Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Pa reci bar neku zagonetku kako bi pogodili...
Kapiram da je lozenje navijaca fmpa, ali je poprilicno ocigledno na koga se misli:D

Inace, ovde postoje pregledi svih igraca koji igraju evropska takmicenja+spansku ligu do kad imaju ugovore, za koga su klubovi zainteresovani itd, verujem da bi bilo korisno u pracenju desavanja na trzistu i ko bi potencijalno mogao da dodje:
https://docs.google.com/spreadsheet...NobHR_C5gnI08LErnJRzxsMDGM/edit#gid=488898388
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Hasan Martin opasan igrac, "undersized" centar, pokretan, dobar pik igrac, odlicno pegla odbranu, jak na skoku, a i napad je dosta popravio.

Na F4 je bio odlican pogotovo u polufinalu.

E, sad, da li je bolji od Lessorta to je bas upitno.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Zeljko je obavio razgovor sa svima posle sezone a pre odluke da Partizan igra EL. Svi do jednog su izrazili želju da ostanu u Partizanu bez obzira koje takmičenje se igra…. Kostur tima će ostati. Balsu čeka ledjna tehnika celo leto. Ova letnja liga njega i Madara nema veze sa životom oni sigurno ostaju. Zeljko obozava Smajlagica, po njegovom mišljenju to je no limit potencijal ako sredi glavu i privatne stvari. Očekuju se 2-3 top igrača na ovu ekipu i to će biti bomba.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.182
Reaction score
6.979
Локација
NbG
Ja ga se secam iz Buducnosti, odlican je bio i bas sam razmisljao tokom te sezone kako bi dobro bilo kad bi ga doveli. Otisao doticni u Pirej kod cigana i iskreno nisam ga se posle nesto ni nagledao jer slabije pratim EL kad je mi ne igramo. Od ove sezone se i to (hvala Zeljku) menja :ziveli
P.S. skupljajmo pare za sezonske :partizan-fan:
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Ali ljudi, kakav plac cigana na drustvenim mrezama na samo pominjanje Hezonje.
Kao dolazi u domaci klub, bla bla.
Poznanik mi isto kenjao pa sam mu pokazao sliku kako tudjman ljubi prosineckog, hahaha
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.136
Локација
Академија
Zeljko je obavio razgovor sa svima posle sezone a pre odluke da Partizan igra EL. Svi do jednog su izrazili želju da ostanu u Partizanu bez obzira koje takmičenje se igra….
Ово је јако лепо да се прочита премда не верујем да се стварно десило. У сваком случају, био би ред да напишеш извор одакле ти ова информација а не да нас ложиш безвезе.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Ово је јако лепо да се прочита премда не верујем да се стварно десило. У сваком случају, био би ред да напишеш извор одакле ти ова информација а не да нас ложиш безвезе.
Izvor: Najveći evropski trener svih vremena lično, od reci do reci… proverite i dajte mi doživotni ban ako nije tačno.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ja bih voleo da dovedemo Hezonju, ne samo zato sto je odlican igrac, nego i zato sto je Hrvat. I Albanca ako bismo mogli, jos bolje. Taman da cigani pocrkaju od muke.


Po mogućstvu , još bolje i nekog istaknutog ućk-ovca.
Kako li bi tek tada reagovali ti cigani.

Poštujem svačije mišljenje, čak i onoga sa kime ne delim identične stavove.
Ali, da mi merilo dovodjenja nekoga bude.. šta i kako će reagovati cigani.
Izvini na izrazu, al mnogo me zabole, kako će reagovati cigani.

Inače podržavam i priželjkujem dolazak Hezonje.
Priželjkujem i očekujem, ne zato što je hrvat , ili zato što će to neko komentarisati na ovaj ili onaj način.
Podržavam i priželjkujem jer je reč o dobrom igraču. A , po njegovim izjavama, reklo bi se i dobrom čoveku, kao i navijaču Partizana
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ali ljudi, kakav plac cigana na drustvenim mrezama na samo pominjanje Hezonje.
Kao dolazi u domaci klub, bla bla.
Poznanik mi isto kenjao pa sam mu pokazao sliku kako tudjman ljubi prosineckog, hahaha

Sa našim (TK, doduše) i hrvaCkim predsednikom, to žuto govno ustaško-četničko nema ništa. Mrlja na biografiji dr Franja Tuđmana je ta fotka. Ali, takva su povijesna bespuća. I najveći se zajebu.

Neka drhte modri, ako bude FK imao mozga i zaigrao HNL, pod vođstvom Slavena (volim pesme Partizanovog Juga) Bilića
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Jamadar je igrač na kome se više nego na bilo kome video napredak i rad sa Žocom (uz Koprivu). Baš bih voleo da ostane, uz ubicu na kecu boje Lorenca :)
Uhhh kako mi se svidja taj igrac... Odavno. Jos kad je igrao kod poluljudi. A svakako bi im bila jos jedna pleska da njega na kecu dovedemo.Mada, 32 godine...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Zeljko je obavio razgovor sa svima posle sezone a pre odluke da Partizan igra EL. Svi do jednog su izrazili želju da ostanu u Partizanu bez obzira koje takmičenje se igra…. Kostur tima će ostati. Balsu čeka ledjna tehnika celo leto. Ova letnja liga njega i Madara nema veze sa životom oni sigurno ostaju. Zeljko obozava Smajlagica, po njegovom mišljenju to je no limit potencijal ako sredi glavu i privatne stvari. Očekuju se 2-3 top igrača na ovu ekipu i to će biti bomba.
Realna prica... Logicno je da ostanu pa sledece godine da se naplacuju ovi “ matori” a ovi mladji i kasnije. Tek se ceka explozija ekipe. Vidi se i po duzini potpisanih ugovora da niko nije dosao da bi isao. Osim neke enormne ponude ako bi dobili (Dalas Mur) Zeljko voli mlade igrace i sam je pricao o tome. Cini mi se da je rekao da ne postoji nista lepse nego raditi sa mlad igracima... Realno trebaju mu 2 3 top igraca za el. I to ce biti neki sa kojima je radio jer nema vremena da ih uci od pocetka sta treba da rade. Ja ocekujem Slukasa tj voleo bih da ga vidim...Mozda i Veselog. Na trojci nemamo nikog. A nemam viziju ko bi to mogap da bude. Mozda neki novalija iz NBA. Ocekujem to mnogo brzo da bude gotovo. Samo nas taj porez jebe. Valjda nece posmljeni da napipa corku... Muckao je...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top