Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Hahaha, malo duze ne udjem na forum i sve mislim potvrdjen papapetru kad toliko pisete kad ono vi se na temi o transferima raskokodacete o etici, moralu, SNS, bolnicama i vrticima :buhaha niti je ok da se pare daju americkim nba otpadcima umesto za vrtice i bolnice, niti smo ikad to trazili, niti smo ikad to podrzavali. ali ovde se vise ne zna ni otkud nam pare, ni ko ih daje, niti da li ih uopste imamo. na sve to da mozemo da biramo birali bi da ovo ni pre 10 godina nije bio trend u drzavi, ali ovo sto se sada pomaze nama (ako se uopste pomaze) je kap u moru, zamazivanje ociju u jednoj godini da sakrije deceniju istog, verovatno i zamka za nesto sto nam se sprema, ali svakako nije primarna tema u odnosu na ostalo sto se radilo godinama. a posebno nije tema na ovoj temi. dajte samo o pojacanjima, molim vas.

kad smo kod toga, bice da nam je virtus uletio u papapetrua, pa eto slavite vi kojima se nije svidjao, zajebace se dream team virtus pa ce uzeti ocigledno loseg igraca koji ne vredi tih para (sarkazam alert).

 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Da se izbore za mesto u timu ili da nestanu u sumraku.
Jbg, nismo navikli na ovu situaciju.
Dule je sa Djekicem igrao f4. Leptejebo. To se vise nece desiti, nikada, na zalost.

Sve to stoji, samo uz ovo sto smo doveli, mozda bi Doncic jedva nasao mesto oko terena.

Napravili smo cisto prejaku takmicarsku ekipu i sumnjam da ce ovi mladji, bez obzira na talenat imati sanse da se iskazu. Voleo bih da gresim, svakako. Pa Smajlijev raspad se poklopio sa dolaskom Lesora. Sta sad ocekivati od Madara, kada je i u nekim EC utakmicama bio stegnut, koliko EL vremena od moze da potrosi, iskoristi. Koje su sad sanse da Trifunovic udje u igru?
Tristan je imao desetak minuta u jebenom Realu, pitanje hoce li imati kod nas.
Bilo je fantasticno gledati napredak Koprivice za samo par meseci, voleo bih da se to nastavi, i na ovom nivou takmicenja.
Nadam se da nece pokrivati samo Aba ligu.

A mozda i preterano serem.
 
Последња измена:

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Znaci ima nade za pola klinike, dva vrtica i jedno autobusko stajaliste.
Ironican sam, naravno.
Micuna podrzavam sasvim u razmisljanju, i drago mi je da je na nasoj strani gde je i prirodno mesto razlicitosti misljenja.
Na problem koji je on istakao, gledam iz neke svoje perspektive : armija partijski zaposlenih radnika, koji svako jutro u inim kancelarijama igra muzicke stolice da vide ko ce taj dan da glumi posao a ko ce.ranije, to jest odmah kuci, zatim gomila stranackih hemoroida koji se ni ne pojavljuju na poslu a primaju platu, pa zatim sive transakcijr izmedju provladinog privatnog sektora gde se utaji klinicki centar mesecno poreza, zatim drzavni dileri koji na nedeljnom nivou operu po skolu, vrtic i ambulantu....e to kad se resi, prvi cu da pitam za logiku poteza u ovom prelaznom roku.
Do tada, jebem im mater izdajnicku svima koji imaju veze sa partijom na vlasti, sa stranackim zaposljavanjem, sa nepotizmom proneverom i pljackom narodnih para.
A KKP je bar " nesto" vratio ovom narodu i drzavi, da ne nabrajam sad to nesto, zabrinuce se gospodin Tomic za rekord u duzini posta :)
Kao sto Maestro rece, postoji taj osecaj da se nesto cudno desava.
I desava se, karte se dele na visem nivou, mi nismo ni u prostoriji gde se igra, kamoli za stolom.
Ponavljam, drago mi je sto sam na forumu gde postoji ovakva razlicitost misljenja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Sreca te su nam ostali klubovi u kurcu zadnjih 10 godina pa nisu krivi za bolnice i vrtice , a kk ako bude bar jednu godinu kriv , zivecu s tim.
Nikako mi se ne svidja ovo sa Papapetruom , da je sve gotovo klub bi objavio , ne bi cekao sledecu sedmicu . Do sad su sva pojacanja ozvanicena cak i pre nego sto su mediji provalili.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sve to stoji, samo uz ovo sto smo doveli, mozda bi Doncic jedva nasao mesto oko terena.

Napravili smo cisto prejaku takmicarsku ekipu i sumnjam da ce ovi mladji, bez obzira na talenat imati sanse da se iskazu. Voleo bih da gresim, svakako. Pa Smajlijev raspad se poklopio sa dolaskom Lesora. Sta sad ocekivati od Madara, kada je i u nekim EC utakmicama bio stegnut, koliko EL vremena od moze da potrosi, iskoristi. Koje su sad sanse da Trifunovic udje u igru?
Tristan je imao desetak minuta u jebenom Realu, pitanje hoce li imati kod nas.
Bilo je fantasticno gledati napredak Koprivice za samo par meseci, voleo bih da se to nastavi, i na ovom nivou takmicenja.
Nadam se da nece pokrivati samo Aba ligu.

A mozda i preterano serem.
Postujem ja ovakve stavove, ali taj stav "nase dete ce da sedi na klupi zbog Lesora, ovog ili onog" vodi do ozbiljnih sistemskih problema.

Alenu npr. Partizan nista ne duguje, niti me zanima sto mu je Lesor uzeo minute ako Lesor vise doprinosi igri. Na stranu sto ja Lesora ne bih stavio ni u top 10 razloga sto se njegova igra raspala.
Mi u ligi imamo menadzersku prciju koja krade najbolje mlade igrace, dok mi pokusavamo da napravimo nekog ispod radara.
Trifu mnogo volim i to traje sezonama unazad, pisao sam o tome. Je li dobio sansu? Je li imao minute? Koliko je opravdao te minute, odnosno koliko je njegov kvalitet igre proporcionalno dobar u odnosu na minute?
Madar? Ne znam, ali on tek treba da uopste opravda svoj dolazak ovde. Dobio je priliku da radi sa najboljim trenerom evrope, Partizan mu nista ne duguje.

Na stranu sto previse brines, raspored je toliko gust da svi pobrojani ima da dobiju neke minute. Mada je po mom misljenju jedini igrac koji ima potencijal ikad da bude star player u Evropi, od svih pobrojanih, Tristan Vukcevic.
Ostali ne zasluzuju recimo vise od 10 minuta po utakmici u timu koji se bori za trofeje. Bar ne u stanju u kakvom su bili. A ponavljam, ne vidim sto ne bi mogli da dobijaju minute.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Postavljanje vesti bez izvora ili sa nepouzdanim izvorom
Nemam Twitter ali mi pisu da je zalizani najavio let iz Moskve za Bg :) Ajmo Nikoliceeeeee
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Sreca te su nam ostali klubovi u kurcu zadnjih 10 godina pa nisu krivi za bolnice i vrtice , a kk ako bude bar jednu godinu kriv , zivecu s tim.
Nikako mi se ne svidja ovo sa Papapetruom , da je sve gotovo klub bi objavio , ne bi cekao sledecu sedmicu . Do sad su sva pojacanja ozvanicena cak i pre nego sto su mediji provalili.
A koliko se secam, ni Tuljo nije potvrdio... A ni spominjao to pojacanje :oops:
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Koliko je bolnica moglo da se izgradi za proteklih deset godina? Kako to nije problem. Dajte humanitarni derbi, za jednu bolnicu. Mijatovic prodaje karte uz smajli.

Ovde je godinama bio problem sto smrdljivi ciganin nije davao nista Partizanu dok je u kurvu sipao. I pricali smo da imamo 50% kurvinog budzeta, jebali bi je jako, kao i uvek. A nismo imali ni 20%, vezanih ruku.

I sada imamo manji budzet, ali imamo i jednu masineriju koja se zove Zeljko Obradovic. To samo mrtvi cigani ne shvataju. Shvatice na kraju sezone. Zato i spinuju i jedu govna, gde god stignu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top