Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Ajde ljudi zavrsavajte dalje transfere, blizi se pocetak prvenstva, a i evropa nije daleko, valja iskristalisati ko nas napusta, ko ostaje. Da znamo na cenu smo, koliko imamo upotrebljivih igraca, stranaca, bonusa itd.Alarmantno je, sto smo jos uvek na jednom spicu, Milovanovica sam prezalio, on odlazi 100 %, zamena za Jeftovica, Zdjelara ako ode itd. U prevodu ima jos mnooogo posla oko ekipe
Resavamo to u hodu.
Mozda kroz prvenstvo zaključe da nam u stvari dalja pojačanja nisu ni potrebna.
Ko da gledam.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Lester ima ozbiljno uspšenu i svetski priznatu transfer politiku i ne dovodi apsolutno nikoga bez razloga.
To mi je dovoljna potvrda da će Dijabate biti sjajan za naše uslove, iako ga nisam gledao van tih desetak nastupa za Lester (i to vrlo malo).
Ako ništa drugo, dovode se racionalna pojačanja i spremni igrači.
Na stručnom štabu je da urade sve što mogu da se spreme, da budu u toku sa modernim trendovima i da igrači daju sve od sebe.
Kao navijači, to je jedino što možemo da tražimo.
Biće ovo lepa sezona, makar ne uzeli nijedan trofej. Raduje me da neko u klubu ima neku viziju od starta prvi put posle ne znam koliko godina.
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Па да требало би сутра рано прегледи па онда потписује. New 9 in town?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.901
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
  • Like
Reactions: BiP

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Pratio sam dobru emisiju sa Carragher-om i Neville-om oko tih medicinskih pregleda na SkySports-u. Ti medicinski pregledi nisu kao ispiti gde se prolazi i pada u zavisnosti od nekih parametara. To je jednostavno kao celokupan pregled na osnovu kojeg Doktor kluba pise izvestaj i daje do znanja upravi oko zdravstvenog stanja te osobe. Na osnovu tog izvestaja klub procenjuje da li da potpisuje ili ne. Znajuci to, sad mi je jasno zasto su kod nas odredjeni invalidi sa hronicnim povredama 'prosli' medicinske preglede. Pitanje je uopste da li bi naprimer Lazar Markovic mogao da prodje preglede u bilo kom ozbiljnom klubu zbog te hronicne povrede abdomena... O drugim invalidima koja smo potpisivali zadnjih par godina i da ne pricam... Kome je zanimljivo na sta taj transfer medical obicno lici, evo linka!

Jamie Carragher gets put through a transfer medical

Nadam se uspesnom dolasku Dijabatea! Lep dan!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Evo Ruznal javlja da Dijabate nije stigao juce, da nebude opet "prokleta papirologija" od strane uprave..
Cekaj bre, odakle ove slike sa aerodroma? tj. jedna slika. Da li je ovo uopšte on?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Vi kao da ne znate ko je s ružnije strane Topčiderskog brda.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.545
Reaction score
29.500
Локација
Novi Sad
Pali tompuse!!
Kako otkriva MaxBet sport crno-beli su sa Almerijom dogovirili drugi transfer. Posle Umara Sadika pre dve godine, novi član La Lige angazovace i Marka Milovanovića! Partizan će da inkasira fiksno 3,5 miliona evra na ime obeštećenja, plus 1,5 miliona evra bonusa, što će doneti nastupi i golovi ovog igrača u Španiji.
 
Top