Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Loš je Ivica, ALI Djukic je kriv.
Loš je Ivica, ALI Mirkovic je kriv.
Loš je Ivica, AlI Milosevic je kriv.
Loš je Ivica, Ali Stanojevic je kriv.
Dokle god bude ALI posle Ivice, nas ce jebati u mozak svi redom.
ALI, grobare zaboli kurac, grobari prihvataju da nam Ivica dovede novog trenera.
Slušaj, oni rade ,,u paketu,, tako da ne može samo Ivica da bude loš, a da nabrojani nisu ništa krivi, bez obzira da li ćemo da upotrebljavamo to ,,ALI,, ili nećemo...

Doduše bilo je ovde na forumu puno upisa oko toga da li je baš Ivica ili nije doveo Rikarda, Leonarda, Đurđevića, Evertona, Tavambu, Sadika, Sumu, Asana, Banjaka, Bajabeka, itd...

Ali teško da je iko od nas baš sedeo u Partizanu i lično ispratio sve te transfere...

Što se mene tiče, da mogu, smenio bih i upravu Partizana, i Ivicu, i Stanojevića, i bar 11 fudbalera iz ekipe!
Ali ne mogu.

Samo ne volim opravdanja da je stalno neko drugi kriv za sve ono što je loše.

Vučić je ,,cigan,, koji vlada državom pa smo zato bili prinuđeni da dovedemo invalida Bajabeka.

Ivica nema pojma pa je zato naredio treneru da Natho igra samo tri minuta derbija.

Sudije nas kradu, ali zbog toga smo morali da dovedemo beka koji ne zna da centrira i vezistu koji nema više brzinu.

Svi smo pametni ali na utakmicu nas dođe 1000, ali za svaki slučaj niko neće da se zamera nešto upravi, nego se vrati kući da nastavi da bude pametan preko tastature.

Svi smo krivi.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.781
Reaction score
19.540
Локација
Nickname

Nismo mi krivi što živimo u govnetu od države gde ne smeš A da kažeš.
Ili smeš, ali ćeš kao posledicu toga da dobiješ 240 godina zatvora, budeš samleven u ćevape ili budeš pronađen na obali Dunava dok si u fazi raspadanja.
U najboljem slučaju bićeš prebiven kaišem na sopstvenom stadionu pred sopstvenim detetom.

Nema tu nikakve krivice.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.631
Reaction score
8.490
Локација
Македонија
kolega @zive likes this :D

mislim toliko su predvidljivi kao seoski bukvar. Svaki i bar malo ozbiljniji trener obilazi ovu smrdljivu upravu u siroku luku pa moraju da zove nekog ovakvog sns gmaza. Ako ih i ovaj po neki slucaj odbije (odnosno ako ga ne oteraju iz Makabija) eto nama Branka Brnovica na klupi ko se pre neki mesec onako i sam ponudio.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Nismo mi krivi što živimo u govnetu od države gde ne smeš A da kažeš.
Ili smeš, ali ćeš kao posledicu toga da dobiješ 240 godina zatvora, budeš samleven u ćevape ili budeš pronađen na obali Dunava dok si u fazi raspadanja.
U najboljem slučaju bićeš prebiven kaišem na sopstvenom stadionu pred sopstvenim detetom.

Nema tu nikakve krivice.
Ma znam ti ja to brate, ali ne želim da slušam ili čitam tu mantru o krivici države/okruženja/kriminala/diktatora/politike/blablablabiločega svaki dan i u svakom drugom postu, pa našta god da se taj post odnosi...
Vuk Branković izdao na Kosovu, Tito bio srbomrzac, Sloba bio diktator, Vučić uništio Partizan, uvek je neko drugi bio kriv, a svi ostali bili jadni i nevini i žrtve.

E jebiga!

Jeste onaj mleo ljude u ćevape, ali bar sad kad je u zatvoru nije valjda to i dalje osnovni razlog što Jojić ne može da stigne ni loptu ni protivnika, ili što Stanojević čuva nulu u derbiju kad nam je pobeda potrebna ko žednom voda u pustinji?!?!?!
Daj bre, valjda o fudbalu pričamo, bar na ovoj temi, ali zaista sam maksimalno frustriran i stanjem u Partizanu, i nalaženjem nekih opravdanja i izgovora (u stilu država/vlast je kriva za sve) za ono što smo i SAMI zasrali.
A zasrali smo.

A najviše sam frustriran što pišem stotine besmislenih postova, umesto da radim nešto korisnije...
Jedva čekam da se završi ova fudbalska sezona, pa da se odmorim malo i od FK Partizana, a i da se ova tema odmori malo od mene.



 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ако нам стварно доводе Крстајића, дај те четвту лигу, и неког тренера од 25 година, и да правимо гробарске журке по селима Србије.
Поштеније је тако и честитије него са овим људским талогом на клупи Партизана.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Na stranu što je bolje u 4 ligu sa mladim trenerom jer realno kakav je Krstajić trener i jeste bolje.
Ali zašto je ljudski talog Krstajić?
Nisam ispratio, šta se desilo?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Hvala na odgovoru, ne pratim nešto izjave koje nemaju veze sa Partizanom.
Inače tako definišem "ljudske kvalitete" sportista.
Tako da me realno zabole za reprezentaciju i zaostavštinu cigana Muslina.
A i za stranačku pripadnost me nešto ne dotiče mnogo to. Jer on nije ikona srpskog sporta pa da mora paziti o političkoj pripadnosti.
Ako može da izvuče titulu i pobede u derbiju da nas Vučić ne sabotira stavi ga što se mene tiče i na mesto trenera i sportskog direktora i ekonoma u isto vreme.
Samo realno ne može... I ne bih ga voleo videti na klupi.
Što se tiče igračkog doprinosa Partizanu Krstajić je dao svoje,
Što se funkcionerskog dela tiče tu nije naštetio ili uvredio Partizan.
Bitno mi je bilo samo da li je nešto ružno pričao o Partizanu ili hvalio cigane.

A što se tiče najbolje opcije za trenera ipak sam za to da Stanojević ostane.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Krstajić je napredni bot.
Krstajić je najgori SD u istoriji kluba.
Krstajić je izdajnik svog bivšeg šefa.
Krstajić je bio najgori selektor i najgori trener gde god je radio.

A Sale Ilić je posle Partizana radio u FSS i nije A rekao protiv krađe Partizana. Radio za cigane. I opet ne vidim kvalitet za trenera Partizana.

Bolje da dođe neki talentovani početnik, koji nema istoriju u Partizanu, naročito da nije iz Tumbine ere kao što su Savo, Bata, Tomić, Nađ, Kralj, Iglica, Ćirić koji su svi redom usrali motke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top