Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako treba da smanjimo apetit, verovatno je neki mlad igrac koji ima potencijal ali jos nije dokaazan
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
^ Ako si u pravu, verovatno neko ko je trenutno u letnjoj ligi. Ljudi sa informacijama, bacite neki hint da znam da li da cesljam svaki tim tamo :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.138
Локација
127.0.0.1
Najjace sto niko ne zna sta je hteo da kaze. Dal je to igrac, mozda kapiten ekipe da dodje, kapitalac(Militinov, Lovernj) sponzor, novi trener, veze nemam. Gromko je najavio, kao onomad,kad se nista desilo nije. Dal je to bio Papapetru. Verovatno je posumljeni to tekao da ispadne faca, nemoj mnogo da se nadas od budale...

Sto se mene tice mozemo sve u klubu da promenimo sem trenera. Bukvalno sve. Zeljko je u Partizanu postojaniji od Kalemegdana.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
I dalje stojim pri tome da je Papapetru to pojacanje koje je najavio Ostoja. Rekao je "na poziciji koja nam je jako bitna" tim nekim recima a to je upravo pozicija krila jer vec sezonama nemamo igraca da valja nesto na poziciji tri.
Ako je onaj pbg.news profil zaista ostojin klinac onda jeste tako. Odgovorio je nekom na pitanje da. je grk to veliko pojačanje. Takođe je napisao da nije kraj sa pojačanjima.
Vreme će reći. U svakom slučaju moramo biti zadovoljni i ovim do sad i da verujemo Željku i Zoranu da će kompletirati vrhunski tim.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Petrusev igra fantasticno u poslednje vrijeme na summer league, da se vise igralo na njega, imao bi 20+ svaku tekmu.
Ne znam koju Letnju ligu i kog Petrušev si gledao, ali Miškov pulen se, blago rečeno, raspada - kako statistički, tako i delanjem na parketu.

Od 5 utakmica Filadelfije, jednu nije igrao, na preostale 4 je bio marginalac (7, 8, 15, 16 minuta), poenterski (pre)skroman (2, 2, 4, 14), skokovi (4, 2, 2, 1), +/- (-8, -7, -2, -1), defanzivno krater, totalno "dezorijentisan", nikakava on nadogradnja nije u odnosu na Smajlija i Balšu, apsolutno nikakva!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Ako je onaj pbg.news profil zaista ostojin klinac onda jeste tako. Odgovorio je nekom na pitanje da. je grk to veliko pojačanje. Takođe je napisao da nije kraj sa pojačanjima.
Vreme će reći. U svakom slučaju moramo biti zadovoljni i ovim do sad i da verujemo Željku i Zoranu da će kompletirati vrhunski tim.
Nisam pratio komentare iskreno,da ne ispadne da kopiram nesto/nekog...jednostavno mi je logicno. Uz njega ako dolazi treba jos jedan igrac pod kosem jer kao sto kazu ljudi tanko je to sa Lesorom i Balsom treba jos jedan ne mora ubica ali da moze da odradi deo posla a da nije u svadji sa rukama i nogama kao Nikola Jankovic nekad :D
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Jel možemo molim vas da batalimo komentare tipa “ako Exum bude trenirao loše… nisu mu garantovani minuti i slično…”
U kojoj varijanti igrač od 27 godina, 7 NBA sezona i zaradjenih 50 miliona od košarke može da trenira loše??? Najplaceniji, najostvareniji sportisti su najveći profesionalci…
Priča na temu zagarantovanih minuta je tek presmesna. To je kao da igrač Totenhema dodje u FKP i mi razglabamo da li su mu minuti zagarantovani ili nisu… Naravno ne idemo u krajnost ako dolazi pijan na trening sa dve kurve i šutira na kos nogom…
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Ne znam koju Letnju ligu i kog Petrušev si gledao, ali Miškov pulen se, blago rečeno, raspada - kako statistički, tako i delanjem na parketu.

Od 5 utakmica Filadelfije, jednu nije igrao, na preostale 4 je bio marginalac (7, 8, 15, 16 minuta), poenterski (pre)skroman (2, 2, 4, 14), skokovi (4, 2, 2, 1), +/- (-8, -7, -2, -1), defanzivno krater, totalno "dezorijentisan", nikakava on nadogradnja nije u odnosu na Smajlija i Balšu, apsolutno nikakva!
Nadam se da nisi gledao ni jedan mec Balse na ljetnoj ligi, pa zato tvrdis da Petrusev nije nadogradnja u odnosu na Balsu.
Petrusev je daleko talentovaniji i raznovrsniji igrac od Koprivice i po svim patametrima je vise pokazao od Balse na ljetnoj ligi.
Ako pricamo o nekom ko je bio dezorjentisan 70% vremena na parketu, to je iskljucivo Balsa Koprivica. Igra ledjima ne postoji, sut sa perimetra ne postoji, sta napravi iz skoka, to je.
Ne mozes porediti kosarku Petruseva i Koprivice trenutno. Uostalom, zasto mu Zeljko kad god se lomilo nije dao ni minuta, nego je radije igrao small ball dok se Lesor odmara.
Edit: pogledaj sta pisu ljudi koji prate ozbiljno Detroit. Balsa sucks, but will he improve?
 
Последња измена:

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Питање је врло једноставно, да ли "Гробар" на Мишковом повоцу, игра фантастичну летњу лигу, како си сам нагласио, или не?
Da, zadnja 2 meca ima 18 poena i 7 od 9 iz igre za 24 minuta kosarke jbt.
Edit:
Te price o Miskovom povocu i laznom grobaru ostavi negdje drugo, likovi koji su oprostili Mustafi i Avramovicu ruznu proslost, seru nesto o malom Petrusevu.
Petrusev je upgrade na Partizanov roster + domaci igrac, to je to
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.563
Локација
vaginamandibularia
Da, zadnja 2 meca ima 18 poena i 7 od 9 iz igre za 24 minuta kosarke jbt.
Edit:
Te price o Miskovom povocu i laznom grobaru ostavi negdje drugo, likovi koji su oprostili Mustafi i Avramovicu ruznu proslost, seru nesto o malom Petrusevu.
Petrusev je upgrade na Partizanov roster + domaci igrac, to je to
Drazi mi je cigan preletac nego realni miskov Grobar
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.138
Локација
127.0.0.1
nove poruke, ja mislio neko dosao... kad ono opet vi.

odlican potpis za lesora. centarska linija milutinov, lesor, balsa ce da kida.

sta? kako mislite nije jos dosao milutinov? a pengos? sta, ni on? dobro, makar je papapetru tu. kako ni on zvanicno nije dosao? o boze...

pustite vi petruseva, ako dodje dobrodosao, ako ne dodje neka mu je sa srecom. ja da sam igrac ne bih propustio da odigram makar sezonu u ovom zeljkovom partizanu pa sve i da imam poziv iz nba. ali dobro, mozda ja nisam realan. a ako cemo realno petrusev ce ostati u americi pa makar u Z ligi ako moze, samo ako mu neko ponudi. nas i jos par ekipa u evropi drzi kao siguricu u slucaju da bas sve izvisi u toj cirkus letnjoj ligi. samo to nas ne treba da opterecuje, ako milutinov nam se otvara kao opcija dovodi odmah, a mali petrusev ce se vec snaci za sebe.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Šta će nam igrač koji se dvoumi da li da dođe kod nas? Teraj to od kluba što dalje.

Svi se dvoume, samo ne javno kao nezrele budale + ako se odluce da dodju kod nas onda nikom ne bude bitno sto su se dvoumili. Pogotovo kad pricamo o ozbiljnim EL igracima, normalno je da se dvoume kad imaju ponudu od nekog Efesa, Makabija i slicno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top