nije obavezno loša stvar što je Partizan državni klub. Loše je što država nema isti odnos prema svim klubovima koje ima u vlasništvu"

Kako se pravi strategija za pametan pristup u varijanti odnosa Partizan-Država?
Valjda što neko mora odrediti pravila i postulate.
Valjda neko mora biti taj koji će biti link između države i Partizana.
Otuda ne razumem kako je Krstajić ljiga zbog toga?
-Da li je rešenje čekati da se sprovedu korenite izmene u FSS?! Pa onda pričati o nekoj strategiji?
Kako će nastati te promene? Da sedne Vučko i kaže "E dosta sam jebao Partizan... Sad neka bude po protokolu..i kad odem ja nemoj da je neko to dirnuo"?
*Na stranu što možda Krstajić jeste ljiga. .. Ali nije dokazao ako je sve što je uradio je odradio sa istom hronološkim početkom u njegovoj tada mogućnosti kao što si i ti navela".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top