Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Samo da pitam jel prošlo Ostojinih 4-5 dana? :)
Najjace sto niko ne zna sta je hteo da kaze. Dal je to igrac, mozda kapiten ekipe da dodje, kapitalac(Militinov, Lovernj) sponzor, novi trener, veze nemam. Gromko je najavio, kao onomad,kad se nista desilo nije. Dal je to bio Papapetru. Verovatno je posumljeni to tekao da ispadne faca, nemoj mnogo da se nadas od budale...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Ivanradovanovic za ovo "novi trener" da si smesta povukao se za uvo, pljunuo tri puta u stranu, pomerio se s mesta, obukao crvene gaće na izvrat i uradio još mnoštvo drugih stvari protiv uroka :D

Ajd sad, pa se javi kad to uradiš. /gaće ne moraš da slikaš, verovaćemo ti na reč/


:buhaha :buhaha :buhaha :buhaha

P.S. Kapiraš da se šalim malo, al sjd da ipak napišem da ne bude nesporazuma :ziveli
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
Ako je istina ovo za Lesora, pozdravljam samo ako se dovodi i Petrusev(ili neki drugi igrac slicnih karakteristika). Mislim da bi bili tanki na centru sa Lesorom i Balsom. Previse je utakmica u kalendaru da bi izdrzali sezonu sa samo dva igraca na toj poziciji.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Potvrda za Lesora...

Lesor ostaje crno-beli

less_contract.jpg
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Baš mi je drago što ostaje Lesor.
Ako stvarno dovodimo još boljeg centra, šta reći osim svaka čast.
Istovremeno mi je žao Balše, koji sa ovim verovatno gubi te neke značajnije minute u Evroligi.
Opet, ABA nam je mnogo važna, takođe, tako da će on sigurno tu dobiti lepu minutažu da nastavi da se razvija.
Ne sećam se da smo ikada imali 2 odlična centra + jednog mladog, perspektivnog, koji baš obećava.

Nego, kad će više te sezonske?
Spičiću pare koje čuvam za to pa ću posle morati da pozajmljujem :D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Baš mi je drago što ostaje Lesor.
Ako stvarno dovodimo još boljeg centra, šta reći osim svaka čast.
Istovremeno mi je žao Balše, koji sa ovim verovatno gubi te neke značajnije minute u Evroligi.
Opet, ABA nam je mnogo važna, takođe, tako da će on sigurno tu dobiti lepu minutažu da nastavi da se razvija.
Ne sećam se da smo ikada imali 2 odlična centra + jednog mladog, perspektivnog, koji baš obećava.

Nego, kad će više te sezonske?
Spičiću pare koje čuvam za to pa ću posle morati da pozajmljujem :D
Daj GarbaNu da ti pricuva da ti ne sjebes...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top