Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Ljudi nisu zadovoljni jer Anđušić nije evidentni apgrejd u odnosu na Mura. S druge strane domaći igrač, ima neke poene u rukama i nije pičkica i devojčica + neko ko navija za Partizan.
Generalno se slažem, ali...
Zašto svi upoređuju Anđušića sa Murom? Samo zato što je jedan otišo a drugi došo, slične pozicije.... Ko od nas zna kakva će koncepcija tima i uloge u njemu biti. Sa vrh plejom imali bi potpuno drugačiju bekovsku liniju. Danilo dolazi samo kao bek šuter i verovatno posebnim akcijama za njega. Ne mora da vodi loptu i zove akcije.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Enigma je šta se dešava sa stranim sponzorima najavljenim pre nekoliko dana? Šta je sa promenom generalnog sponzora? Bilo je reči o Nordeusu i još nekim multinacionalnim kompanijama. Ne očekujem imena poput Bogdana ili Jokića ali svakako sam očekivao agresivniji pristup i očekujem ga uz sav romantizam i ljubav koju ispoljavamo prema klubu.

Anđušić je DOBAR ako mu je uloga da uđe sa klupe i odradi posao, domaći igrač, EL igrač. Dobrodošao! Međutim, on je daleko od garancije takmičarske sposobnosti tima ove sezone.

Ali da ne budemo nepravedni, ovo je tek prvi igrač koji je stigao. Ne bih da budem dosadan ali nama je neophodan kvalitetan, ekstra kvalitetan plej i to onaj klasičan. Možda čak i dva takva. Dangibića i Zagorca može da menja i neko sa foruma pa smo opet jači nego li sa njima :D

Moje je mišljenje da ovih dana pravimo prvi korak ka TOP 8 EL ili idemo korak nazad. Drugi korak, su pripreme a treći korak su tekme svaka za sebe. Mi smo EC izgubili zato što nismo imali pleja i zato što osim talenta, nismo imali dovoljno kvaliteta, plus što je bilo puno igrača sa NIKAKVIM ili minimalnim učinkom. To nije bio promašaj priprema već promašaj selekcije. Kuruc, Miletić, Dangubić, Zagorac. Drugi ešalon su Glas i Smajli kojih iz više vaspitnih razloga nije bilo pola sezone. To je pola tima. Od druge polovine tima otišao je Mur a došao Anđušić i tako posmatrano, već smo jači za jednog EL igrača, domaćeg plus našeg. Ostaje da se vidi ko dolazi na pleju. Avramović to nije, Madar je talenat ali nije nosilac.
Kada rešimo pleja na zadovoljavajući način biće mi lakše. Sad je borba za TOP 8, posle je sve lakše ili teže u zavisnosti šta sada napravimo.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobrodoslica Andjusicu, neka treca bude sreca! :ziveli
Ti lupetas vec mjesecima tu. "Dobar dan, evo mi smo dosli iz Partizana, uzecemo Bacona, hvala, prijatno". Jbt sta se desava sa ljudima. Daj da ode Trifa, Zagor i Danga a da dovedes 3 stranca. Ne ide tako. Ja ne mogu da vjerujem da se ovoliko pljuje, evroligaski igrac pri tom grobarcina. Previse smo se mi okurcili
Godinama, ne mesecima :D

Ponekad zna da bude zabavno, ponekad iritantno, ali nas je covek pa trpimo ga nekako:icon-smile:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kako vidis situaciju da verovatno trazimo prvog pleja ili niskog igraca ekstra kvaliteta a da to bude iznadprosecan defanzivac? Nesto sam skeptican za igraca da ima dobru organizaciju i da je iznadprosecan defanzivac a da nam je dostupan (a fali nam kvalitet u oba dela igre) :D


Za krilo ne brinem previse u smislu tipa igraca, Kuruc je sa tom namerom i bio doveden.
Pa sam si i odgovorio, odnosno ja mislim da nam treba ali ne verujem baš da će tako biti.
Jer novca za iznadprosecnog dvosmernog igrača nemamo, a Željko kroz karijeru se oslanja na taj aktivni pik gde teško prolaze limitirani napadači.
Jedino kao rešenje vidim pleja koji pre svega ima gabarite za odbranu (preko 190, dobar raspon ruku itd).
Krilo ove godine moramo pronaći jer nas je prošle godine napadački koštalo svega to što nismo imali nikakakav doprinos sa 3.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Sad ce biti krug za Danila, kao nekad za Urosa. Plus eto nam i Milice u prve redove :) , Dobro dosao kuci majstore.
Koje Milice?

Dobro došlica Anđuši! Njegovim dolaskom, ako ništa drugo, popunjavamo onu prazninu u Grobarstvu koja nam nedostaje u svlačionici. Još samo ženu da prevaspita :buhaha

Iskreno, ja ne žudim, kao mnogi ovde za odlaskom Zagorca... Meni je on baš totalno isti Pera Božić u tom pogledu. E, sad - ukoliko on ode, a ne dože Žo, biće vrlo zanimljivo videti ko će biti kapiten :confused-smiley-013:
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Problem nije u Andjusicu, nego u vama! sebi ste u glavu urezali neke bombe bez osnova, gde je svaki igrac koji trzisno ne vredi preko 1m nije dobar.

Prvo treba biti realan prema sebi, Partizan nije najvisi esalon kosarkaski (u evroligaskom cirkusu, osam godina je mnogo), a to najvise oslikava novac sa kojim raspolazemo (u smislu da ne moze da konkurisemo doticnim koji su vec ceo posao zavrsili oko rostera ili vecinu).

Drugo vecina nije aktivno pratila druge timove i iznosite utisak o igracu na osnovu secanja i puke statistike.

Trece je uvezano sa prvim i realnosti, doveli smo igraca koji je na crti EL/EC igrac, pri tome je domaci, da bude igrac uloge iza naseg najboljeg igraca.

koliko je kljuc imati jako kvalitetan tim, videli smo u prethodnoj sezoni koliko je dubina vazna i to ne samo zbog umora, koliko puta smo gledali ispucavanja odredjenih igraca, a Zeljko nije mogao da reaguje sa korekcijom zato sto nema igraca.

takodje imace mnogo utakmica ide se na preko 70 meceva i to bez nekog ozbiljnog rezultata, mora se imati sirok roster koliko god starteri bili pod obavezno extra kvalitet, toliko moras da imas pismenu klupu, a ovo je, nadam se, prvi potez ka ojacanju tog dela rostera.

polako sa pljuvacinom, sacekajom da se zavrsi selekcija pa cemo onda kolektivno da kukamo ako to na papiru ne valja.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Valjda je sad jasno zasto urednistvo ne dozvoljava zelje na ovoj temi! Jedni hoce Lebrona, drugi Chris Paul-a, ali bi mozda mogao i Fakundo Kampaco... Devon Buker a?
I onda stigne...Danilo Andjusic :cekanje:
Naravno-SOK! Jer realno, nije on brate kalibar igraca kao pomenuta cetvorka. Aman ljudi, otisao nam je Srpski igrac. Koga dovesti kad u timu moramo naravno imati i Srpske igrace? Znate, Bogdan je jos pod ugovorom sa Hawks-ima!
I onda jos poredjenje istog sa Moore-om i zakljucak da je Moore bolji igrac...
Eto. Problem sad. Zeljko i Savic nisu razmisljali o tome. Prilicno sarlatanski od pomenutog dvojca. Ili su mozda zakljucili da je Danilo bolji tj. da mu je buduca uloga u timu drugacija od one koju je imao Moore.
Ponekad imam osecaj da bi neki ovde nasli zamerku i da nam dodje Jaylen Brown - Jbg, ona brada mu odvratno stoji. Prilicno neuredno izgleda!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ljudi nisu u stanju da shvate napisano.

Nisu pojedini (gde i sam spadam) nezadovoljni Anđušićem kao pojačanjem zato što nije skupoceni stranac, već zato što smo imali velike probleme u odbrani ove sezone, a sa njim u postavi, ista sigurno neće izgledati bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top