Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Grešiš za Andradea. Fenomenalan igrač.

Seti se kako je mutavac iz štitara Sumu stavljao na levo krilo, to je ovaj danas uradio sa njim, stavio ga na levo krilo?!?!?

Rikardo je odličan igrač, da se vratio ove sezone svi bi ga popljuvali kako je nemač pojma.

Slažem se da bi Sumu vratio, bez problema.

Što se tiče stolice, svi smo videli ideju, čovek je krenuo sa tom idejom (build-up) još u Ivanjici. Medjutim, ja odem protiv radnickog (i pisao sam ovde), odustalo se od te igre. I juce u par navrata smo kao primenili ali sve bledo. To ti je kao da smo do juce znali da sabiramo, a sad ih uci tablicu mnozenja. E pa nasi su tek presli tabelu sa 1 puta x.

Naravno, svi ostali su se zahvalili moronima iz uprave, došao je čovek koji evidentno u teoriji zna sta zeli, u praksi ne zna da sprovede. Da ne pricamo sto je autoritet 0, sto je njegov povik pored klupe “ajde momci, igrajte fudbal” i sto je svako kolo promenio 5-6 u prvih 11.

Drugi klub nemam. Osudjen sam na ovaj a i on na nas. Zasto kazem na nas? Pa da nas je 20k da dodje na stadion, da li bi smeli oni sa istoka da kontrolisu? Da li bi smeli ovi iz uprave da sede na zapadu? Sve ovo znamo u teoriji kao i Stolica svoju taktiku ali nam je praksa tanka.
Xaxxaxcacaxa grešim za Andradea koji je uspeo da spoji 3 pasa protiv dojučerašnjeg drugoligaša, Javora.
Kad je došao neki malo jači tim tipa Gana iz Niša ili TSK isti Andrade je imao učinak 0.
Ne može na osnovu YouTube da se procenjuju igrači.
Što ne citiraš svoje postove gde fališ tim, Stolicu, kako imamo nikad jači sastav i posle dva iksa odma menjao mišljenje.
To su te čuvene analize.
Ćutao bi ja još i ne bi pisao kao što nisam pisao posle odlaska neznalica Stanojevića ali upisi pojedinaca me nateraše da se javim.
I onaj marke kolko ja imam različit pogled na fudbal od njega bio je u pravu za mnoge stvari.
Izgleda će mi da budemo taoci Rikarda, kao što smo taoci Bugara, tompusa i zelenih ljudi decenijama.
Cigani se osvojiše za najmanje 2 klase u odnosu na nas.
Eto na to sad ličimo.
Ćutao sam kada ste pisali da smo rešili odbranu, pa posle i vezni red.
Naši stranci Rikardo je klasičan sidraš koji se gura dupetom sa radijusom kretanja od 5,6 kvadrata.
Menig ima samo povratnu odnosno pas iz prve.
Andrade nema ništa.
Jedina pojačanja su nam dva poslednja igrača dovedena, jedini liče na fudbalere..
Kese sa govna, tegle sa pčele i napad na klošare koji vode klub.
I to odmah.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
Realno je tim delovao mnogo bolje na pripremama, a igrace je komentarisao u odnosu na igre u predhodnim ekipama. Ovakav raspad sistema koliko god bio moguc nije bio ocekivan.
A ako je najveci uspeh u zivotu sprocitavati drugima da su se zajebali mi smo neverovatno uspesno podneblje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@nasa stvar

Andrade je bio u timu sezone LK, dakle prvih 11. Gledajući tvoje upise konstanto se sarkazmom, histeričnim smehom i prozivanjem drugih za upise boriš sa nekim svojim unutrašnjim demonima.

Da ti objasnim nešto, ovaj tim je za tri klase bolji od timova od kojih smo pa malo je reći anulirani. Znam vrlo dobro šta sam pisao, stojim iza svega. Žao mi je što je Stolica ipak nedorastao klupi Partizana.

Doveli smo Andradea, Filipovića, Diabatea i Šehovića koji imaju pune sezone iza sebe. Belić koji je opasna radilica na terenu.

Ako sam ti ja problem što sam pohvalio neke dobre stvari u roku, taktičke zamisli, tipove igrača koji smo doveli ti si na konju. Imamo mi mnogo dubljih problema od našeg piskaranja na forumu. Lako je posle ovakvih loših momenata doći i reći ma šta sere ovaj, to su te tvoje pohvale analize kurci palci.

Evo, pukla je tikva, konačno neko Ilieva da isproziva sa klupe, možda se ovde nazire početak kraja vladavine tompusara.

A ti, drugar, uzdravlje. Popij neko ladno:ziveli
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1666816/Stolica-trazio-da-Iliev-napusti-Partizan.html pre ce taj promeniti 10 trenera nego sto ce otici...ili ce da fejkuje odlazak kao prosli put ali bude i dalje u klubu...deluje da je iliev u nekom dugu vazuri pa cak i da neko mora prvi ce on kako bi zastitio vazura vucelic dvojac .

Au koja komedija sa nama. Nebitno da li je u pravu ili ne, dolazi trener koji tera sportskog direktora koji ga hvali na konferenciji kao da je Gvardiola.

Taj isti gvardiola napravio takvu igru da ekipa 90 minuta ne moze da pridje protivnickom golu.

A mi ovde biramo ko nam vise odgovara Midtjland ili AEK.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
93
Reaction score
946
Локација
Beograd
https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1666816/Stolica-trazio-da-Iliev-napusti-Partizan.html pre ce taj promeniti 10 trenera nego sto ce otici...ili ce da fejkuje odlazak kao prosli put ali bude i dalje u klubu...deluje da je iliev u nekom dugu vazuri pa cak i da neko mora prvi ce on kako bi zastitio vazura vucelic dvojac .

Deluje kao da krimosi Vucela i Vazura pokušavaju da iskoriste narkomana Ilieva kao žrtveno jagnje za ceo ovaj haos sada kada su čak i plaćenici sa juga digli glas, pri čemu on i jeste delom krivac za ovu situaciju. Međutim, dok se ne otera dvojac VV nemamo čemu da se nadamo, a ne vidim kako bi se to moglo desiti...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
on je tu zrtvu podneo vec jednom onda kada je fiktivno otisao...da li ce hteti i drugi put?
mada ako je fiktivno,a parice ce da kaplju sta ga briga.
poenta je da sva trojica treba da odu...mada ako ima prevelike zelje donekle bi bio za soluciju da iliev ostane ,ako ce VV da odu
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Ultras no politika, pa imalo bi smisla da zivimo u Svajcarskoj ili Austriji. Eto dodjose na prvu utakmicu u sezoni cisto da pokazu kakav je stav ove godine jer prosle su imali propusta. Izgleda da nema veze sto im drugare hapse i sto su im osakatili tribinu, oni guraju svoje(sluzba je sluzba). Koliko god da je atmosfera oko KK pozitivna i euforicna, toliko je losa oko FK i to vec dugi niz godina. Partizan je ogledalo drzave i nesposobnosti svih struktura koje vedre i oblace. Upravo zbog toga ce nas pustiti da budemo prvaci, samo ne ove godine jer je i previse u igri a glavni cilj je da se kurva izdigne pa da postane kao Bajern u Njemackoj. Sto se tice nase igre sve je receno, vec 2 utakmice ne mozemo posteno da predjemo centar, pojacanja losa za sada, ali ko zna mozda prorade. Uglavnom, slijedi nam borba za drugo mjesto i kvalifikacije za LS, sto mislim da cemo uspjeti jer je tako odredjeno. Nemojte previse da ocajavate, jer ce KK da zalijeci sve rane koje nastaju i tek ce nastajati zbog fudbala.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.005
Reaction score
4.553
Локација
Nis
Ovo sa narkomanom je vec vidjeno. Podneo je ostavku kad se digla cela frka sa Sumom 2018...da bi nastavio da radi bez funkcije do danasnjeg dana. Ovo su opet njihove igrarije bez granica gde oni pokusavaju narkomanskim manevrom da se izvuku iz govana. Mozda uspeju ako stolica dobije neku utakmicu....a mozda i ne ako je veliki poglavica vec odredio njihove zamenike...sve u svemu ocekujem ista govna isti program.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
nisam fan ovih proterivanja trenera

pogotovo što bi svi malo ozbiljniji treneri odjebali ovu upravu na keca

otići će stolica i šta onda?

doći će murinjo? ne sine, doći će ljubiša stamenković zvani piskavac ili tako neki alkoholičar

Šta fali Piskavcu ? On je sa jednim Sevojnom tukao cigane i izašao u ligu Evrope. Čoveka poznajem i jedan je od najboljih trenera u Srbiji, ali je naopak i tvrdoglav, egocentrik, zato je i bez angažmana, jer traže se poslušnici... A nama treba egocentrik na klupi, tako su mnogi kukali na Marka Nikolića, pa je uradio mnogo za nas.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Šta fali Piskavcu ? On je sa jednim Sevojnom tukao cigane i izašao u ligu Evrope. Čoveka poznajem i jedan je od najboljih trenera u Srbiji, ali je naopak i tvrdoglav, egocentrik, zato je i bez angažmana, jer traže se poslušnici... A nama treba egocentrik na klupi, tako su mnogi kukali na Marka Nikolića, pa je uradio mnogo za nas.

izvinjavam se, nisam imao nameru da uvredim dotičnog, verujem da je pošten čovek i trener

i sam se klackam se izmedju toga da je svako izdajnik koji sarađuje sa ovom upravom, ali se onda setim stanoja iz prvog mandata, jokana, vuka rašovića, marka nikolića, save ..... svi su oni "sarađivali" sa upravom i pri tom jebali cigane u zdrav mozak
 

sasaqk33

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
43
Reaction score
163
nisam fan ovih proterivanja trenera

pogotovo što bi svi malo ozbiljniji treneri odjebali ovu upravu na keca

otići će stolica i šta onda?

doći će murinjo? ne sine, doći će ljubiša stamenković zvani piskavac ili tako neki alkoholičar

Ovakav FK kakav nam je trenutno, zreo je za tralalatovica za trenera, pa da cirkus bude kompletan.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Статус
Затворена за писање одговора.
Top