Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
A odakle tih nista spirnih 10ak miliona evra? Da nisu zaradjeni? Da nisu od nezavisnih stranih sponzora? Da nisu od prodatih NBA prospekata? Da nisu od uaznica? Da nisu pravoverni meraci grobarstva i kosarkaskog IQua dali masovne donacije? SNS IH JE ODOBRIO!

Kad nam daju pare ni za sta, onda smo zasluzili, a kad ciganima daju pare ni za sta onda su oni mutanti... Ratne reparacije? Imam osecaj kao da bi mnogima Vucic bio kul samo da je grobar i da sipa krvave pare kod nas...

Kome nije nenormalno da klinicki centar izgleda onako u gradu u kom se vodi borba za evrligu, nek leci svoju decu tamo zauvek...
Ako je dao 600 miliona za Premijer ligu, ja treba da se loše osećam ako da 10 miliona Partizanu? Svi znamo da je njegova politika "hleba i igara", ali pametne neće time kupiti. Radije bi da Peder ode s vlasti nego da Partizan igra Evroligu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Daj još 50 miliona evra u budžet za ovu sezonu direktno bez sponzorstava i uvijanja pa da možda i počnem da razmišljam u tom smeru da li se može iskoristiti pojam ratna reparacija za sve ono u poslednjih 10 godina što su doživeli pre svega kk, fk i vk (iako naravno ne može).
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Zamena teze braćo... Nije tema da li je budzet kk partizan uzrok propalom klinickom centru. Jer nije. Ali da li je bolje jedan godisnji budzet kk partizan potrositi na renoviranje plucne klinike u okviru KS bolje je... Stvar je samo prioriteta... Neprimereno je i nepristojno da drzava trosi na zabavu ( kosarka je zabava) sponzorisuci klubove koji bi trebali da su profesionalni, i moje pare, kad ne resava druge prioritete. Ja mogu da potpisem da kada bi se sve stvarno prioritetne pare dale za sva prioritetna pitanha, za profi sport ne bi ostalo nista... A to je klasicno srpski... 11ta liga u fudbalu, a predzadnja ekonomija... Nemam za hleb i vajkrem, ali cu da odem u kafanu i da pijem na crtu, jebes ga jednom se zivi... Do sutra ujutru kad mrzim ceo svet...
Neukusno je gledati, cigane prvenstveno, kako se bahate, al ovo ulazi u taj red velicina... Cigani su za ovo enciklopedijski etalon. Da li mi treba da cenimo njihove vrednosti?

Covek u dugovima ne ide da i dalje pije na crtu ako je posten... To se odnosi i na zaduzenu drzavu i zaduzeni klub... Kome je to normalno, pa nek uziva u tome, meni nije i nervira me... I licemerno je...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
A odakle tih nista spirnih 10ak miliona evra? Da nisu zaradjeni? Da nisu od nezavisnih stranih sponzora? Da nisu od prodatih NBA prospekata? Da nisu od uaznica? Da nisu pravoverni meraci grobarstva i kosarkaskog IQua dali masovne donacije? SNS IH JE ODOBRIO!

Kad nam daju pare ni za sta, onda smo zasluzili, a kad ciganima daju pare ni za sta onda su oni mutanti... Ratne reparacije? Imam osecaj kao da bi mnogima Vucic bio kul samo da je grobar i da sipa krvave pare kod nas...

Kome nije nenormalno da klinicki centar izgleda onako u gradu u kom se vodi borba za evrligu, nek leci svoju decu tamo zauvek...
vidi ja sam prvi za to da se klubovi finansiraju sms porukama a bolesnoj deci drzava plati lecenje ali ovo sta si napisao je klasican cigansko-zgadijski spin... ne postoji nijedan tender u ovoj zemlji koji nije namesten, krade se i kapom i sakom a ti si bas nasao da pises na racun partizana... bravo...
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Šta i da izgrade bolnice, ko će tu da radi? Kada su sve najtalentovanije lekare, najveće stručnjake u oblasti zdravstva oterali u inostranstvo. Kada već nekoliko godina unazad nemamo dobru edukaciju mladih kadrova. A ako gradi bolnice, bitnija je oprema nego sami objekti, a najbitniji su ljudi koje nemamo.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Čitam sad da se navodono za Papapetrou-a u trku ukljucila i Virtus Bolonja... Klub se jos nije oglasio, tako da sve je moguce... A neki su toliko krenuli da kukaju ovde zbog pojacanja, da me ne cudi da su ga izbaksuzirali:rolleyes:
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Ali da li je bolje jedan godisnji budzet kk partizan potrositi na renoviranje plucne klinike u okviru KS bolje je... Stvar je samo prioriteta... Neprimereno je i nepristojno da drzava trosi na zabavu (...)
Covek u dugovima ne ide da i dalje pije na crtu ako je posten... To se odnosi i na zaduzenu drzavu i zaduzeni klub... Kome je to normalno, pa nek uziva u tome, meni nije i nervira me... I licemerno je...
Ista ta država sipa ogromne pare u nevladine organizacije i u razne druge kvazi anti-SNS projekte (poplava novih televizija tipa Insajder), pa ti to uopšte ne smeta, jer to su Drugosrbijanci, elita.
Kad preusmere te pare, kad ne budu krali i rasipali po javnim preduzećima, e tek onda neka se sete i KK Partizana, njegovih dugova i kako je neprimereno da pravi tim koji može da igre EL.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
A odakle tih nista spirnih 10ak miliona evra? Da nisu zaradjeni? Da nisu od nezavisnih stranih sponzora? Da nisu od prodatih NBA prospekata? Da nisu od uaznica? Da nisu pravoverni meraci grobarstva i kosarkaskog IQua dali masovne donacije? SNS IH JE ODOBRIO!

Kad nam daju pare ni za sta, onda smo zasluzili, a kad ciganima daju pare ni za sta onda su oni mutanti... Ratne reparacije? Imam osecaj kao da bi mnogima Vucic bio kul samo da je grobar i da sipa krvave pare kod nas...

Kome nije nenormalno da klinicki centar izgleda onako u gradu u kom se vodi borba za evrligu, nek leci svoju decu tamo zauvek...

Vidi stvar je u tome da se uopste ne osecam lose. Novac ide pa ide...moze da ide kod Covica,a moze da ide i kod nas. On deset godina kreira ovakve timove pa nikom nista,sve mu cveta propali nisu. Ako mogu oni mozemo i mi jednu jebenu godinu. A deca ce da se lece sms-om pa ce da se lece,sve i da pare padaju s neba,takav je svet druze. Dakle ono cime nisi zadovoljan ce ostati tako veruj mi jedino je razlika u tome da li cemo mi imati 200k budzet ili 10 miliona. Ja sam za drugo ,izvini
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.975
Локација
Из Чикага (моји...)
Само се надам да овде ускоро нећу морати гледати слику тањира из Народног фронта уз натпис "погледајте како изгледа оброк у породилишту док се румени турчин бахати са народним парама".
Саберите се, људи.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Ovo je sad ono: zvezdi dajem za fudbal, partizanu za kosarku i eto mene na 95% podrske dok sve poskupljuje, standard opada a rejting raste, i to relativno lako.

Druga je stvar sto xe i limeni dobiti najmanje isto kao i mi ispod stola naravno.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Zamena teze braćo... Nije tema da li je budzet kk partizan uzrok propalom klinickom centru. Jer nije. Ali da li je bolje jedan godisnji budzet kk partizan potrositi na renoviranje plucne klinike u okviru KS bolje je... Stvar je samo prioriteta... Neprimereno je i nepristojno da drzava trosi na zabavu ( kosarka je zabava) sponzorisuci klubove koji bi trebali da su profesionalni, i moje pare, kad ne resava druge prioritete. Ja mogu da potpisem da kada bi se sve stvarno prioritetne pare dale za sva prioritetna pitanha, za profi sport ne bi ostalo nista... A to je klasicno srpski... 11ta liga u fudbalu, a predzadnja ekonomija... Nemam za hleb i vajkrem, ali cu da odem u kafanu i da pijem na crtu, jebes ga jednom se zivi... Do sutra ujutru kad mrzim ceo svet...
Neukusno je gledati, cigane prvenstveno, kako se bahate, al ovo ulazi u taj red velicina... Cigani su za ovo enciklopedijski etalon. Da li mi treba da cenimo njihove vrednosti?

Covek u dugovima ne ide da i dalje pije na crtu ako je posten... To se odnosi i na zaduzenu drzavu i zaduzeni klub... Kome je to normalno, pa nek uziva u tome, meni nije i nervira me... I licemerno je..

Kazes napredna drzava sipa u sport (u kk i fk crvena kucka neuporedivo vise nego u i kk i fk Partizan) ali drzavna ulaganja u zdravstvo, obrazovanje, poljoprivreda itd su mizerno male ili nikakve. Sve je to u redu normalna drzava ne bi to radila ali si ti prijatelju dosao da se zalis na ta nepravedna ulaganja na pogresno mesto. Obrati se picoustom vladaru i njega priupitaj zasto to radi.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
A odakle tih nista spirnih 10ak miliona evra? Da nisu zaradjeni? Da nisu od nezavisnih stranih sponzora? Da nisu od prodatih NBA prospekata? Da nisu od uaznica? Da nisu pravoverni meraci grobarstva i kosarkaskog IQua dali masovne donacije? SNS IH JE ODOBRIO!

Kad nam daju pare ni za sta, onda smo zasluzili, a kad ciganima daju pare ni za sta onda su oni mutanti... Ratne reparacije? Imam osecaj kao da bi mnogima Vucic bio kul samo da je grobar i da sipa krvave pare kod nas...

Kome nije nenormalno da klinicki centar izgleda onako u gradu u kom se vodi borba za evrligu, nek leci svoju decu tamo zauvek...
Podržavam ja tvoj stav skroz, samo si pogrešio forum gde treba da postaviš ta ista pitanja.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Dobro je, naravno, i sasvim u grobarskom duhu, što postavljamo i neka šira pitanja od sporta, odakle novac, da li ima prečih stvari od košarke, pa i politička pitanja moralnih kvaliteta vladajućih i sl.
Znamo svi da je nemoguće imati vrhunski klub koji se izdržava od sopstvenih sredstava, a ako postoje neki klubovi u ovoj zemlji koji zaslužuju društvenu podršku to su onda KK i VK Partizan iz milion razloga, a prevashodno zbog koristi koje zemlja i društvo imaju od njih već pola veka a koje su višestruko veće od novca koji se izdvaja.

Apsurdno je pitanje naravno da li su preče bolnice od sporta a i sasvim je legitimno reći ja ne želim pare od vladajuće garniture, to je teška bagra. Ako primenimo sličnu logiku, od bolnica su manje važni i balet i opera i kulturno umetnička društva i naučni instituti i stotine drugih aktivnosti koje se takođe finansiraju iz budžeta. Nisam siguran da bi npr. umetnicima i naučnicima bilo pametno da kažu to su SNS prljave pare, mi ih ne želimo.

Taj novac, naravno, nije Pussylipsov, nego delimično i moj i svih nas i ja sa obe ruke glasam da se našem FK i svim drugim fudbalskim klubovima osim lokalnih, ne da više nikada ni žuta banka, a da se KK finansira svake godine sa tih desetak miliona, prosto zato što od toga svi, pa i "većinska Srbija" imamo ogromnu vajdu - od okretanja klinaca ka sportu, formulisanja društvenih vrednosti, do međunarodnog ugleda zemlje i gomile drugih koristi. To nikako nije potrošen novac, barem kada se radi o KK Partizan.

Sasvim drugo pitanje je da li bi trebalo da takvu društvenu podršku imaju i privatni klubovi koji ne donose Srbiji ni delić pomenutih benefita, a odgovor je jasan svakom i polu-normalnom.
Lično, sklon sam tim romatičnim gestovima, držimo high ground, ništa nemamo sa bandom, razvijamo naše klince i igramo sa Borcem i Užicem, ama nisam siguran da bi iko od toga išta dobro video.
Biće ipak da smo se svi malo našli u čudu što nas je snašlo nešto dobro posle onoliko muka, pa nam treba malo vremena da se sviknemo... :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top